O nás

logo-Fitendo-sk-welcomePrvý špecializovaný e-shop so zameraním na nositeľnú elektroniku vznikol v roku 2014. Naším zákazníkom ponúkame tzv. wearable technológiu, ktorá sa v súčasnosti stala celosvetovým trendom.

V marci 2019 sme sa našu ponuku rozhodli rozšíriť o ďalšie športové príslušenstvo. V našej ponuke tak nájdete športové oblečenie, športovú obuv, špecializované príslušenstvo pre konkrétne druhy športov a množstvo doplnkov. 

Reorganizácia nášho zamerania si vyžiadala aj zmenu názvu. Preto sme sa z pôvodného fitnessnaramky.sk premenovali na Fitendo – intenzívny športový zážitok. Vznikol spojením troch slov, ktoré v športe máme radi – byť fit, dokončiť svoj cieľ a pracovať na sebe. 

 

Prečo využiť nákup v našom internetovom obchode:

banner-vyhody-nakupu

 

Všetky nami predávané produkty sú originálne výrobky obstarávané od autorizovaných, certifikovaných distribútorov a výrobcov. Táto skutočnosť pomáha zabezpečiť kvalitu dodaného tovaru a prípadný profesionálny záručný a pozáručný servis. Produkty, ktoré máme zaradené v portfóliu aj sami testujeme, vyskúšame a aktívne používame, preto vám radi poskytneme odbornú radu pri výbere produktu vhodného pre vás alebo pomoc pri ich používaní.

garmin-autorizovany-partner-fitnessnaramky-sk

Sme partnerom sekcie chytré náramky na obľúbenom vyhľadávači tovaru heureka.sk, kde odpovedáme na otázky zákazníkov.

fitendo-nakupny-poradca-na-heureka-sk

Naše skúsenosti, rady, novinky recenzie produktov, či iné zaujímavosti publikujeme takisto na WEB portáli www.wearables.sk, ktorý sa venuje nositeľným technológiám.

Internetový obchod prevádzkuje spoločnosť Redigo Systems, s.r.o. ktorá pôsobí na trhu v oblasti internetového predaja od roku 2010.