Garmin Edge 1030 Plus EU Bundle + fľaša na bicykel Tacx Pro Team Scott 500ml zadarmo!

Kód: 46608
SK / CZ Výhodný balík
Značka: Garmin
699 € –1 %
garmin edge 1030 plus eu bundle 01
699 € –1 % 689 € 574,17 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

Profesionálny top GPS cyklopočítač s poslednými vylepšeniami a vo výhodnom bundle so snímačmi. Oficiálna distribúcia SK Garmin, cyklo mapy Európy, ovládanie v slovenčine.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posledný model najlepšieho cyklopočítača pre náročných cyklistov! Garmin Edge 1030 Plus pokračuje v šľapajach predchádzajúceho modelu a prináša nové vylepšenie, ktoré z neho robia ešte lepšieho pomocníka na vaše výjazdy.

Garmin Edge 1030 plus novinky vo výbave

 • výkonnejší procesor s novým integrovaným snímačom (magnetometer) pre precíznejšie metriky,
 • vylepšený dotykový displej s podporou ovládania v rukaviciach,
 • rozšírená funkcia plánovania tréningov (odporúčanie dennej zátaže a pokročilá synchronizácia tréningových indoor-outdoor plánov),
 • navigácia (vylepšené trasovanie, Trailforks integrácia)
 • MTB dynamické metriky (počet skokov počas jazdy, hangtime atď.)
 • bezpečné funkcie - bike alarm, asistencia
 • integrovaná interná pamäť 32 GB
 • vylepšená výdrž batérie - až 24 hodín (aj možnosť externého napájania pomocou Garmin Charge power pack Edge)

garmin-autorizovany-predajca

Garmin Edge 1030 plus funkcie

Garmin Edge 1030 podporuje pripojenie snímačov pomocou bezdrôtovej technológie ANT+ (Garmin HRM Dual pulzomer, snímač rýchlosti a kadencie - sú súčasťou balenia, dokonca diaľkové ovládanie). Taktiež je možné pripojiť ďalšie doplnkové príslušenstvo produktovej rady Garmin Varia. Bluetooth konektivita umožňuje pripojenie cyklopočítača na kompatibilný smartfón pre využitie smart notifikácií (z pripojeného smartfónu), livetracking (živé sledovanie aktivity), nahrávanie aktivity do aplikácie Garmin Connect™ ihneď po dokončení a uložení jazdy. Zariadenie ľahko pripojíte k svojmu PC/Mac cez USB kábel a môžete prehliadať, analyzovať, editovať a zdieľať svoje dáta cez bezplatnú aplikáciu Garmin Connect.

Prepojte cyklopočítač a elektronické radenie prevodov - SRAM RED eTAP, Campagnolo EPS a Shimano Di2 alebo stacionárny bicykel (cyklotrenažér) a ďalšie športové zariadenia.

Pokročilé cyklistické metriky (cycling dynamics) sú dostupné až po pripojení voliteľného wattmetra Vector. CYCLING DYNAMICS - zobrazenie kompletnej výkonnostnej metriky na kompatibilnom Garmin Edge, ktorý poskytuje grafický výstup s informáciami o čase strávenom v sedle/postoji, fázach výkonu, silových fázach, stredovom vyvážení plochy pedálov (PCO), uhly silovej fázy a pod. Tiež meranie FTP / Funkčného prahového výkonu a teda maximálnej intenzity, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. 

• Prepracované vyhotovenie Edge 1030 Plus ponúka tiež podporu relevantných metrík pre MTB. Pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov a tiež súvisiaci čas HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.

• Integrovaný prijímač s podporou simultánneho príjmu signálu zo systémov GPS+GLONASS (s možnosťou nastavenia). Vďaka tomu budete mať vždy spoľahlivé a presné informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (v lese, údoliach, pri budovách a pod.).

Virtual Partner® je funkcia, ktorá vám pomáha pri dodržiavaní a plnení vytýčených cieľov (stanovené tempo, vzdialenosť, rýchlosť a iné).

Barometrický výškomer zabezpečí zobrazenie údajov o nadmorskej výške na displeji presnejšie ako kedykoľvek predtým. Môžete si zobraziť celkové stúpanie, klesanie, výšku alebo prevýšenie.

VO2 max. odhad - Edge 1030 dokáže urobiť aj výpočet odhadovanej hodnoty VO2 max pri cyklistike. VO2 max. je jeden s najlepších ukazovateľov aeróbnej vytrvalosti - maximálne využitie kyslíku. VO2 Max uvádza objem spotrebovaného kyslíku v mililitroch na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Všeobecne: čím vyššie číslo, tým viac kyslíka sa dostáva do svalov a výsledkom je rýchlejšia a dlhšia jazda alebo iná aktivita. Funkcia pre odhad VO2 max. je poskytnutá a podporovaná spoločnosťou Firstbeat® Technologies Ltd. a podmienkou pre dostupnosť výpočtu je pripojený wattmeter Vector.

Fyziologické merania a štatistiky: Edge 1030 Plus s pripojením pulzomerom, ktorý rozširuje funkčnosť cyklopočítača o ďalšie užitočné hodnoty na základe podávaného výkonu a zaťaženia. Trainning effect - funkcia pre meranie zaťaženia (efektu) pri tréningu v anaeróbnej a aeróbnej zóne pulzu. Performance condition - vychádza z merania variability srdcového tepu a výkonu. Training status - aktualizované ukazovatele na základe dlhodobých meraní pri používaní cyklopočítača. Training load - analýza vašich aktivít za posledných 7 dní.

Navigácia - umožňuje označovať trasové body, navigáciu späť na štart alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body (súradnice GPS). Dodávaná cyklomapa Európy, ktorá je predinštalovaná v internej pamäti (32GB). S podporou automatického prepočtu optimálnej trasy (autorouting) a vyhľadávania bodov záujmu.

• Pokročilá správa a plánovanie trás vrátane Trendline™ Popularity Routing - pre vašu inšpiráciu na jazdu. Plánujte a vytvárajte trasy na jazdu priamo na vašom Edge alebo si ich jednoducho "prevezmite" z vašich obľúbených aplikácii ako Strava alebo Komoot. Dostupné tiež upozornenia na navigáciu mimo trasy s podporou návratu na povôdnú navigačnú trasu.

Prepracovaný LiveTrack pre vytváranie a zdieľanie plánovanej trasy s on-line vzdialeným sledovaním. LiveTrack na zdieľanie pozície a tréningových dát s vašimi blízkymi, táto funkcia rozšíri možnosti aj na vašich “spolujazdcov” a tréningových partnerov. 

Garmin Edge 1030 smart funkcie a bezpečnosť

• Po pripojení cyklopočítača cez Bluetooth k smartfónu získate možnosť zobrazovať diskrétne upozornenia na prichádzajúce hovory a sms - smart notifikácie. Smartfón môže byť odložený v ruksaku a vy budete vždy mať prehľad o prichádzajúcich hovoroch a inej komunikácii.

• Zjednodušená komunikácia medzi používateľmi Edge 1030 (Plus) s podporou priameho odosielania (prednastavených) textových správ cez displej Edge. Správa sa následne zobrazí na displeji s možnosťou priamej reakcie opäť priamo cez displej Edge 1030 (Plus). Podmienkou je pripojenie Edge 1030 (Plus) cez Bluetooth ku kompatibilnému smartfónu.

• Prispôsobujte, dopĺňajte funkcionalitu a aplikácie vášho zariadenia podľa potrieb. Vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™. Pridávajte si dátové polia, aplikácie, widgety a pod. podľa vlastných predstáv a potrieb.

• Garmin Edge 1030 je vybavený s funkciou detekcia nehody (incident detection), ktorá sa aktivuje napr. pri páde z bicykla. Po pripojení kompatibilného smartfónu, umožňuje Edge nastavenie a aktiváciu funkcie prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Keď integrovaný akcelerometer detekuje pád z bicykla, tak aplikácia automaticky odošle SMS so súradnicou na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo. 

• Dostupné služby "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastaviť a aktivovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následne budete schopný jednoducho a okamžite zdielať informácie o vašej aktuálnej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné číslo.

• Bike alarm "postráži" váš cyklocomputer keď sa od neho vzdialite a detekuje pohyb, spustí na vašom smartfóne alarm.

Zostaňte vždy v spojení a v dosahu! Edge 1030 Plus ponúka integráciu pripojeného (voliteľného) inReach® zariadenia pre komunikáciu, zdieľanie trasy a samozrejme okamžité spustenie SOS volania v prípade núdze s celosvetovým pokrytím, priamo cez displej Edge.

Garmin Edge 1030 odolnosť a ovládanie

• Vylepšený jasný, dotykový, farebný 3,5” displej s vysokým rozlíšením (282 x 470 pixelov) a antireflexným povrchom. Jasne čitateľný za každých svetelných podmienok.

• Dotykové ovládanie je doplnené aj o tlačidlá takže cyklopočítač môžete ovládať pohodlne za každých podmienok aj v rukaviciach aj v daždi.

• Vodotesnosť - IPX7 pre jazdu v každom počasí... Edge 1030 je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.

• Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou (1900mAh) s výdržou až do 24 hodín.

• Dodatočné externé napájanie môžete tiež zabezpečiť cez kompatibilné (voliteľné) príslušenstvo s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge™ power pack.

WI-FI konektivita pre pripojenie Edge 1030 Plus k domácej sieti Wi-Fi a následné bezdrôtové odosielanie/sťahovanie dát na Garmin Connect. Cez nakonfigurovanú Wi-Fi si tiež jednoducho nahráte vždy aktuálny softvér.

• Podpora SK jazyka - Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Mobilná aplikácia Garmin Connect mobile

garmin-connect-mobile-application-03

Garmin Edge 1030 príslušenstvo

• Cyklopočítač je možné rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Garmin Varia™. Systém Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri jazde na bicykli a taktiež o rôzne športové snímače (rýchlosť a kadencia).

Garmin Edge 1030 technické parametre

 • Rozmery balenia, ŠxVxH: 13.9 x 13.7 x 5.8 cm
 • Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 5.8 x 11.4 x 1.9 cm
 • Displej - veľkosť, ŠxV: 3.5" (88.9 mm)
 • Displej - rozlíšenie, ŠxV: 282 x 470 pix.
 • Displej - uhlopriečka, "; cm: 3.5" (88.9 mm)
 • Displej - typ: farebný LCD / dotykový (kapacitný)
 • Hmotnosť balenia: 486 g
 • Hmotnosť zariadenia: 123 g

Obsah balenia:

 • cyklopočítač EDGE 1030,
 • Garmin snímač rýchlosti a kadencie
 • hrudný snímač tepu Garmin HRM Dual
 • vysunutý Flush držiak séria Edge
 • štandardný držiak Edge
 • bezpečnostné pútko
 • USB kábel
 • návod v slovenskom jazyku
Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklopočítače Garmin
Záruka: 2 roky

Garmin Edge 1030

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

 1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
 2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
 3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
 4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
 5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
 6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
 7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.