5 dôvodov, prečo si vybrať fitness náramok Polar A370

Rozhodujete sa aký fitness náramok si kúpite? Máte už jasno, ktoré funkcie a vlastnosti sú pre vás pri kúpe podstatné a rozhodujúce? Ak áno, neváhajte s objednávkou. Ak však ešte nie ste pevne rozhodnutý, prečítajte si týchto 5 dôvodov, prečo si vybrať práve inteligentný náramok Polar A370.

Ako prvé treba povedať, že Polar A370 vychádza z úspešného modelu A360, čiže je postavený na stabilnom hardware a pridáva nové funkcie. 

5 dôvodov ku kúpe: 

1.Meranie srdcového tepu na zápästí

Fitness náramok Polar A370 má integrovaný optický snímač srdcového tepu, ktorý sleduje váš tep 24 hodín a 7 dní v týždni (aj v noci). Na základe nameraných hodnôt tepu budú vaše spálené kalórie vypočítané presnejšie. V noci, keď spíte náramok meria tzv. kľudový tep, ktorý vám napovie viac o stave regenerácie vášho tela. Počas spustenej aktivity Polar A370 meria srdcový tep každú sekundu. Na displeji priamo vidíte zóny tepu, v ktorých aktuálne trénujete a tak si kontrolujete svoj výkon.

Polar A370 čierna M/L 

polar-a370-white-s

 

2.Farebný displej 

Veľkou prednosťou tohto smart náramku je jeho displej. Farebný, dotykový, LCD displej je jednoducho úžasný. Dobre viditeľný za akýchkoľvek podmienok, má jasné a kontrastné farby. Pootočením zápästia sa displej automaticky aktivuje a vy hneď vidíte to, čo práve potrebujete. Náramok ovládate pohybom prsta po displeji ako ste zvyknutý z mobilného telefónu. 

3.Vymeniteľné remienky

Chceli by ste si vaše wearable zariadenie prispôsobiť podľa aktuálnej nálady alebo outfitu? Žiadny problém! Polar A370 umožňuje rýchlu výmenu remienkov rôznej farby a dĺžky. Vyberte si z dostupných farieb - čierna, biela, oranžová, ružová, či tyrkysová. 

4.Možnosť pripojenia hrudného snímača a GPS

Polar A370 ako jeden z mála fitness náramkov podporuje pripojenie externého snímača tepu, teda hrudného pásu s podporou bluetooth prepojenia. Externý snímač tepu napríklad hrudný snímač Polar  H10 vám umožní merať srdcový tep ešte presnejšie ako pomocou optickej metódy.

Potrebujete presné údaje o rýchlosti, vzdialenosti alebo tempe? Náramok nemá integrovaný GPS modul, ale má podporu tzv. pripojeného GPS. Znamená to, že využitím GPS z vášho smartfónu môžete využívať všetky výhody GPS. Váš fitness náramok musí byť v neustálom spojení s vašim smartfónom.

polar-a370-02 

5.Výborná mobilná aplikácia Polar Flow

Každý fitness náramok aj tie Polar sa nastavujú a synchronizujú údaje do mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne. Pre Polar A370 je tou aplikáciou Polar Flow. Polar Flow patrí medzi najlepšie športové aplikácie na trhu. Jej výhody sú najmä prehľadnosť, jednoduchosť a zároveň celkom komlexný prehľad o nameranej aktivite. Ďalším plus je aj možnosť využitia webového prístupu cez prehliadač na PC, kedy získate ešte väčšie možnosti analýzy, plánovania tréningov, či zdieľania úspechov a komunikácie s Polar športovou komunitou. Aplikácia je dostupná zadarmo pre smartfóny s OS Apple iOS aj Android.

A v neposlednom rade, aktuálna cena v zľave je naozaj výborná + od nás máte ochrannú fóliu na displej zadarmo.  Vyberte si z našej ponuky farbu, ktorá vás zaujme.

polar-a370-colors