Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Garmin Edge 830

Kód: 46455
SK / CZ
Značka: Garmin
ZADARMOZADARMO
garmin edge 830 01
379 € 315,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Profesionálny GPS cyklopočítač Garmin Edge 830, oficiálna distribúcia SK Garmin, predinštalované mapy Európy, ovládanie v slovenčine.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny GPS cyklopočítač, to je Garmin Edge 830 - osvedčené funkcie a výbava sú v novej generácií cyklopočítačov Garmin EDGE 830 doplnené o dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľa k lepším výkonom. Pohodlne sledujte napríklad ako zmeny teploty vzduchu, či nadmorskej výšky ovplyvňujú vašu výkonnosť a koľko výškových metrov ostáva nastúpať k vrcholu. Spoľahlivú navigáciu zabezpečí predinštalovaná cyklomapa Európy a navigačné funkcie pre cestnú aj horskú cyklistiku.
 garmin-autorizovany-predajca

Cyklopočítač Garmin Egde 830 má navyše oproti Garmin Edge 830 nasledujúce funkcie a parametre:

 • Dotykový displej
 • Hmotnosť 79.1 g
 • Výpočet spálených kalórií
 • Rozšírená navigácia - plánovanie priamo v zariadení
 • Rozšírené performance a power analýzy vrátane VO2max, Recovery adviser, sledovanie FTP/Watts/kg, lactate thresholds/ stress score, cycling dynamics
 • ANT+ elektronické radenie
 • ANT+ bike trainer
 • Strava segments

Široká ponuka kompatibilných zariadení a funkcií

Garmin Edge 830 podporuje pripojenie snímačov pomocou bezdrôtovej technológie ANT+ (Garmin HRM Dual pulzomer, snímač rýchlosti a kadencie - nie sú súčasťou balenia, dokonca diaľkové ovládanie). Taktiež je možné pripojiť ďalšie doplnkové príslušenstvo produktovej rady Garmin Varia. Bluetooth konektivita umožňuje pripojenie cyklopočítača na kompatibilný smartfón pre využitie smart notifikácií (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahrávanie aktivity do aplikácie Garmin Connect™ ihneď po dokončení a uložení jazdy. Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.

Prepojte cyklopočítač a elektronické radenie prevodov - SRAM RED eTAP, Campagnolo EPS a Shimano Di2 alebo stacionárny bicykel (cyklotrenažér) a ďalšie športové zariadenia.

Vlastnosti a funkcie

Pokročilé cyklistické metriky (cycling dynamics) sú dostupné až po pripojení voliteľného wattmetra Vector. CYCLING DYNAMICS - zobrazenie kompletnej výkonnostnej metriky na kompatibilnom Garmin Edge, ktorý poskytuje grafický výstup s informáciami o čase strávenom v sedle/postoji, fázach výkonu, silových fázach, stredovom vyvážení plochy pedálov (PCO), uhly silovej fázy a pod.

• Integrovaný príjimač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).

• Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).

• Rozšírené tréningy - Vytvorte si tréningový plán pre jednoduchý, intervalový alebo rozšírený tréning a Edge® 830 vás bude viesť okruh za okruhom...

• Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údajov o nadmorskej výške na displeji presnejšie ako kedykoľvek predtým. Môžete si zobraziť celkové stúpanie, klesanie, výšku alebo prevýšenie.

• Recovery advisor - funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. Technológia Recovery advisor je poskytovaná a podporovaná spoločnosťou Firstbeat Technologies Ltd. Dostupné po pripojení kompatibilného pulzomera Garmin HRM-Run™.

• VO2 max. odhad - Edge 830 dokáže urobiť aj výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max pri cyklistike. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporporová spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd. a podmienkou pre dostupnosť výpočtu je pripojený wattmeter Vector.

• Smart funkcie - po pripojení cyklopočítača cez Bluetooth k smartfónu získate možnosť zobrazovať diskrétne upozornenia na prichádzajúce hovory a sms - smart notifikácie. Smartfón môže byť odložený v ruksaku a vy budete vždy mať prehľad o prichádzajúcich hovoroch a inej komunikácii.

• Celkom nový jasný, dotykový, farebný 2,6" LCD displej s vysokým rozlíšením (246 x 322) a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Oproti predchádzajúcemu modelu je plocha displeja zväčšená o 13% pri zachovaní kompaktného dizajnu.

• Dotykové ovládanie je doplnené aj o tlačidlá takže cyklopočítač môžete ovládať pohodlne za každých podmienokaj v rukaviciach aj v daždi.

• Celkom nový jasný, farebný 2,6" LCD displej s vysokým rozlíšením (246 x 322) a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Oproti predchádzajúcemu modelu je plocha displeja zväčšená o 13% pri zachovaní kompaktného dizajnu.

Navigácia - Garmin Edge 830 umožňuje označovať trasové body, navigáciu späť na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body (súradnice GPS). Dodávaná cyklomapa Európy, ktorá je predinštalovaná v internej pamäti s plnou podporou pre automatický výpočet trás pre navigáciu (autorouting) priamo v zariadení, vyhľadávaním bodov záujmu a ďalšími zaujímavými funkciami napr. pre výpočet okruhovej trasy po zadaní parametrov.

Group Track je nová funkcia, ktorá umožňuje zdieľanie pozície viacerých jazdcov v reálnom čase priamo na mape zariadenia. Ak ste v minulosti využívali funkciu LiveTrack na zdieľanie pozície a treningových dát s vašimi blízkymi, táto funkcia rozšíri možnosti aj na vašich “spolujazdcov” a tréningových partnerov.

• Garmin Edge 830 je vybavený s funkciou detekcia nehody (incident detection), ktorá sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Edge nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.

• Medzi ďalšie (nové) funkcie Edge 830 patria aj ďalšie praktické "vychytávky" - funkcia FIND MY EDGE vám pomôže pri hľadaní strateného zariadenia napr. po páde z bicykla. BIKE ALARM "postráži" váš cyklocomputer keď sa od neho vzdialite a detekuje pohyb, spustí na vašom smartfóne alarm. Pre dokonalý prehľad na trailoch bude Edge vďaka funkcií FORKSIGHT zobrazovať prehľad o nasledujúcich zákrutách alebo odbočkách.

• Vodotesnosť - IPX7 pre jazdu v každom počasí... Edge 830 je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.

• Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 20 hodín a po zapnutí úsporného režimu až 40 hodín.

• Dodatočné externé napájanie môžete tiež zabezpečiť cez kompatibilné (voliteľné) príslušenstvo s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge™ power pack , ktorý zabezpečí napájanie na ďalších 44 hodín jazdy!

• Podpora SK jazyka - Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Mobilná aplikácia Garmin connect mobile

garmin-connect-mobile-application-03

Technické parametre

 • Rozmery - 5 x 8 x 2 cm
 • farebný, LCD s podsvietením - 246 x 322 pix.
 • Hmotnosť - 79 g
 • Batéria - nabíjateľná lithium-ion, výdrž - do 20 hodín

Obsah balenia

 • cyklopočítač EDGE 830,
 • 1x držiak na bicykel (štandard)
 • 1x vysunutý držiak
 • 1x bezpečnostné pútko
 • 1x nabíjací USB kábel
 • manuál a príručka rýchlym spustením v slovenčine
Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklopočítače Garmin
Záruka: 2 roky

Garmin Edge 830

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.