Garmin HRM-Dual™ pulzomer

Kód: 46328
69,90 € –1 %
garmin hrm dual pulzomer 01
69,90 € –1 % 68,90 € 57,42 € bez DPH
Skladom ihneď k odoslaniu (2 ks)

Prémiové vyhotovenie bezdrôtového snímača srdcovej frekvencie (HRM). Nový hrudný snímač tepu umožní pripojenie zariadenia - športtestera kompatibilného s bezdrôtovým prenosom dát bluetooth a zároveň aj ANT+

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia najpredávanejšieho Garmin pulzomera HRM PREMIUM prináša viacero vylepšení a rozšírenú použiteľnosť. Vyhotovenie hrudného pásu (expanzná časť) poskytuje vysoký komfort pri nosení vďaka elastickému popruhu, ktorý je nastaviteľný pre obvod od 63,5cm do 132cm. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľahlivú aplikáciu.

garmin-autorizovany-predajca

Pulzomer - hrudný snímač srdcového tepu zabezpečí presné a spoľahlivé merania aktuálnej srdcovej frekvencie bez ohľadu či práve bežíte, bicyklujete, bežkujete alebo jednoducho stacionárne trénujete (fitness). S hrudným pásom budete mať vždy k dispozícií presné hodnoty srdcového tepu (bpm) + zóny tepu (medzi zónou 1 až 5) - podľa typu kompatibilných športových hodiniek. Nastavením cieľovej zóny tepu vás hodinky upozornia na prekročenie stanovených hodnôt rozsahu zóny (zvukový signál/vibračné upozornenie). Sledovanie tepových zón počas aktivity pomôže zefektívniť váš tréning a dosiahnuť vytýčený cieľ.Vďaka jednoduchej konštrukcií a odnímateľnému snímaču bude starostlivosť o pulzomer hračkou pre každého. 

Hlavné výhody:

• precízne a odolné vyhotovenie pulzomera pre tréning indoor aj outdoor s vodotesnosťou *1 ATM (IPX 7) - pre použitie aj v nepriaznivom počasí - dážď, sneh, blato nie sú nijakou prekážkou. Pulzomer však nie je určený pre plávanie.

• presnosť snímania srdcového tepu

• komfortné prevedenie

• jednoduchá starostlivosť

• dizajn

• spoľahlivo pracuje aj v priestore kde sa nachádza do 80 ďalších snímačov. Bez interferencie

• kompatibilita s viacerými športovými zariadeniami využitím technológie ANT+ a zároveň so zariadeniami s podporou Bluetooth - hodinky, smartfóny, ZWIFT

Technické parametre:

 • hmotnosť: 54,5g
 • obvod hrudníka: cca od 63,5 do 132 cm
 • batéria: CR2032 (vymeniteľná)
 • výdrž batérie: 3,5 roky
 • bezdrôtová komunikácia ANT+ a Bluetooth

Obsah balenia

- Hrudný pás (expanzná časť)
- snímač srdcovej frekvencie (odnímateľný)
- batéria (CR2032)
- dokumentácia

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače tepu, Hrudné pásy s ANT+, Hrudné pásy s bluetooth
Záruka: 2 roky
? Pripojenie: ANT+, Bluetooth
? Typ snímania: Hrudný pás

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.