Smart náramok Fitbit Charge 4 - novinka už v Apríli

Trošku nečakane nás prekvapil výrobca Fitbit, ktorý koncom marca predstavil nový smart náramok Fitbit Charge 4. Novinka vychádza z predchádzajúceho modelu Charge 3 a prebral všetky výborné funkcie - dizajn, displej, sledovanie športov, Pure Pulse meranie tepu optickou metódou, smert notifikácie. Najlepšou novou funkciou je integrovaný GPS chip. Čo to znamená? Nuž už viac nepotrebujete so sebou kvôli GPS nosiť smartfón a budete mať pri outdoorových aktivitách ako beh, chôdza či bicyklovanie k dispozícii presný záznam prejdenej trasy, údaje o rýchlosti, či tempo. S týmto smart náramkom budete môcť bezkontaktne platitť v obchode využitím Fitbit Pay alebo ovládať Spotify prehrávač na vašom smartfóne.

Fitbit Charge 4 BlackSamozrejme vylepšenia prichádzajú aj do aplikácie Fitbit, ktorá je jednou z najlepších a má veľký počet používateľov. Komu by sme smart náramok Fitbit Charge 4 odporučili? Predovšetkým tým, ktorí sa chcú aktívne hýbať, ale už sa hýbu a potrebujú spoľahlivého partnera na každodenný šport. Fitnes náramok dokáže dobre motivovať a pre tých čo motivovaní sú zase poskytuje výborné údaje o celodennej aktivite. Nezabudnite na to, že náramok môžete nosiť aj v noci, kedy meria kľudový tep a kvalitu spánku. Fitbit je prosto overená značka na poli wearables. V ponuke nájdete štyri farebné prevedenia a jeden model označený ako special edition.

fitbit-charge-4-ponuka

Čo dodať na záver k tejto novinke? Snáď len toľko, že čo všetko vám Fitbit Charge 4 ponúkne, to si už prečítajte sami v detaile tovaru. Presvedčiť ku kúpe vás môže veľmi dobá cena 149Eur, ktorá s touto výbavou nemá veľa konkurentov. Dostupnosť výmenných remienkov, s ktorými si viete smart náramok prispôsobiť podľa nálady a chuti. Taktiež ponuka ďalšieho príslušenstva akou je napríklad Fitbit Aria Air smart váha. U nás v ponuke nájdete produkty Fitbit z oficiálnej distribúcie, teda nemusíte mať obavy z reklamácie alebo servisu - u nás všetko vybavíte. 


Súvisiace články:


Autor © Fitendo.sk