Fitbit Charge 3 - Rose Gold / Blue Grey

Kód: 46238
ZADARMOZADARMO
01 Fitbit Charge 3 - Rose Gold / Blue Grey
121 € 100,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Fitness náramok Fitbit Charge 3 vylepšuje predošlý model Charge 2. Meria kontinuálne srdcový tep bez použitia hrudného pásu, podporuje smart notifikácie, monitoruje pohyb a spánok a pridáva nové funkcie ako bez kontaktné platby, okamžité zóny srdcového tepu, rozšírené smart funkcie, či nový dizajn a displej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový fitness náramok Fitbit Charge 3 vychádza z úspešného predchodcu.Vylepšuje teda už tak dobré sledovanie aktivity a pridáva nové funkcie ako bez kontaktné platby, okamžité zóny srdcového tepu, rozšírené smart funkcie,či nový dizajn a displej. Sledujte vašu osobnú aktivitu 24 hodín 7 dní v týždni a buďte fit.

fitbit-autorizovany-predajca

Dizajn

Fitbit Charge 3 je vyrobený z výnimočne ľahkých materiálov. Púzdro je vyhotovené zo zliatiny leteckého hliníka a krycieho skla Corning® Gorilla® Glass 3, ktoré sa stará o zvýšenú ochranu displeja. Nový čiernobiely displej je ostrý, s dotykovým ovládaním, takmer o 40 % väčší a jasnejší, s niekoľkými odtieňmi sivej farby. Vylepšené bolo aj ovládanie a nový - rýchlejší prístup k informáciám. Motiváciu k pohybu a aktivite posilňujú aj nové animácie a grafika, ktorá vytvára zábavné okamihy a príjemné prekvapí.

Dostupné veľkosti remienkov:

 • Small: obvod zápästia: 14 cm - 18 cm
 • Large: obvod zápästia: 18 cm - 22 cm
 • Šírka: 2.27 cm

Fitbit_Charge_3_Family_Colors

Aktuálne hodnoty aktivity, čas a ďalšie informácie sa zobrazujú na vylepšenom interaktívnom OLED displeji, ktorý je dotykový a slúži aj na ovládanie náramku resp. na prepínanie medzi ponukami (ťuknutím na displej).

Sledovanie osobnej aktivity po celý deň.

Počítanie prejdených krokov, celkovej vzdialenosti, výpočet spálených kalórií, počítanie nastúpaných poschodí, hodinová aktivita, kľudový stav. Náramok vás upozorní aby ste sa hýbali, ak nebudete aktívny počas hodiny, aby ste dosiahli svoj denný cieľ (za hodinu by ste mali prejsť aspoň 250 krokov).

Srdcový tep

Spoľahlivý senzor srdcového tepu s technológiou PurePulse Fitbit vylepšil s viac ako 149 miliardami nameranými hodín srdcového tepu, aby bola dosiahnutá ešte vyššia presnosť merania. Presnejšie meranie tepu znamená ešte presnejší výpočet spálených kalórií a kľudového tepu, ktorý je ďalším z kľúčových ukazovateľov kondície. Bol pridaný SpO2 senzor, ktorý pridáva potenciál odhadnúť hladinu kyslíka v krvi a tak pomáha sledovať nové zdravotné indikátory. Fitbit Charge 3 ukladá dáta o srdcovom tepe každú sekundu počas cvičenia (aktivovaný športový režim) a každých 5 sekúnd v štandardnom režime.

Kardio fitness Level

Funkcia umožňuje získať lepší prehľad a pochopenie fyzickej zdatnosti a zároveň uvidíte ako sa môžete zlepšiť v priebehu času využitím metriky tzv. Cardio fitness score. Táto metrika sa počíta odhadom z veličiny VO2 Max (maximálne množstvo kyslíka v tele, ktoré je možné využiť pri záťaži), ktorá je uznávaná ako zlatý štandard meraní kardiovaskulárnej fitness úrovne. Čím vyššiu úroveň dosahujete, tým ste na lepšej fyzickej úrovni.

Podpora športov

Fitbit Charge 3 podporue priamo viac ako 15 režimov cvičení, medzi nimi beh, bicykel, fitness, váhové cvičenia, jóga, plávanie atď. a počas tréningu vidíte na displeji všetky hodnoty aktivity v reálnom čase - tep, kalórie, čas cvičenia. Využitím asistovaného GPS (potrebné prepojiť náramok so smartfónom) budete mať presné informácie o prejdenej trase na mape, rýchlosti, či presnej vzdialenosti. Mapu nájdete po dokončení aktivity priamo v mobilnej aplikácii Fitbit.

Funkcia SmartTrack™ automaticky zaznamená vašu aktivitu ako je beh, cyklistika či ďalšie cvičenia.

S fitness náramkom sa možete sprchovať, vystaviť ho dažďu, ísť  do bazéna alebo do mora (WR 50m). Môžete sledovať čas plávania v reálnom čase pripamo na zápästí v režime Swim Mode alebo je možné sledovať preplávanú vzdialenosť a počet dĺžok v bazéne v aplikácii Fitbit využitím už spomínanej technológie SmartTrack.

Osobné doporučenia - Charge 3 umožní používateľom lepšie spoznať samých seba a tak zlepšiť kondíciu a zdravie. Vďaka dynamickým doporučeniam ohľadom aktivity, tepu, stravovania a spánku. Doporučenia pomáhajú dosiahnuť stanovený cieľ pomocou pozitívnych tipov práve vo chvíli, keď je to potrebné (dostupné v aplikácii Fitbit v ďalšom update).

Fitbit_Charge_3_Lifestyle_HR_Zones_Group_Fitness_6831

Spánková analýza

Fitbit je prvým výrobcom, ktorý dokázal vybudovať najväčšiu databázu spánkových údajov a preto tieto dáta dokáže využiť na ešte lepšie porozumenie spánkových fáz resp. na vylepšenie monitorovania spánku a vyhodnotení jeho kvality. Náramok sa do režimu sledovania spánku prepne automaticky. Ráno si pohodlne pozriete namerané hodnoty kvality vášho spánku, či ste spali tvrdo, plytký spánok a uvidíte aj REM fázy zaspávania, či kľudový tep.

Špeciálna funkcia pre ženy

Fitbit Charge 3 podporuje aj ženské zdravie. Použite aplikáciu Fitbit, aby ste zaznamenali svoje obdobie, príznaky a porovnali ženský cyklus s ďalšími zdravotnými štatistikami ako sú spánok, aktivita a váha.

Asistované dychové cvičenia

Nájdite si chvíle kľudu v uponáhľanom dni a uvoľnite sa pomocou personalizovaných dychových cvičení založených na okamžitých hodnotách merania vášho srdcového tepu. Pravidelné dýchanie pomáha znižovať úroveň stresu, či krvný tlak. Náramok vás prevedie celým cvičením, bude určovať rytmus dýchania, aby bolo pravidelné a bude vám napovedať kedy sa máte nadýchnuť a kedy vydýchnuť. Môžete si vybrať z 2 alebo 5 min cvičenia a na konci každého uvidíte ako ste dodržali postup.

Fitbit_Charge_3_Lifestyle_App_Notifications_Street

Smart notifikácie

 • Buďte vždy on-line a prijímajte notifikácie z mobilného telefónu vibrovaním náramku budete vždy vedieť o prichádzajúcich volaniach Caller ID (identifikácia volajúceho podľa záznamu z telefónneho zoznamu uloženého v telefóne), sms správach, upozornenia z kalendára a to všetko priamo na zápästí.
 • Náramok musí byť prepojený pomocou Bluetooth s kompatibilným smartfónom a v dosahu tj. max vzdialenosť od telefónu do 6m. Synchronizácia nameraných údajov

Všetky namerané hodnoty osobnej aktivity sú automaticky bezdrôtovo prenášané pomocou technológie Bluetooth 4.0 do vášho mobilného zariadenia. Synchronizácia prebieha automaticky, stačí mať na mobilnom zariadení zapnutú funkciu Bluetooth a náramok sám prenesie údaje do mobilnej aplikácie. V súčasnosti podporuje 120 mobilných telefónov.

Bezkontaktné platby - Fitbit Pay (dostupné iba pre special edition - NFC)

Fitbit Charge 3 podporuje možnosť bezkontakntých platieb tzv. funkcia  Fitbit Pay - platby pomocou náramku. Vďaka zabudovanému NFC čipu (iba special edition verzia) dokážete teraz využiť váš smart náramok na uskutočnenie platby za tovar alebo služby. Funkcia Fitbit Pay umožní bezkontaktné platby. Do mobilnej aplikácie Fitbit zadáte údaje z vašich platobných kariet (Visa, Mastercard, American Express) a následne potom pri platbe v obchode použite hodinky na uskutočnenie platby, ktorá bude potvrdená PIN-om. Funkcia je dostupná u týchto bánk.

Mobilná aplikácia

 • Mobilná aplikácia Fitbit je dostupná zadarmo pre zariadenia s OS iOS, Android, Windows Phone. V nej si pohodlne pozeráte a analyzujete namerané hodnoty osobnej aktivity a spánku.
 • Okrem denného progresu, nájdete prehľadne zobrazené vaše osobné rekordy, môžete si zaznamenávať jedlá počas dňa atď.
 • Pomocou funkcie zdieľanie vaše hodnoty pohodlne zdieľajte na Facebooku alebo Twitteri so svojimi priateľmi a rodinou

Za dosiahnuté úspechy budete odmenený odznakmi, čo podporí vašu motiváciu.

Kompatibilné zariadenia

Zoznam kompatibilných zariadení priamo od výrobcu – OS iOS Apple, OS Android, OS Windows Phone

Fitbit Charge 3 je kompatibilný s inteligentnou WiFi váhou Fitbit ARIA, takže všetky hodnoty budete mať spolu v jednej aplikácii a tak získate naozaj komplexný prehľad o vašom životnom štýle a aktivitách.

Technické parametre

 • Pure Pulse optický senzor tepovej frekvencie
 • 3d akcelerometer
 • Výškomer
 • Senzor SpO2
 • NFC čip (iba špeciálna edícia)
 • Vibračný motorček
 • Typ batérie - Lithium-polymer
 • Doba nabíjania - dve hodiny
 • Výdrž batérie 7 dní. Životnosť batérie a počet cyklov nabitia sa líši podľa spôsobu použitia, nastavenia a ďalších faktoroch
 • Pamäť na uloženie detailných dát aktivity za 7 dní
 • Denné sumáry sú uchované za posledných 30 dní
 • Pripojenie Bluetooth 4.0 a USB kábel

Obsah balenia

 • fitness náramok Fitbit Charge 3 monitor aktivity
 • klasický remienok veľkosti S aj L
 • USB Nabíjací kábel

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Fitbit Charge 3
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Pripojené
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple, Windows Mobile
Farebný displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Farba: Šedá
? Bezkontatkné platby: Áno (Fitbit Pay)

Fitbit Charge 3 introduction

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fitbit_logo

Fitbit je americký výrobca digitálnych wearable zariadení, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2007. Ako prvý priniesol zákazníkom tzv. fitness tracker alebo teda monitor aktivity - legendárny fitness náramok Fitbit Flex. Aj dnes mnohí ľudia používajú slovo Fitbit na pomenovanie fitness náramku. Značka niekoľkokrát vyhrala cenu - Najinovatívnejšia spoločnosť roka.

Fitbit - produkty pre zdravie a šport

Produkty Fitbit sú určené najmä fitness nadšencom, ktorí chcú moderný dizajn, najnovšie technológie a radi využívajú aj smart funkcie, ako sú rôzne aplikácie alebo bezkontaktné platby. Spoločnosť presadzuje zdravý životný štýl a svojimi produktami pomáha ľuďom dosahovať osobné ciele a motivovať ich ku každodennej aktivite.

Okrem spomínaných fitness náramkov, Fitbit ponúka aj smart fitness hodinky, ktoré sú priamou konkurenciou Apple Watch