Polar Vantage M vs. Polar Ignite (porovnanie modelov)

Uvažujete o kúpe športových hodiniek Polar? Určite vám padne zrak na dva modely a to sú fitness hodinky Polar Ignite a športtester Polar Vantage M. Funkciami a vzhľadovo sú možno podobné, ale vo finálne nájdete rozdiely. V čom sa tieto hodinky líšia? Pre koho sú určené? Aké majú funkcie?

Pokúsime sa vám to zhrnúť v nasledujúcich riadkoch.

Hlavné funkcie Polar Ignite

Polar Ignite sú skôr fitness smart hodinky, tomu nasvedčuje niekoľko faktov. Majú nízku hmotnosť, ich telo je malé, tenké a ciferník má klasický okrúhly tvar. Ovládajú sa iba jedným ovládacím tlačidlom a swipe pohybom - dotykom prsta na dotykový farebný displej. Menšie telo znamená slabšiu výdrž batérie. Majú integrované GPS a viete k nimi pripojiť hrudný snímač tepu avšak ďalšie senzory už k nim nepripojíte. Môžete s nimi sledovať takmer všetky športy.

polar-ignite-new-colors-01

- fitness hodinky Polar Ignite -

Hlavné funkcie Polar Vantage M

Športové hodinky Polar Vantage M patria spolu s modelom Polar Vantage V do kategórie športtesterov. Športtester má športovejší charakter, mohutnejší dizajn, či lepšiu výdrž batérie. K Vantage M pripojíte rôzne športové senzory ako sú footpod, či hrudný snímač tepu. Dotykový displej nehľadajte, ovládajú sa klasicky 5 tlačidlami umiestnenými na bokoch tela hodiniek. Farebný displej dáva takisto vyniknúť pestrým obrazovkám. Podpora multišport v rámci jednej aktivity je samozrejmosť, tak ako aj prispôsobenie dátových obrazoviek. Sú vhodné na každodenné nosenie a vzhľad ihneď dáva najavo, že ste športovec.

Polar-Vantage-M-farby-01

- športtester Polar Vantage M -

Prehľadné porovnanie funkcií Polar Vantage M a Polar Ignite

polar-vantage-m-vs-polar-ignite-porovnanie-funkcii-01polar-vantage-m-vs-polar-ignite-porovnanie-funkcii-02

 

polar-ignite-ponukapolar-vantage-m-ponuka 

Dúfame, že sme vám pomohli zorientovať sa pri výbere modelu vhodného pre vás. Ak by ste mali predsa len nejaké otázky, radi odpovieme. Kontaktujte nás.

V našom e-shope nájdete produkty Polar z oficiálnej distribúcie, s podporou CZ jazyka, plnou zárukou a profesionálnym servisom. Okrem toho si môžete zakúpiť aj originálne príslušenstvo ako hrudný pás, footpod, remienok, či ochrannú sklíčko na displej.


Súvisiace články:


Autor © Fitendo.sk