iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku

Kód: 46290
43 € 35,83 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdcového tepu. Výrobca iHealth Labs je špecialista na smart ehealth zariadenia, ktoré užívateľovi poskytnú prehľad o zdraví a kondícii.

Detailné informácie

Podrobný popis

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý smart tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdcového tepu. Jediným stlačením tlačidla dôjde k začatiu merania a výsledné hodnoty sa behom okamihu zobrazia na displeji tlakomeru s podfarbením od zelenej po červenú podľa závažnosti nameranej hodnoty. Druhé tlačidlo potom zobrazí históriu meraní. iHealth Track totiž disponuje vlastnou offline pamäťou pre výsledky až 99 posledných meraní.

ihealth-autorizovany-predajca

Tlakomer môžete tak ako aj ďalšie produkty iHealth prepojiť s iHealth váhou a ešte lepšie s iHealth HS6 WiFi komplexným telesným analyzátorom, iHealth AM4 Wave snímačom dennej aktivity a spánku a tiež iHealth Pulzným oximetrom a tým získate veľmi komplexný pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a celkový životný rytmus.

V mobilnej aplikácii iHealth MyVitalis 2 (dostupná pre iOS a Android zadarmo) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých charakteristík vášho tela a aktivít, plánovať svoje osobné ciele, sledovať ich plnenie a mnoho ďalšieho.

81glUcB2B0kL._SL1500_

Systolický tlak je krvný tlak, ktorý je v ramenných tepnách vo chvíli srdcového sťahu (teda úderu). Odráža silu, s akou srdce pracuje a vypudzuje krv do tepien.

Diastolický tlak je krvný tlak vo chvíli, keď je srdce, naopak, uvoľnené a nasáva do seba neokysličenú krv (v období medzi údermi). Odráža pružnosť ciev, teda ukazuje, či sú tepny dostatočne elastické a zdravé. Ak vám lekár povie, že vám nameral krvný tlak 140 na 78, znamená to, že váš systolický tlak mal v čase merania hodnotu 140 a diastolický tlak hodnotu 78.

Jednoduché meranie, ktoré zvládne naozaj každý

Pre správne vykonanie merania je potrebné umiestniť manžetu tlakomera pevne, ale pohodlne na paži cca 1 až 2 cm nad lakeť v súlade s nákresmi a symboly na manžete. Paža s manžetou by mala byť mierne zdvihnutá, či umiestnená na podložke, aby sa manžeta nachádzala nad úrovňou srdca. Meranie možno vykonávať aj v ľahu. Po krátkej relaxácii potrebnej pre upokojenie tlaku, stačí raz stlačiť tlačidlo START / STOP pre začatie merania. Manžeta sa sama nafúkne a postupne vyfúkne počas vykonávania merania. Následne displej zobrazí výsledky meraní diastolického a systolického tlaku a tiež srdcového tepu.

Prehľadné zobrazenie výsledkov merania

Namerané hodnoty vášho krvného tlaku a pulzu budete vidieť na prehľadnom displej.

 • Optimálny tlak - zelená
 • Normálny tlak - zelená
 • Mierne zvýšený tlak - žltá
 • Hypertenzia 1. stupňa - blikajúca žltá
 • Hypertenzia 2. stupňa - červená
 • Hypertenzia 3. stupňa - blikajúca červená

iHealth_Track_689-colors

Hodnoty taktiež viete zobraziť v mobilnej aplikácii MyVitalis 2 na vašom smartfóne. Nutné je vlastniť kompatibilný smartfón s podporou bezdrôtového pripojenia bluetooth 4.0. Výbornou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo uskutočnených meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom.  

 iHealth_Track_my-vitalis-app

Užívateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals2 je možné merať hodnoty jednorázovo alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie merané hodnoty automaticky ukladať do pamäti. Na jednom zariadení sa dá vytvoriť užívateľské účty viacerým užívateľom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.

Cloud účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať tiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete merania vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

Technická špecifikácia

 • Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
 • Meranie systolický a diastolický krvný tlak a pulz
 • Automatické nafúknutie manžety
 • Offline pamäť pre 99 meraní
 • Bezdrôtový prenos údajov do mobilného zariadenia pomocou Bluetooth 4.0
 • Tlakový rozsah manžety: 0 až 300 mmHg
 • Presnosť merania tlaku: ±3 mmHg
 • Rozsah meraného tlaku (systolický/diastolický): 60 až 260 / 40 až 199 mmHg
 • Rozsah meraného tepu: 40 až 180 úderov za minútu s presnosťou ±5 %
 • Dĺžka manžety: 22 až 42 cm
 • Napájanie: 4x AAA batérie na caa. 250 meraní
 • Rozmery (bez manžety): 98 x 98 x 46 cm
 • Hmotnosť (vrátane manžety a batérií): 348 g

Obsah balenia

1x iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku, 1x Návod na obsluhu, 1x Rýchly návod na používanie, batérie

Kompatibilita:

iOS v8.0 a vyšší

• iPhone X/8/7/6, iPhone 5S/5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad Mini, ,iPad 4th Gen, iPad 3rd Gen, iPad 2, IPod Touch 5th Gen, iPod Touch 4th Gen

Android v4.0 a vyšší

• Samsung Galaxy S7/S7 Edge, Samsung Galaxy S6/S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note3, HTC One M7, Motorola, Nexus 6, LG Nexus 4, LG Nexus 5

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zdravie a výživa pre športovcov
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Smart

iHealth Track tlakomer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie