Najlepšie Garmin hodinky pre rok 2019 (1.polrok)

Rozhodli sme sa, že zostavíme krátky rebríček top 5 Garmin hodiniek, ktoré sú v tento rok v predaji. Myslíme si, že takýto stručný popis môže pomôcť vám zákazníkom vo výbere, teda zorientovať sa v celkovej širokej ponuke značky Garmin na trhu. Inteligentné hodinky Garmin patria v súčastnosti k tomu najlepšiemu, čo trh ponúka.

Samotná značka Garmin prináša na trh kvalitu, hodinky s najmodernejšími technológiami a snaží sa produkovať športové hodinky pre každého športovca. Je jedno, či potrebujete hodinky ma beh, triatlon, fitness tréning, golf alebo turistiku, u Garmin si nájdete ten správny kúsok. Veľkou výhodou hodiniek Garmin je mobilná aplikácia Garmin Connect (dostupná zadarmo), pomocou ktorej ovládate, nastavujete hodinky a hlavne si prezeráte namerané hodnoty počas vašej aktivity. Aplikácia Garmin Connect je lokalizovaná do slovenčiny, takže sa nemusíte báť že nebudete rozumieť tomu, čo vám ponúka.

Top 5 Garmin hodiniek pre 2019

Nasledujúci zoznam sme zostavili na základe našich dlhoročných skúseností a vyjadruje náš názor na ponuku značky Garmin.

1. Garmin Vívoactive 3

Fitness smart hodinky, ktoré sú na trhu od minulého roka a stále sú populárne. Majú jednoduchý okrúhly tvar, sú pomerne malé a ľahké, preto sú obľúbené ako dámske športové hodinky. Na výber je viac farebných kombinácii a majú ľahko vymeniteľné remienky. V hodinkách je zabudované GPS a monitor srdcového tepu na zápästí. Ovládajú sa pomocou jedného tlačidla a dotykového displeja. S hodinkami Vívoactive 3 môžete využívať bezkontaktné platby Garmin Pay (prečítajte si viac aj o tom ako sa ľahko nastavujú) a modely music obsahujú integrovaný hudobný prehrávač. Podpora aplikačného obchodu Connect IQ je pre tieto športové smart hodinky samozrejmosť. Už niet, čo dodať... jednoducho pre fitness smart hodinky dobrý pomer cena / výkon.

Garmin Vívoactive 3 Black Silicone, Stainless Steel

fitness-hodinky-garmin

2. Garmin Forerunner 945

Horúca novinka roka 2019 vyšla asi pred mesiacom a stavia na dobrých základoch predchodcu Forerunner 935. Hľadáte top športtester nabitý funkciami, ktorý je vhodný na všetky športy od behu až po golf? Tak ste ho práve našli.
Keby sme mali napísať všetky funkcie Forerunner 945, tak by sme zapísali asi väčšinu tohto článku. 945 je športtester pre profesionálov, ktorí vedia čo potrebujú pre sledovanie svojich športových aktivít. Dlhá výdrž batérie, integrované topografické mapy, hudobný prehrávač, platby Garmin Pay, farebný displej, možnosť pripojenia rôznych externých snímačov (footpod, snímač kadencie a rýchlosti) a nový GPS čip, to je zoznam tých naj funkcií a vlastností, ktoré si môžete u takéhoto športtestera priať. Využitím aplikačného obchodu Connect IQ si môžete hodinky prispôsobiť podľa potreby tj. stiahnuť si rôzne ciferníky, dátové políčka alebo mini aplikácie. Kto chce súčasný top model medzi Garmin hodinkami, je na správnom mieste.

Garmin Forerunner 945 Black & Slate

sporttestery-garmin-ponuka

3. Garmin Vívomove HR

Potrebujete sledovať aktivity po celý deň a zároveň vyzerať štýlovo? Nech sa páči fitness hodinky Garmin Vívomove HR sú pre vás jasná voľba. Klasický dizajn hodiniek s analógovými ručičkami zaujme každého a pritom v útrobách nájdete moderné technológie. Po klepnutí prstom na ciferník sa objaví digitálny displej, kde už listujete medzi ponukami ako na smartfóne. Hodinky Vívomove HR sú dostupné v rôznych farebných kombináciách, keďže tu sa kladie dôraz na štýl. Monitor aktivity vám zmeria počet prejdených krokov, celkovú vzdialenosť, v noci kvalitu spánku a optický snímač tepu váš srdcový tep. Ovládanie je jednoduché, GPS modul tu nehľadajte a možnosti rôznych nastavení sú obmedzené, čo je v tomto prípade plne postačujúce pre tento zákaznícky segment.

Garmin vívomove HR, Sport, Rose Gold-White, S/M

smart-hodinky-garmin

4. Garmin Forerunner 45

Športtester Garmin Forerunner 45 je novinka z júna 2019, ktorá vylepšuje a funkcionalitami posúva vpred predchodcu Forerunner 35. Tieto GPS športové hodinky potešia hlavne amatérskych športovcov, ktorí obľubujú beh, cyklistiku, či fitness tréning a hľadajú jednoduché športové hodinky s GPS a snímačom srdcového tepu na zápästí. Športový dizajn, dve veľkosti remienka, nízka hmotnosť oslovia práve tých, ktorí nechcú strácať čas zdĺhavým nastavovaním, ale radšej športovaním. Funkcie ako body battery (zásoby energie tela), či odhad hodnoty Vo2max určite potešia v tejto produktovej rade nie sú samozrejmosťou. K Forerunner 45 pripojíte aj príslušenstvo ako footpod, cyklo senzory alebo hrudný snímač tepu kvôli vyššej presnosti merania tepovej frekvencie.

športtester Garmin Forerunner 45, Black

5. Garmin Instinct

Tak, konečne niečo pre tvrdých chlapov. Toto by mohol byť slogan pre pravé outdoorové hodinky Garmin Instinct. Hodinky Garmin Instinct prišli na trh koncom roka 2018 a hneď si získali sympatie hlavne mužského zákazníka. Už samotný dizajn jasne prezrádza, že v tomto prípade sa jedná a hodinky vhodné do každého počasia a prostredia. Nezáleží na tom, či ste hasič, murár, stavebný inžinier, športovec alebo turista. Tieto Garmin hodinky sú vyrobené z extra tuhého materiálu, ktorý odolá aj tým najťažším podmienkam. Displej je monochromatický a ovládanie zabezpečujú masívne tlačidlá po bokoch tela hodiniek. Neskôr až tento rok pridal výrobca ďalšie farby, takže k čiernej a krémovej pribudli modrá, žltá a červená. Hodinky majú GPS, barometer, výškomer, teplomer a podporujú aj navigáciu v teréne, či všetko, čo treba pre oudoorové hodinky. Podpora Connect IQ aplikačného obchodu tento krát chýba. Garmin Instinct podporujú novú mobilnú aplikáciu Garmin Explore, ktorá slúži na rýchle a prehľadné plánovanie trás v teréne.

outdoorové hodinky Garmin Instinct, Graphite

sporttestery-garmin-ponuka

Tak a už sme sa dostali na koniec. Dúfame, že takýto stručný prehľad Garmin hodiniek vám pomôže pri rozhodovaní a výbere toho správneho modelu. V našom internetovom obchode fitendo.sk nájdete pánske a dámske športové hodinky Garmin z oficiálnej SK distribúcie, s ovládaním v slovenčine, plnou zárukou a originálnym servisom. K väčšine Garmin hodiniek vám dáme aj ochrannú fóliu na displej a dopravu zadarmo. Presvedčte sa sami.