Najlepšie fitness náramky za rok 2019 (1.polrok)

Každého zákazníka, ktorý si vyberá nový fitness náramok alebo smart náramok zaujíma názor iných kupcov alebo recenzentov, ktorí odporúčajú produkty fit náramky na základe ich skúseností. Pre porovnanie produktov slúžia rôzne recenzie, porovnávacie stránky alebo špecializovaní recenzenti. Ak potrebujete poradiť pri kúpe fitness alebo smart náramku neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám odpovieme. Aby ste mali aspoň základný prehľad o našej ponuke, rozhodli sme sa vám priblížiť 3 najlepšie fitness náramky, ktoré sme vybrali na základe našich skúseností a ohlasov od zákazníkov.

Top 3 najlepšie fitness náramky pre rok 2019

1. Fitness náramok s GPS Garmin Vívosport

Garmin Vívosport je vyslovene športový smart náramok, ktorý osloví najmä tých ktorí hľadajú športový dizajn a kvalitu Garmin. Nie je to síce novinka, ale ako jediný z ponuky má integrovaný GPS modul. Znamená to, že tento fitness náramok dokáže presne zmerať prejdenú trasu, aktuálnu rýchlosť alebo tempo a to bez použitia mobilného telefónu, čo je veľká výhoda najmä pre športovcov, ktorí vykonávajú radi behajú alebo bicyklujú. Prejdenú trasu nájdete zaznamenanú v mobilnej aplikácii Garmin Connect, ktorá je v slovenčine.

Samozrejme, že Garmin Vívosport meria srdcový tep priamo na zápästí, sleduje kvalitu spánku a celodennú osobnú aktivitu. Ako prvý z Garmin ponuky smart náramkov dokáže odhadnúť hodnotu Vo2max a meria aj tzv. wellness kondíciu. Ovládanie je vyriešené dotykom na farebný displej, kde sa zobrazujú namerané hodnoty a menu v slovenčine. K dispozícii sú dve veľkosti a tri farebné kombinácie - žltá, sivá a červená. Aktuálne je product v akcii za skvelých iba 123,-€.

Garmin Vívosport, Slate, L  Garmin Vívosport, Limelight, L

fitness-naramok-garmin-vivosport

2. Fitness náramok Fitbit Charge 3 s bezkontaktnými platbami

Fitbit Charge 3 stavia na základoch predchádzajúceho modelu Fitbit Charge 2, ktorý si získal pomerne veľkú popularitu. Dizajn náramku zostal v športovom štýle a na výber sú 4 farby – biela, fialová, sivá a klasická čierna. Remienky sa dajú ľahko vymeniť, takže budete si vedieť náramok prispôsobiť podľa chute. Biela a fialová farba reprezentujú tzv. Special edition, ktorá má vo výbave presne to špeciálne a tým sú bezkontaktné platby Fitbit Pay. Dnes už môžete využívať Fitbit Pay aj na Slovensku, stačí si otvoriť účet v jednej z bánk – 365.bank, Revolut alebo Poštová banka a môžete začať platiť bezkontaktne za vaše nákupy. Verte alebo nie, ale bezkontaktné platby bez smartfónu sú veľmi návyková záležitosť. Nepotrebujete pri sebe mať hotovosť ani smartfón, po rýchlom nastavení vám stačí iba náramok, ktorý priložíte k platobnému terminálu a všetko prebehne rýchlo a bezpečne. Fitbit Charge 3 nie je len o smart funkciách ako je Fitbit Pay, či smart notifikácie. Je to v prvom rade fitness náramok, ktorý vás motivuje k splneniu denného cieľa a sleduje vašu osobnú aktivitu počas dňa aj v noci.

Okrem tradičného merania srdcového tepu dostal Fitbit Charge 3 aj SpO2 senzor, ktorý odhaduje hladinu kyslíka v krvi. Bežcov určite poteší odhad hodnoty Vo2max. Okrem športových funkcií napríklad dámy môžu oceniť sledovanie ženského cyklu alebo asistované dychové cvičenia. Náramok nemá GPS, no dokáže využívať GPS z pripojeného smartfónu, čo plne postačuje na presný záznam trasy a tempa. Ak túžite po fitness náramku, ktorý má smart funkcie naviac, Fitbit Charge 3 bude dobrá voľba.

Fitbit Charge 3 Special Edition - Graphite / White Silicone Fitbit Charge 3 - Rose Gold / Blue Grey

fitness-naramky-fitbit-charge-3

3. Fitness náramok Polar A370

K fitness náramku Polar A370 sme sa už vyjadrili v tomto článku – 5 dôvodov, prečo si vybrať fitness náramok Polar A370. Značka Polar je synonymum kvalitného športového zariadenia. Ako priekopníci merania srdcového tepu, pokračujú v tejto tradícii a prinášajú na trh rok, čo rok rôzne vylepšenia. Polar A370 je zameraný na športovcov, ktorí preferujú hlavne jednoduchosť a funkčnosť. Toto vidíte ihneď pri prvom pohľade. Prednej strane dominuje farebný, dotykový LCD displej, na ktorom budete dobre vidieť všetky hodnoty aktivity aj smart notifikácie pri rôznych svetelných podmienkach. Celkový look si môžete prispôsobiť výmenou remienkov, ktoré sú dostupné vo viacerých farbách.

Polar A370 je vodotesný takže s ním môžete aj plávať a sprchovať sa. Na spodnej strane nájdete optický snímač srdcového tepu. Tí z nás, ktorí požadujú väčšiu presnosť merania tepu určite ocenia možnosť pripojenia externého snímača tepuhrudný pás Polar H10 (pomocou bluetooth). S Polar A370 budete môcť sledovať viac športov a takisto podporuje asistované GPS, teda využívanie GPS zo smartfónu. Určite si obľúbite špeciálne Polar funkcie ako sú fitness test, activity benefit, raining benefit, running index (Vo2max), ktoré vám pomôžu udržať si komplexný prehľad o vašom zdravý a progrese. No a nakoniec, my vám ku každému náramku dáme ochrannú fóliu na displej zadarmo.

Polar A370 - čierna M/L Polar A370 - modrá M/L

Tak, to boli najlepšie fitness náramky z aktuálnej ponuky na fitendo.sk. Veríme, že sme vám trošku pomohli v rozhodovaní a keď stále máte nejasnosti, kontaktujte nás. My sme zvedaví aké novinky môžeme očakávať v ďalšom polroku a či sa náš rebríček zmení. Určite sa na to pozrieme opäť, ku koncu roka.


Súvisiace články:


Autor © Fitendo.sk