Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Fitness hodinky Samsung

2 položiek celkom
samsung galaxy watch active 2 44mm black 01
SK / CZ
ZADARMOZADARMO
246 €

Smart fitness hodinky Galaxy Active Watch 2 s ovládaním v slovenčine, oficiálna SK distribúcia, meranie tepu na zápästí, GPS, smart funkcie. 

46463
samsung galaxy watch active 2 40mm black 01
SK / CZ
ZADARMOZADARMO
220 €

Smart fitness hodinky Galaxy Active Watch 2 s ovládaním v slovenčine, oficiálna SK distribúcia, meranie tepu na zápästí, GPS, smart funkcie. 

46466

Ak hľadáte hodinky, ktoré pôjdu s vami do posilňovni ako partner, potom na ofisu ako asistent a po celý deň vás budú informovať o vašej kondícii, tak ste ich našli. Fitness hodinky Samsung Galaxy sú skĺbením športových a smart hodiniek do jedného celku pre moderných a aktívnych ľudí.

#ShowMore#

Fitness hodinky Samsung a ich funkcie

Výrobca Samsung využíva všetky skúsenosti, ktoré má vo oblasti mobilných technológií a vždy prinesie na trh kvalitný produkt. Klasické telo hodiniek doplnené o farebný dotykový displej očarí každého. Z farebných kombinácií si určite vyberie každý a ľahko si vymeníte aj remienok.

Pri športe nemusíte mať žiadne obavy, fitness hodinky Samsung umožnia sledovať viacero športov medzi nimi aj plávanie. Sú vybavené GPS čipom, takže pri behu alebo bicyklovaní budete vždy vedieť presne ubehnutú vzdialenosť, či tempo.

Do Samsung hodiniek môžete inštalovať rôzne aplikácie, ktoré vám uľahčia prácu, pomôžu motivovať alebo sa s nimi zbavíte. Samozrejme tieto hodinky by neboli smart bez ďalších funkcií ako sú smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, sms správach alebo ných aplikácií.

V našom obchode nájdete Samsung hodinky z oficiálnej slovenskej distribúcie (ovládanie v SK jazyku), so zárukou a originálnym servisom.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.