Batohy na bicykel

3 položiek celkom
batoh na bicykel s hydrovakom scott perform evo hy grey 10 01
ZadarmoZadarmo
104,90 €

Kľúčové vlastnosti: 2l hydrovak (vrátane) Magnetický úchyt na hadicu hydrovaku Nastaviteľné ramenové popruhy Pružné bočné vrecká

46589
cyklo batoh s chranicom chrbtice scott trail protect evo fr 20 caviar black 01
ZadarmoZadarmo
169 €

Kľúčové vlastnosti: Ultranízka hmotnosť Priestranný hlavný oddiel Pláštenka Úchyt na XC & integrálnu prilbu Integrovaný chránič chrbtice D3O® Priestor na hydrovak

46591
cyklo batoh s hydrovakom scott perform evo hy caviar black 10 01
ZadarmoZadarmo
104,90 €

Kľúčové vlastnosti: 2l hydrovak (vrátane) Magnetický úchyt na hadicu hydrovaku Nastaviteľné ramenové popruhy Pružné bočné vrecká  

46588

Batoh na bicykel je parťákom resp. cyklodoplnkom každého správneho cyklistu. Takmer na každú jazdu si musíte zobrať nejaký malý proviant, fľašku s vodou, nejaké veci na prezlečenie alebo napríklad fotoaparát, či kameru. Podľa toho, čo všetko si zvyknete zabaliť na váš trail alebo cestu si vyberte aj batoh. Aké sú k dispozícii?

#ShowMore#

Pre náročnejších bikerov sú batohy, ktoré majú vstavaný hydrovak alebo miesto naň. Ten zabezpečí prísun tekutín bez zastavenia plynule počas jazdy. Správny batoh na bicykel, jeho vnútro by malo mať aspoň nejaké priehradky, aby bola možnosť veci prakticky oddeliť.Nezabúdajme na malé vrecká, do ktorých si môžete schovať napríklad sadu na defekt, či malé občerstvenie v podobe energetickej tyčinky.

Chcete sa cítiť bezpečnejšie? Využite špeciálne batohy na bicykel, ktoré obsahujú aj chránič chrbtice (spevnená chrbtová časť). Zadná by mala byť dobre odvetraná - priedušná, aby ste sa pri jazde zbytočne nepotili a zároveň anatomicky tvarovaná. To isté sa týka aj popruhov. Hodia sa aj rôzne reflexné prvky, ktoré tiež prispejú k zvýšenej bezpečnosti na ceste. 

Ak si beriete na vašu cyklo vychádzku viac vecí, zvoľte batoh s väčším objemom nad 10l a viac. Naopak ak chodíte len na rýchle jazdy, bude vám stačiť aj menší batoh s objemom pod 10l, ktorý odnesie tie najdôležitejšie potreby.

Vonkajšia úprava batohu zodpovedá použitiu, teda určite by mala vrchná vrstva odolať oderu a vode v prípade dažďa. Niektoré modely obsahujú aj pláštenku, ktorú nasadíte na vak a všetko zostane pekne suché.