Reklamácia

Reklamácia tovaru a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Kompletné a platné všeobecné obchodné podmienky internetového obchodu fitendo.sk nájdete na nasledujúcom odkaze - VOP.

Postup pri reklamácii tovaru
 
Pri uplatňovaní reklamácie dodržujte prosím nasledujúci postup:
 
* Vyplňte formulár, ktorý nájdete na tejto linke, kde uvediete hlavne typ výrobku, jeho výrobné číslo, číslo nákupného dokladu a popis závady.
* Pošlite e-mail na adresu eshop@fitendo.sk alebo nás kontaktujte telefonicky, kedy bude dohodnutý ďalší postup.
* Pošlite tovar najlepšie kuriérom (urýchlite doručenie a sprocesovanie reklamácie) na adresu sídla spoločnosti spolu s vyplneným formulárom, záručným listom - doklad o kúpe.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

V zmysle ustanovenia § 7 zákona O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji (zákon č. 102/2014 Z. z.) má kupujúci právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, pričom je nevyhnutné, aby v uvedenej lehote oznámil odstúpenie od zmluvy predávajúcemu elektronicky na e-mailovú adresu eshop@fitendo.sk alebo písomne na adresu sídla predávajúceho.

Pri odstúpení je nutné uviesť číslo objednávky, variabilný symbol, dátum nákupu a predložiť originál dokladu o kúpe tovaru. Na odstúpenie od kúpnej zmluvy využite formulár, ktorý nájdete na tejto linke.

Tovar, prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám (doporučene neznamená na dobierku). Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci.

Tovar pošlite na adresu sídla spoločnosti spolu s vyplneným formulárom, záručným listom a dokladom o kúpe.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie