Športtestery

Najpredávanejšie

01i
ZadarmoZadarmo 299 € –5 %
Pôvodne: 299 €  (–5 %)
285 €
01 vantage m white
ZadarmoZadarmo
Novinka Doprava zadarmo
Ext.sklad dodanie 3-5 dní
 
279,90 €
Polar M430 Black  + Ochranná fólia na displej za 6€ zadarmo!
ZadarmoZadarmo 229 € –28 %
Akcia Tip Doprava zadarmo
Skladom ihneď k odoslaniu
Pôvodne: 229 €  (–28 %)
165 €
72 položiek celkom
01 suunto 9 white
Novinka
ZadarmoZadarmo
Ext.sklad dodanie 10 dní
499 €
01 suunto 9 lime
Novinka
ZadarmoZadarmo
Ext.sklad dodanie 10 dní
499 €
00 suunto 9 baro white HR
ZadarmoZadarmo
Ext.sklad dodanie 10 dní
649 €
00 suunto 9 baro black HR
ZadarmoZadarmo
Ext.sklad dodanie 10 dní
649 €
01 suunto 9 baro white
ZadarmoZadarmo
Ext.sklad dodanie 10 dní
599 €
01 suunto 9 baro black
ZadarmoZadarmo
Skladom ihneď k odoslaniu
599 €
Hore
Ďalšie produkty

Keď si športovec, ktorý to myslí so športom vážne, amatér alebo profesionál, tak kategória športtestery je určená pre teba. Športtester je wearable zariadenie, s takmer všetkými funkciami, ktoré potrebuje športovec, aby dokázal plne zaznamenať a následne detailne vyhodnotiť svoj športový výkon, či už tréning alebo závod.

Dnes sa dizajn športtesterov opäť približuje klasickým hodinkám. Telo je väčšinou masívne, aby dobre odolalo rôznym podmienkam. Hornej strane hodiniek dominuje dobre čitateľný, veľký displej (býva aj dotykový) a na zadnej strane nájdete optický senzor tepu. Dennú aktivitu zmeria vstavaný senzor tzv. 3d akcelerometer, ktorý automaticky vyhodnocuje pohyb tela. Športestery sú doslova nabité funkciami a rôznymi senzormi ako sú teplomer, gyroskop, barometer, či GPS / Glonass modul. S ich pomocou bez problémov sledujete skoro všetky športy od behu, cez plávanie až po golf. Výhodou športtesterov je možnosť bezdrôtovo (bluetooth alebo ANT+) pripojiť externé senzory ako sú napríklad snímač kadencie a rýchlosti na bicykli, hrudný snímač tepu, teplomer, či senzor merania výkonu.

Samozrejme športtestery nie sú funkciami rovnaké a popredné značky ako Garmin, Polar, Suunto sa zameriavajú na špecifické skupiny športovcov. Športettster si vyberajte teda podľa toho aké športy robíte tj. ktoré z funkcií a parametrov sú pre vás najdôležitejšie ako napríklad dlhá výdrž batérie, mapová navigácia, vstavaný prehrávač hudby, barometrický výškomer, sledovanie plávania, meranie bežeckého výkonu vo wattoch atď.

Keď sa nebudete vedieť pri nákupe rozhodnúť, ochotne vám poradíme, neváhajte nás kontaktovať.