Garmin snímač rýchlosti a kadencie 2 ANT+ (bicykel)

Kód: 46448
69,90 € 58,25 € bez DPH
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)

Garmin snímač rýchlosti a kadencie pre použitie na bicykli. Produkt z oficiálnej Garmin SK distribúcie, záruka kvality, originálny servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia osvedčeného bezmagnetového riešenia (bezdrôtových) snímačov pre cyklistiku. Tento výhodný bundle obsahuje oba snímače - pre kadenciu aj rýchlosť, ktoré je možné používať aj samostatne. Okrem rozhrania ANT+ má táto nová generácia aj prepojenie Bluetooth pre voľné použitie snímačov aj s aplikáciami a zariadeniami tretích strán. Snímače teda môžete použiť aj s inými zariadeniami ako Garmin, čo otvára dvere pre použitie snímačov napríklad so športtestermi Polar, Suunto, cyklopočítačmi Polar alebo aplikáciami pre in-door (stacionárny) tréning ako ZWIFT, Strava, Endomondo a pod.

garmin-snimac-kadencie-a-rychlosti-na-bicykel

Snímač rýchlosti Garmin

Bezdrôtový snímač rýchlosti sníma hodnoty rýchlosti, ktorá je meraná na zadnom kolese (náboj) bicykla. Ideálny pre použitie, keď nie je možnosť využiť GPS na vašom zariadení. Napríklad pri tréningu na stacionárnom bicykli alebo v krytých priestoroch (športová hala). Snímač meria a zaznamenáva: rýchlosť, tempo a vzdialenosť. 

Snímač kadencie Garmin

Bezdrôtový snímač kadencie sníma hodnoty kadencie pedálovania, hodnota je meraná z kľuky na bicykli (ot./min., priemerná kadencia, iné). Balenie obsahuje kompletnú montážnu sadu pre okamžité použitie. Táto generácia snímačov nepoužíva magnetické snímače, ale integrovaný (gyroskopický) akcelerometer, ktorý spoľahlivo zaznamená každú rotáciu kolesa bicykla.

Obsah balenia:

 • Garmin snímač rýchlosti vrátane batérie CR2032
 • kompletná montážna sada pre okamžité použitie na každom kolese bicykla
 • návod
 • Garmin snímač kadenice vrátane batérie CR2032
 • inštalačné gumenné pásky (rôzne veľkosti) - 3ks
 • návod

Napájanie je riešené vymeniteľnou batériou CR2032, ktorej výdrž je až 10 mesiacov (v závislosti od používania).

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače a senzory pre cyklistov
Záruka: 2 roky
? Typ použitia: Bicykel
? Pripojenie: ANT+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.