Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku

Kód: 46290
43 € 35,83 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdcového tepu. Výrobca iHealth Labs je špecialista na smart ehealth zariadenia, ktoré užívateľovi poskytnú prehľad o zdraví a kondícii.

Detailné informácie

Podrobný popis

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý smart tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdcového tepu. Jediným stlačením tlačidla dôjde k začatiu merania a výsledné hodnoty sa behom okamihu zobrazia na displeji tlakomeru s podfarbením od zelenej po červenú podľa závažnosti nameranej hodnoty. Druhé tlačidlo potom zobrazí históriu meraní. iHealth Track totiž disponuje vlastnou offline pamäťou pre výsledky až 99 posledných meraní.

ihealth-autorizovany-predajca

Tlakomer môžete tak ako aj ďalšie produkty iHealth prepojiť s iHealth váhou a ešte lepšie s iHealth HS6 WiFi komplexným telesným analyzátorom, iHealth AM4 Wave snímačom dennej aktivity a spánku a tiež iHealth Pulzným oximetrom a tým získate veľmi komplexný pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a celkový životný rytmus.

V mobilnej aplikácii iHealth MyVitalis 2 (dostupná pre iOS a Android zadarmo) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých charakteristík vášho tela a aktivít, plánovať svoje osobné ciele, sledovať ich plnenie a mnoho ďalšieho.

81glUcB2B0kL._SL1500_

Systolický tlak je krvný tlak, ktorý je v ramenných tepnách vo chvíli srdcového sťahu (teda úderu). Odráža silu, s akou srdce pracuje a vypudzuje krv do tepien.

Diastolický tlak je krvný tlak vo chvíli, keď je srdce, naopak, uvoľnené a nasáva do seba neokysličenú krv (v období medzi údermi). Odráža pružnosť ciev, teda ukazuje, či sú tepny dostatočne elastické a zdravé. Ak vám lekár povie, že vám nameral krvný tlak 140 na 78, znamená to, že váš systolický tlak mal v čase merania hodnotu 140 a diastolický tlak hodnotu 78.

Jednoduché meranie, ktoré zvládne naozaj každý

Pre správne vykonanie merania je potrebné umiestniť manžetu tlakomera pevne, ale pohodlne na paži cca 1 až 2 cm nad lakeť v súlade s nákresmi a symboly na manžete. Paža s manžetou by mala byť mierne zdvihnutá, či umiestnená na podložke, aby sa manžeta nachádzala nad úrovňou srdca. Meranie možno vykonávať aj v ľahu. Po krátkej relaxácii potrebnej pre upokojenie tlaku, stačí raz stlačiť tlačidlo START / STOP pre začatie merania. Manžeta sa sama nafúkne a postupne vyfúkne počas vykonávania merania. Následne displej zobrazí výsledky meraní diastolického a systolického tlaku a tiež srdcového tepu.

Prehľadné zobrazenie výsledkov merania

Namerané hodnoty vášho krvného tlaku a pulzu budete vidieť na prehľadnom displej.

 • Optimálny tlak - zelená
 • Normálny tlak - zelená
 • Mierne zvýšený tlak - žltá
 • Hypertenzia 1. stupňa - blikajúca žltá
 • Hypertenzia 2. stupňa - červená
 • Hypertenzia 3. stupňa - blikajúca červená

iHealth_Track_689-colors

Hodnoty taktiež viete zobraziť v mobilnej aplikácii MyVitalis 2 na vašom smartfóne. Nutné je vlastniť kompatibilný smartfón s podporou bezdrôtového pripojenia bluetooth 4.0. Výbornou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo uskutočnených meraní a porovnanie aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom.  

 iHealth_Track_my-vitalis-app

Užívateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals2 je možné merať hodnoty jednorázovo alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie merané hodnoty automaticky ukladať do pamäti. Na jednom zariadení sa dá vytvoriť užívateľské účty viacerým užívateľom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.

Cloud účet

Pokiaľ si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojim účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať tiež z vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete merania vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

Technická špecifikácia

 • Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
 • Meranie systolický a diastolický krvný tlak a pulz
 • Automatické nafúknutie manžety
 • Offline pamäť pre 99 meraní
 • Bezdrôtový prenos údajov do mobilného zariadenia pomocou Bluetooth 4.0
 • Tlakový rozsah manžety: 0 až 300 mmHg
 • Presnosť merania tlaku: ±3 mmHg
 • Rozsah meraného tlaku (systolický/diastolický): 60 až 260 / 40 až 199 mmHg
 • Rozsah meraného tepu: 40 až 180 úderov za minútu s presnosťou ±5 %
 • Dĺžka manžety: 22 až 42 cm
 • Napájanie: 4x AAA batérie na caa. 250 meraní
 • Rozmery (bez manžety): 98 x 98 x 46 cm
 • Hmotnosť (vrátane manžety a batérií): 348 g

Obsah balenia

1x iHealth TRACK KN-550BT merač krvného tlaku, 1x Návod na obsluhu, 1x Rýchly návod na používanie, batérie

Kompatibilita:

iOS v8.0 a vyšší

• iPhone X/8/7/6, iPhone 5S/5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad Air, iPad Mini, ,iPad 4th Gen, iPad 3rd Gen, iPad 2, IPod Touch 5th Gen, iPod Touch 4th Gen

Android v4.0 a vyšší

• Samsung Galaxy S7/S7 Edge, Samsung Galaxy S6/S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note3, HTC One M7, Motorola, Nexus 6, LG Nexus 4, LG Nexus 5

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zdravie a výživa pre športovcov
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Smart

iHealth Track tlakomer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: