Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Forerunner 45, Black

Kód: 46439
Akcia SK / CZ
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin forerunner 45 black 01
199 € 165,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Oficiálna SK distribúcia s ovládaním v slovenčine, hodinky vhodné na beh, fitness, bicykel, meranie tepu na zápästí, 100% záruka kvality Garmin

Detailné informácie

Podrobný popis

Forerunner 45 sú jednoduché bežecké GPS hodiny s podporou tréningových plánov Garmin Coach. Pomocou vstavaného GPS sledujú tempo, prejdenú vzdialenosť a iné veličiny. Snímač pulzu na zápästí monitoruje srdcový tep počas celého dňa. Bežecký alebo cyklistický tréning máte priamo na zápästí, a okrem toho, že vás hodiny prevedú jednotlivými časťami tréningu, upozornia vás na tempo, rýchlosť, vzdialenosť či tep. Máte svojho trénera stále pri sebe. Po spárovaní so smartfónom sa na displeji zobrazia smart notifikácie textových správ a hovorov. Vzhľad obrazovky si kedykoľvek môžete zmeniť pomocou aplikačného obchodu Connect IQ Store.

garmin-autorizovany-predajca

Používateľské rozhranie

Garmin Forerunner 45 sa ovláda tlačidlami umiestnenými na stranách jasného farebného displeja. Displej poskytuje ideálny prehľad o nameraných dátach bez jeho zbytočného zakrývania pri ovládaní hodiniek dotykom. Samozrejmosťou je ovládacie menu v slovenčine.

Meranie osobnej aktivity

Garmin hodinky Forerunner 45 majú vstavaný senzor akcelerometer, ktorý počas dňa počíta vaše prejdené kroky a v noci sleduje kvalitu vášho spánku. Športové hodinky teda plnia aj funkciu monitora osobnej aktivity. Na displeji sa zobrazuje aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva na splnenie vášho denného cieľa a spálené kalórie. Zostala zachovaná aj funkcia upozornenia na neaktivitu počas dňa – Garmin Activity Bar. V noci počas spánku hodinky automaticky merajú kvalitu spánku - dĺžku, plytký, hlboký spánok a prerušenia.

Meranie srdcového tepu

Garmin Forerunner 45 je vybavený vstavaným optickým snímačom srdcového tepu Garmin Elevate technology, pomocou ktorého dokáže merať tep 24/7. Táto technológia využíva zelené svetlo z fotodiód, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy.
Výsledkom je relatívne presné meranie tepu, ktoré má svoje limity, odchýlky a na rozdiel od bežného hrudného snímača (pulzomera) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Optický senzor teda nedokáže poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného snímača. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže spôsobiť problém.

Body Battery

Monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcivej frekvencie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes. 

Výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max

VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejší a dlhší beh alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podpororová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd.

Detekcia nehody (incident detection)

Funkcia sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Forerunner 45 nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo. Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastaviť a aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následné budete schopný jednoducho a okamžite zdielať informácie o vašej aktuálnej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.

Podpora multišport

Stačí zapnúť hodinky a spustiť jednu z predinštalovaných športových aplikácií: kardio, stepping, eliptický trenažér, beh, beh na páse, beh na dráhe, bicyklovanie, stacionárny bicykel a ďalšie profily si môžete pridať v aplikácii Garmin Connect. Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva

Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou približne 7 dní v režime hodiniek so smart notifikáciami a monitorovaním pulzu 24/7.
Až 13 hodín pri použití počas aktivity v režime s GPS.

Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu,
postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50m. 

Smart funkcie

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu vás Forerunner 45 diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, pripomienky z kalendára a ďalšie udalosti z iných mobilných aplikácií. Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie pomocou hodiniek. Do hodiniek si môžete inštalovať rôzne ciferníky, ktoré sú dostupné na aplikačnom shope Garmin Connect IQ.

garmin-connect-mobile-application-03

Kompatibilné smartfóny

Základné parameter vášho smartfónu (Ak nie je v zozname):
• Apple iOS 7.0 a vyšší
• Android 4.3 OS a vyšší - viac info priamo na tomto odkaze
• nutná podpora Bluetooth 4.0

Technické parametre:

• výbava senzorov - GPS, GLONASS, Galileo, Garmin Elevate™ snímač tepu, Akcelerometer
• sklíčko displeja chemicky tvrdené
• rozlíšenie displeja 208 x 208 pixelov
• hmotnosť 32 (s)/ 36 g
• vodotesnosť WR 5Om - na plávanie
• interná pamäť na 200 hodín záznamu
• možnosť pripojenie ANT+ kompatibilných zariadení

Príslušenstvo

Garmin FoodPod - nožný bezdrôtový snímač, ktorý meria aktuálnu rýchlosť, vzdialenosť, tempo behu, frekvenciu a počet krokov.
Pomocou technológie ANT+ podporuje Forerunner 45 pripojenie kompatibilného ANT+ kadenčného senzora alebo senzora rýchlosti.

Obsah balenia

  • Hodinky Forerunner 45 s ovládaním v Slovenčine (rozmer remienka - obvod zápästia 129-197 mm a 124-185 mm - verzia S)
  • USB nabíjací/dátový kábel na pripojenie k PC
  • manuál v SK jazyku

Autor ©Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Športtestery a hodinky
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Nie
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Nie
? Barometer: Nie
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie

Garmin Forerunner 45 video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

  1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
  2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
  3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
  4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
  5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
  6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
  7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.