Fľaše na bicykel

3 položiek celkom
flasa na bicykel tacx pro team lotto soudal 500 ml
4,90 €

Fľaša na bicykel BPA free a bez ftalátov, s logom tímu Lotto Soudal. Cyklo fľaša dobre sadne do držiaka a nápoj budete mať vždy po ruke.

46965
flasa na bicykel tacx pro team astana 500 ml
Fľaša na bicykel Tacx Pro Team - Astana (500 ml)
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)
4,90 €

Fľaša na bicykel BPA free a bez ftalátov, s logom tímu Astana. Cyklo fľaša dobre sadne do držiaka a nápoj budete mať vždy po ruke.

46964
flasa na bicykel tacx pro team canyon sram 500 ml 01
4,90 €

Fľaša na bicykel BPA free a bez ftalátov, s logom tímu Canyon SRAM. Cyklo fľaša dobre sadne do držiaka a nápoj budete mať vždy po ruke.

46610

Kto sa nepotrebuje pri jazde na bicykli osviežiť nápojom a dobiť si energiu? Taký športovec neexistuje. Preto ako jedným z prvých cyklo doplnkov vám musí do očí padnúť fľaša na bicykel. Tak ako aj u ostatných produktov aj cyklistických fliaš nájdete na trhu veľa avšak nie sú rovnaké. Ako si teda vybrať?

#ShowMore#

Dnes si určite každý potrpí na aj na dizajn bicykla a jeho doplnkov, preto aj fľaše na bicykel sú dostupné v rôznych farbách a dizajnoch. Máte radi jednoduchosť? Vyberte si jednofarebnú cyklo fľašu bez potlače. Ak fandíte niektorému cyklistickému teamu, tak siahnite po cyklistickej fľaši práve s logom vášho tímu a dajte najavo, že ste fanúšik.

Objem fľaše na bicykel

V prvom rade si zaobstarajte držiak na fľašu, ktorý bude pasovať na váš bicykel a rozhodnite sa, kde ho umiestnite. Väčšinou sa na bicykel dajú dať 2 držiaky - košíky na fľašu. Keď chodíte na menšie cyklo jazdy, bude vám stačiť fľaša na bicykel s menším objemom do 500ml. Pri dlhších, náročnejších trasách by bola vhodnejšia s objemom 750ml a možno nebude stačiť iba 1ks. Niektorý z vás uprednostnia použitie hydrovaku.

Fľaša na bicykel - materiál a ventil

Najdôležitejšie je však pozrieť si z čoho je fľaša na bicykel vyrobená, keďže z nej budete piť. Dobrý materiál je taký, ktorý do nápoja neuvoľňuje žiadne škodlivé látky. Dnes si už výrobcovia dávajú záležať, aby fľaše na bicykle neboli len kus plastu ale naopak, aby boli vyrobené napríklad z biologicky ľahko rozložiteľných materiálov, bez obsahu škodlivých ftalátov a BPA. Nebudete si predsa tekutiny, ktoré pijete dávať do nezdravej, chemicky závadnej fľaše.

A čo ventil? Aj tu nájdete mnoho prevedení. Pre fľaše na bicykel je kľúčové, aby ste sa dokázali napiť pomocou jednej ruky a ventil uvoľniť stlačením zubov. Ventil musí dobre tesniť, aby nápoj zbytočne nevytiekol počas jazdy. Po otvorení fľašky by malo pretiecť do úst dostatočné množstvo nápoja, aby ste nemuseli piť príliš často. Niektoré ventily neprepúšťajú tekutiny ani po otvorení a napijete sa až po stlačení fľašky rukou.

Fľaša na bicykel by sa mala dať ľahko umývať a to najlepšie priamo v umývačke. Nezabúdajte si ju po každej jazde dôkladne vyčistiť, vysušiť a tak bude pripravená na váš ďalší cyklo výlet alebo pretek.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.