Suunto 9 Peak Pro Titanium Sand

Kód: 46963
Novinka SK / CZ
Značka: Suunto
ZADARMOZADARMO
suunto 9 peak pro titanium sand 01
629 € 524,17 € bez DPH
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)

Model roku 2022 sú vylepšené multišportové hodinky Suunto 9 Peak Pro. Kvalitné európske spracovanie, presné GPS, SpO2, meranie tepu, fitnes kondícia, navigovanie po trase a mnoho ďalšieho.Športtester pre pravých športovcov, ktorým záleží na nameraných dátach z každej aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Suunto 9 Peak Pro sú hodinky navrhnuté na vrcholné zážitky, ktoré sú určené pre pravých športovcov. Je jedno, či radi beháte, bicyklujete, plávate alebo kolobežkujete, či lyžujete s týmito hodinkami môžete sledovať všetky aktivity. Dizajnom sú nenápadné, tenké a telo je vyrobené z odolného materiálu. Vo vnútri sú integrované najnovšie senzory a dlhá výdrž batérie vám poskytne presné sledovanie športových aktivít počas dlhej doby.

Kľúčové vylepšenia športových hodiniek Suunto 9 Peak Pro

 • Telo hodiniek je užšie o 0,2 mm
 • Zvýšená odolnosť - štandard MIL-STD-810
 • Nový silnejší procesor
 • Nový LifeQ optický snímač tepu
 • Podpora všetkých systémov GNSS (GPS/QZSS/Galileo/Beidou/GLONASS) použitím čipu SONY
 • Zlepšenie príjmu GPS signálu prijímaním signálu z viacerých satelitov naraz
 • Meranie bežeckého výkonu priamo zo zápästia (bez potreby externého snímača)
 • Nový vylepšené menu a ovládanie s rýchlejšou odozvou
 • Pridaný nový športový mód pre šnorchlovanie "Mermaid Dive" (free diving do 10m)
 • Možnosť spravovať widgety
 • Podpora Strava Live Segments
 • Zlepšená výdrž batérie o 50% tj. 40 hodín s použitím GPS a v 70 hodín v endurance režime

Hlavné výhody Suunto 9 Peak Pro podľa Fitendo.sk

 • Jednoduchý a zároveň odolný dizajn, kompaktné rozmery
 • Presné GPS
 • Výborná výdrž batérie
 • Nové užívateľské rozhranie - rýchle ovládanie
 • Strava Live segmenty bez nutnosti Strava premium
 • Suunto aplikácia je stále vylepšovaná
 • Suunto plus obchod s rozšíreniami
 • 3d vizualizácia záznamu GPS aktivity v Suunto app.

Suunto Plus aplikačný obchod

 • Posledná novinka v aplikácii Suunto app je aplikačný obchod, kde si môžete stiahnuť rôzne rozšírenia pre vaše športové aktivity.

Navigácia

 • Navigácia v teréne po zvolenej trase, ktorú si pohodlne naplánujete v Suunto mobilnej aplikácii. Hodinky vás upozornia na zmenu smeru v priebehu spustenej aktivity. V prípade integrácie s aplikáciou Komoot, budete dostávať aj upozornenia o zmene smere počas spustenej navigácie.
 • Funkcia "Snap to route" - presný záznam vzdialenosti podľa naplánovanej trasy, vhodné najmä pri behoch v meste

Smart funkcie

 • So Suunto 9 Peak Pro môžete ovládať hudobný prehrávač vo vašom smartfóne a zároveň prijímať notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, či správach.

Podpora multišport aktivít

Hodinky Suunto 9 Peak Pro kombinujú senzory ako barometer, výškomer, kompas, GPS pre outdoorové aktivity s funkciami pre športový tréning (vrátane intervalového) s optickým snímaním frekvencie srdca priamo zo zápästia ruky alebo pomocou hrudného snímača srdcového tepu (hrudný pás), ktorý prepojíte s hodinkami pomocou Bluetooth spojenia. 

Suunto 9 Peak Pro presne zaznamenajú vaše tempo, rýchlosť, prekonanú vzdialenosť, nadmorskú výšku, srdcový tep, spálené kalórie a poskytnú vám podporu pre bežecký alebo cyklistický výkon pripojením dodatočných senzorov ako Footpod, či Bike senzor. Zároveň ponúkajú aj špecifické plavecké funkcie ako je plavecké tempo, počet záberov a SWOLF (skóre vypočítane z počtu záberov za danú dĺžku a času za danú dĺžku).

Novinkou je meranie bežeckého výkonu vo wattoch priamo zo zápästia, teda bez nutnosti použitia externého snímača napr. STRYD. Ak teda trénujete alebo chcete začať trénovať podľa výkonu (nielen podľa hodnôt tepu) s 9 Peak Pro to zvládnete.

Sledovanie aktivity a meranie srdcového tepu

Suunto 9 Peak Pro monitoruje tepovú frekvenciu 24/7 vrátane kľudovej TF ako aj priemernej tepovej frekvencie počas spánku. Monitorovanie tepu srdca v priebehu dňa dopĺňa informácie o denných aktivitách, o spálených kalóriách (kcal), prejdených krokoch a pod. a následne hodinky dávajú spätnú väzbu o potrebnej regenerácii (odhadovaná hodnota).

V aplikácii vidíte váš aktuálny progres tj. či máte produktívnu fázu tréningu alebo udržiavanie kondície na základe čoho viete plánovať ďalšie aktivity.

Úžasná výdrž batérie

Suunto 9 Peak Pro majú jedinečný inteligentný systém riadenia výdrže batérie s „inteligentnými pripomienkami potreby nabitia batérie“  zaručia výdrž vašich hodiniek tak dlho, ako budete potrebovať.

4 preddefinované inteligentné režimy spotreby energie – Performance, Endurance, Ultra, Tour a možnosť prispôsobenia podľa potreby.

suunto-app-new 

Synchronizácia údajov, smart funkcie

Spárujte svoje Suunto hodinky s mobilnou aplikáciou Suunto app, aby ste mohli zaznamenávať všetky dobrodružstvá, ako aj sledovať svoje dlhodobé trendy vývoja, vrátane denných aktivít a spánku. Jednoducho zdieľajte svoje najväčšie úspechy a pripojte sa k ostatným v Suunto komunite prostredníctvom aplikácie. V aplikácii plánujete trasy pre vašu aktivitu alebo sa môžete inšpirovať tzv. heatmaps - trasy, ktoré sú obľúbené športovcami.

Suunto app môžete jednoducho prepojiť s obľúbenou mobilnou aplikáciou Strava a ďalšími populárnymi aplikáciami, ktoré môžete využívať na tvorbu tréningových plánov atď. a budete môcť tiež zdieľať úspechy s priateľmi.

Aktualizácia firmware prebieha využitím OTA (over the air) teda bezdrôtovo a nutnosti pripojenia USB k PC, iba cez Suunto app.

Obsah balenia:

 • hodinky Suunto 9 Peak Pro, remienok šírka 22mm (štandard)
 • nabíjací USB kábel
 • krátky návod

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Suunto 9 Peak Pro
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie, Lyžovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Suunto_logo_wordmark

Suunto - história značky

Spoločnosť Suunto bola založená v roku 1936, kedy fínsky orientačný bežec a inžinier Tuomas Vohlonen vynašiel výrobu prvého kompasu plneného kvapalinou. Od vtedy je Suunto na špici dizajnu a inovácií športových hodiniek, potápačských počítačov a rôznych športových doplnkov - snímačov používaných dobrodruhmi na celom svete.

Z najvyšších hôr až na dno najhlbších oceánov, Suunto fyzicky a aj mentálne pomáha outdoorovým športovcom v tom, aby objavovali stále nové zaujímavé územia a zážitky. Suunto základňa a výroba je situovaná vo Vantaa, vo Fínsku. Dnes pre Suunto pracuje viac ako 400 ľudí po celom svete a ich produkty sú predávané vo viac ako 100 krajinách. Samotná značka patrí pod Amer Sports Corporation, spolu s ďalšími prémiovými značkami ako Salomon, Arc'teryx, Atomic, Wilson, Precor a Mavic.

suunto_9_sportove_gps_hodinky

Suunto - kvalitné športové produkty

Produkty tejto európskej značky sa vyznačujú dobrou spoľahlivosťou, kvalitou a odolnosťou pri rôznych poveternostných podmienkach. Športové hodinky Suunto sú určené športovcom, ktorí to myslia so športom vážne a je pre nich každodennou drogou :-).  Sú tréningovým partnerom, pomáhajú plánovať tréningy, sledovať výkony a poskytujú spätnú väzbu o stave fyzickej kondície.

Aktuálna produktová rada Suunto 9 patrí na trhu športtesterov k top produktom. Tieto GPS hodinky sa vyznačujú masívnym a odolným telom, podporou multišport (dokážu sledovať naozaj skoro všetky športy), majú bohaté funkcie a výbornú výdrž batérie. Suunto 9 je postavené na staršej, no rovnako dobrej a vyladenej rade Spartan, ktorá otvorila Suunto vstup do novej éry.