Bezdrôtové tlakomery a oximetre

4 položiek celkom
ihealth andon air pulzny oximeter 01
55,90 €

Pulzný oximeter iHealth Andon AIR meria saturáciu krvi kyslíkom (SpO2). Šikovný pomocník pre každodenné použitie, vhodné aj pre športovcov.

46746
zapastny tlakomer iHealth VIEW BP7s 01
iHealth VIEW BP7s - zápästný tlakomer
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
82,90 €

Merania systolický a diastolický krvný tlak, hodnotu srdcového tepu a upozorní na prípadnú arytmiu. Značka i-Health Labs je líder na trhu so smart ehealth zariadeniami, ktoré sa...

46747
Tlakomer iHealth Push1
iHealth Push zápästný tlakomer
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
36 €

iHealth Push meria systolický, diastolický tlak a tepovú frekvenciu. Je certifikovaný ako zdravotnícky prostriedok a klinické testovanie potvrdilo presnosť výsledkov meraní.

46748
ihealth track KN 550BT 01
iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
43 €

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdcového tepu. Výrobca iHealth...

46290

Tlak si už dávno nesledujú iba starší a ľudia so srdcovo-cievnymi ochoreniami. I športovci a ľudia, ktorí sa rozhodli pre zmenu životného štýlu, by mali pravidelne kontrolovať hodnoty svojho tlaku a pulzu, prevencia je predsa dôležitá. Pohodlnou cestou, ako ich mať pod kontrolou, je využívanie bezdrôtových tlakomerov, ktoré sú kompaktné a ušetria vás zbytočných lamentácií nad zamotanými káblami.

#ShowMore#

Smart tlakomery disponujú vlastnou pamäťou, a zobrazia vám aj výsledky predošlých meraní. Merače krvného tlaku sa ovládajú jednoducho, pracujú rýchlo a presne, a tak máte vďaka nim prehľad o svojej kondícii a zdraví. Veď práve preto ste sa dali na šport, aby vám slúžili čo najlepšie. Vyberte si z našej ponuky smart tlakomer, ktorý vám bude vyhovovať a sledujte vývoj krvného tlaku v pohodlí domova.

Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.