Cyklopočítače Polar

2 položiek celkom
Polar M460
179 € –5 %
Polar M460
Vypredané
169,90 €

Polar M460 nový cyklocomputer s integrovaným GPS prijímačom, ktorý v tejto cene ponúka funkcie aké inde nenájdete. Dominantou sú nové tréningové nástroje.

46029
Polar M460 HR
229 € –9 %
207 €

Polar M460 nový cyklocomputer s integrovaným GPS prijímačom, ktorý v tejto cene ponúka funkcie aké inde nenájdete. Dominantou sú nové tréningové nástroje.

46028

Cyklopočítače Polar to je kvalita a presnosť tréningových, či pretekových údajov. Tak ako aj iné produkty značky Polar, aj cyklopočítače sú určené nielen profesionálom, ale aj amatérskym, či hobby športovcom, ktorí chcú mať prehľad o ich cyklistickom výkone.

#ShowMore#

Cyklopočítače Polar a ich funkcie

S týmito cyklocomputermi nielen uvidíte namerané údaje vašej jazdy ako rýchlosť, kadencia pedálovania (nutný samostatný snímač), nastúpané metre atď. ale dostanete informáciu o vašom výkone. Preto značke Polar dôverujú športoví profesionáli, ktorí jazdia cestnú a zároveň trailovú cyklistiku.

Sú vybavené najmodernejšími technológiami ako integrované GPS, barometrický senzor, bluetooth prepojenie a zároveň používajú sofistikované výpočty na určenie vašej fitness úrovne, zistenie vplyvu jazdy na kondíciu, tréningovú záťaž a ďalšie.

Ak ste súťaživý typ, tak určite využijete možnosť resp. podporu Strava Live Segments (nutná premium licencia) kedy si budete môcť zmerať sily priamo na trati a zistiť ako vám to ide v porovnaní s inými jazdcami.

Samozrejmosťou je navigácia po trase, kedy priamo na displeji vidíte mapu okolia a cyklopočítač vás dokáže navigovať k vami určenému cieľu.

polar-cyklopocitac-v-650

Cyklopočítače Polar príslušenstvo

Pomocou bluetooth prepojenia pripojíte k vášmu cyklopočítaču Polar ďalšie snímače, s ktorými vaša jazda dostane iný rozmer a výsledný záznam bude bohatší o ďalšie cenné údaje. Už klasicky môžete pripojiť hrudný snímač srdcového tepu (Polar H10), snímač kadencie a rýchlosti, či power meter (od iných výrobcov napríklad Powertap, Stages, Rotor).

Veľkou prednosťou je výborná aplikácia Polar Flow, jej webové rozhranie, kde môžete spoľahlivo analyzovať údaje a taktiež prepojenie s nástrojom Training Peaks.

Náš obchod je oficiálny predajcom produktov Polar a preto u nás máte zaručené, že produkty sú originály, so zárukou, Polar servisom a dobrou cenou.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.