Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

iHealth VIEW BP7s - zápästný tlakomer

Kód: 46747
82,90 € 69,08 € bez DPH
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)

Merania systolický a diastolický krvný tlak, hodnotu srdcového tepu a upozorní na prípadnú arytmiu. Značka i-Health Labs je líder na trhu so smart ehealth zariadeniami, ktoré sa používajú aj v zdravotníckych zariadeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zápästný tlakomer iHealth VIEW BP7s Vám umožní zmerať si krvný tlak v pohodlí domova, alebo kdekoľvek na cestách. Tlakomer meria systolický a diastolický krvný tlak, zistí hodnotu srdcového tepu a upozorní vás na prípadnú arytmiu. Prehľadný LED displej s podsvietením zobrazí namerané hodnoty. Vďaka vlastnej pamäti tlakomer uchová až 120 meraní. Tlakomer iHealth VIEW BP7s sa aktivuje automaticky a zároveň Vám pomôže nájsť vhodnú pozíciu na meranie. Samozrejmosťou je tiež automatické nafúknutie a vyfúknutie zápästnej manžety.

ihealth-autorizovany-predajca

Zápästný tlakomer iHealth VIEW BP7s môžete jednoducho spúšťať pomocou aplikácie iHealth MyVitals pre smart telefóny, alebo tablety. Aplikácia Vám poskytne dlhodobý prehľad o vývoji výsledkov merania z tlakomera aj ostatných zariadení značky iHealth, napr. smart osobných váh, fitness trackerov, alebo oxymetra.

Vysoko presné výsledky merania boli overené klinickými testami. Tlakomer získal certifikáciu CE pre zdravotné zariadenia.

Klinicky presné výsledky

Tlakomer iHealth VIEW BP7s určený na osobné použitie meria tlak na zápästí pomocou oscilometrickej metódy. Počas merania frekvencie tepu zobrazí na displeji priebehové krivky a dokáže odhaliť srdcovú arytmiu.

Jednoduché a pohodlné meranie

S tlakomerom iHealth VIEW BP7s je meranie jednoduché a pohodlné. Stačí si nasadiť manžetu na zápästie a dotiahnuť ju pomocou suchého zipsu. Následne sa tlakomer automaticky aktivuje a pomocou navigačných šípok na displeji Vám pomôže nájsť optimálnu polohu pre meranie tlaku. Meranie spustíte pridržaním tlačidla Štart/Stop po dobu 3 sekúnd. V priebehu merania sa manžeta sama nafúkne a vyfúkne. Meranie je tak jednoduchšie než u doktora a navyše bez stresu, ktorý môže výsledky merania skresľovať.

100% funkčný aj bez smart telefónu

Tlakomer iHealth VIEW BP7s funguje aj bez potreby pripojenia k smart telefónu a aplikácií iHealth MyVitals. Jeho vnútorná pamäť uchová až 120 meraní a synchronizáciu môžete vykonávať raz za čas v intervale podľa potreby.

Výsledky na prehľadnom LED displeji

Namerané hodnoty si môžete okamžite pozrieť na prehľadnom LED displeji s podsvietením. Displej je výborne čitateľný aj na priamom slnku. Zelené sfarbenie navyše neunavuje oči ani v prítmí. Okrem výsledkov merania a navigačných šípok ukazuje displej aj prebiehajúcu synchronizáciu so smart telefónom a stav batérie.

zapastny-tlakomer-iHealth-VIEW-BP7s-10

Dlhá výdrž batérie

Stav batérie si tiež môžete odsledovať v šikovnej aplikácií iHealth MyVitals. Tá Vás v predstihu informuje o nutnosti dobitia. Batériu dobijete jednoducho pomocou pribaleného mini USB kábla a klasického telefónneho adaptéru, alebo USB portu počítača. Na jedno nabitie zvládne až 80 meraní.

Meranie tlaku kedykoľvek a kdekoľvek

Tlakomer iHealth VIEW BP7s je vďaka svojim kompaktným rozmerom a jednoduchému dizajnu ideálny na každodenné použitie doma aj na cestách. V balení preto nájdete aj uzatvárateľné cestovné puzdro.

Sledovanie hodnôt v aplikácii iHealth MyVitals

Tlakomer komunikuje s aplikáciou iHealth MyVitals bezdrôtovo prostredníctvom pripojenia Bluetooth 4.0. Po prvom spárovaní sa k nej pripojí už automaticky. V aplikácii môžete spúšťať meranie len jediným dotykom displeja a nastavovať pripomienky pravidelných meraní. Aplikácia iHealth MyVitals detailne monitoruje a ukladá namerané výsledky v dlhodobom horizonte. V prehľadných grafoch potom môžete sledovať vývoj hodnôt krvného tlaku, alebo srdcového tepu za rok, mesiac týždeň aj jediný deň. Jednotlivé hodnoty sú farebne označené v súlade s klasifikáciou Svetovej zdravotníckej organizácie (WTO).

Komplexné sledovanie zdravotnej kondície a zdieľanie nameraných hodnôt

Aplikáciu MyVitals si môžete zadarmo stiahnuť na svoje smart telefóny, alebo tablety so systémom iOS a Android. Všetky zásadné informácie o svojom tele tak nájdete ucelene na jedinom mieste. Priamo z aplikácie iHealth MyVitals budete môcť namerané hodnoty odoslať priateľom, rodine, alebo lekárom formou PDF, XLS a CSV súborov.

zapastny-tlakomer-iHealth-VIEW-BP7s-06zapastny-tlakomer-iHealth-VIEW-BP7s-07

Používateľské účty

V rámci aplikácie iHealth MyVitals môžete merať hodnoty jednorazovo, alebo si založiť používateľský účet a nechať merané hodnoty automaticky ukladať do pamäte. Na jednom zariadení tak môžete vytvoriť používateľské účty viacerým užívateľom a viesť tak záznamy celej svojej rodiny. Každý používateľ zadá vo svojom účte ďalšie pomocné údaje ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.

Cloudový účet

Ak si na stránkach výrobcu iHealth založíte online používateľský účet a spojíte ho so svojím účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt uskutočňovať aj z Vášho osobného počítača. V prípade straty, alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viac zariadení s online účtom, napríklad smart telefónu a tabletu, potom môžete meranie vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

Rozsiahle možnosti sledovania zdravotnej kondície s iHealth MyVitals

Aplikácia iHealth MyVitals slúži na sledovanie hodnôt meraných rôznymi prístrojmi značky iHealth. Postará sa o prehľadné zobrazovanie osobných zdravotných trendov, vyhodnocovanie fyzickej aktivity a príjmov energie v potrave, stanovovanie cieľov, ktoré chcete v rámci svojej fitness kondície dosiahnuť, sledovanie ich plnenia a pod. Sami si môžete zvoliť, či aplikáciu použijete napríklad iba na meranie tlaku a uchovávanie záznamov nameraných hodnôt, alebo ju využijete aj v spojení s ďalšími zariadeniami.

Kompatibilita s Apple HealthKit

iHealth MyVitals je prvou aplikáciou pre zdravotné meracie prístroje plne kompatibilná s Apple HealthKit a aplikáciou Zdravie, ktorá je súčasťou iOS 8.0.1 a neskorších.

Kompatibilné zariadenia:
1. iHealth tlakomery (TRACK, FEEL BP5, SENSE BP7 a VIEW BP7S)
2. iHealth váhy (HS3, LITE HS4, HS5 a CORE HS6)
3. iHealth snímač dennej aktivity a spánku (EDGE AM3s a AM3)
4. iHealth plavecký snímač dennej aktivity a spánku (WAVE AM4)
5. iHealth pulzný oximeter (PO3 AIR)

Tlakomer iHealth VIEW BP7s vlastnosti

• Certifikácia CE ako zdravotné zariadenie
• Presné výsledky overené klinickými testami
• Meria systolický a diastolický krvný tlak a srdcový pulz
• Oscilometrická metóda merania
• Integrovaný displej s LED podsvietením zobrazujúci aktuálne výsledky a priebeh merania
• Vnútorná pamäť na 120 meraní
• Naviguje užívateľa do optimálnej polohy merania
• Automatická aktivácia zariadení po priložení na zápästie
• Samočinné nafúknutie a vyfúknutie
• Aplikácia iHealth MyVitals pre zariadenia s iOS a Android zadarmo
• Bezdrôtový prenos meraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth 4.0
• Počas merania zobrazuje krivku srdcového tepu
• Definícia viacerých používateľských účtov na jedinom mobilnom zariadení
• Možnosť ukladania, editácie a prezeranie hodnôt na cloudovom účte, prístup z počítača
• Prepojenie viac mobilných zariadení s jediným používateľským účtom

Tlakomer iHealth VIEW BP7s technické parametre

• Konektivita: Bluetooth 4.0
• Tlakový rozsah rukávu: 0 až 300 mm Hg
• Rozsah merania: Sys: 60 až 260 mm Hg/Dia: 40 až 199 mm Hg/Tep: 40 až 180 úderov za minútu
• Presnosť: tlak ± 3 mmHg/tep: ± 5%
• Napájanie: DC 5 V/1 A
• Akumulátor: 3,7 V Li-ion 400 mAh
• Výdrž akumulátora: cca 80 meraní
• Prevádzková teplota a vlhkosť: 5 ° C ~ 35 ° C, 20 ~ 90% RH

iHealth VIEW BP7s rozmery:

• Veľkosť prístroja (bez rukávu): 72 x 74 x 17,6 mm
• Veľkosť displeja: 44 x 26 mm
• Hmotnosť prístroja: 120 g
• Dĺžka rukáva zodpovedá obvodu predlaktia nad zápästím: 135 až 220 mm

iHealth VIEW BP7s obsah balenia:

• tlakomer na zápästia iHealth VIEW BP7s
• Dobíjací mini USB kábel
• Cestovné puzdro

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové tlakomery a oxymetre
Záruka: 2 roky
? Typ zariadenia: Smart

iHealth VIEW BP7s - zápästný tlakomer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: