Polar Vantage V3 čierna Oficiálna Polar distribúcia, CZ jazyk + originálny držiak na bajk zadarmo!

Kód: 46981
Novinka SK / CZ
Značka: Polar
ZADARMOZADARMO
polar vantage v3 cierna 05
599 € 499,17 € bez DPH
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)

Prémiové multišportové hodinky, ktoré predstavujú súbor nástrojov na biologické snímanie osobných veličín. Majú vo výbave AMOLED displej, dvojfrekvenčné GPS, offline mapy a najkomplexnejšiu sada tréningových a regeneračných nástrojov na trhu.

multisport-logo-trans

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý športovec má svoj sen. Hodinky Polar Vantage V3 sú jeho zhmotnením.

Boli vytvorené tak, aby vás poháňali v každej oblasti ľudskej činnosti: pri športe, výkone aj v živote.

Vďaka súprave nástrojov na biologické snímanie, displeju AMOLED, dvojfrekvenčnému systému GPS, mapám a najkomplexnejšej súprave tréningových a regeneračných nástrojov na trhu sú hodinky Vantage V3 najvýkonnejším produktom, aký kedy spoločnosť Polar vytvorila.

A vďaka niekoľkodňovej výdrži batérie na jedno nabitie a úplne novému snímaniu EKG, saturácie kyslíka v krvi a teploty pokožky sú inteligentné športové hodinky Polar Vantage V3 pripravené podať životný výkon.

Stačí, ak sa budete správať ako športovec.autorizovany-predajca-polar

Nové funkcie Polar Vantage V3:

 • nový vylepšený dizajn tela hodiniek
 • nové ciferníky
 • dotykový AMOLED displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov, always ON
 • nový snímač tepovej frekvencie
 • EKG meranie
 • meranie SpO2 - hladiny kyslíka v krvi
 • meranie teploty kože počas spánku
 • presné dual GPS
 • offline mapy
 • hmotnosť len 57g
 • výdrž batérie až 61hod.

Polar Vantage V3 technológia Elixir

Technológia fúzie senzora Elixir™ meria viac fyziologických a mechanických údajov z ľudského tela ako čokoľvek predtým - analyzuje spektrum biologických markerov fenomenálnou rýchlosťou, aby poskytla najlepšie, najjasnejšie údaje a personalizované poradenstvo v športe a živote.

Nová generácia nášho optického zápästného snímača srdcovej frekvencie, ktorá využíva technológiu biologického snímania Elixir, ponúka najpresnejšie optické meranie srdcovej frekvencie, aké kedy bolo v hodinkách Polar. Nový snímač bol prepracovaný tak, aby sa ešte viac znížilo rušenie spôsobené pohybom a únikom svetla, čím sa zlepšila energetická účinnosť a poskytovali sa presné údaje počas celého dňa.

Hodinky Polar SpO2 využívajú technológiu biologického snímania Elixir™ na odhad množstva kyslíka v krvi. Vyžaruje dve rôzne vlnové dĺžky svetla, červené a infračervené, cez vašu pokožku do ciev. Vo vnútri ciev svetlo interaguje s okysličeným a odkysličeným hemoglobínom v červených krvinkách. Množstvo odrazeného a spätne rozptýleného svetla sa používa na výpočet množstva kyslíka v krvi.

Všetky merania kyslíka v krvi sa ukladajú do systému Polar Flow spolu s informáciami o nadmorskej výške. Vďaka týmto informáciám môžete monitorovať a analyzovať reakciu svojho tela na cvičenie počas určitého obdobia.

Funkcia Polar Nightly Skin Temperature vám umožňuje automaticky monitorovať teplotu počas celej noci a poskytuje denné aktualizácie v porovnaní s priemerom za predchádzajúcich 28 dní, ktoré môžete interpretovať a získať tak prehľad o svojom zdraví.

Počas spánku malý snímač na zadnej strane hodiniek každých päť minút meria a zaznamenáva teplotu vašej pokožky. Ráno si môžete v aplikácii Polar Flow prezrieť výsledky z predchádzajúcej noci a týždenné a mesačné trendy.

Elektrické signály srdca môžete snímať pomocou zápästného snímača EKG na hodinkách Polar vybavených technológiami Wrist-ECG a Elixir™ na snímanie biologických údajov. Test zaznamenáva signál EKG v pokoji a dôležité ukazovatele, ako je priemerná srdcová frekvencia, variabilita srdcovej frekvencie a interval medzi po sebe nasledujúcimi údermi srdca (tzv. RR intervaly).

V aplikácii Polar Flow si môžete prezerať históriu výsledkov EKG a sledovať trendy, zistiť, ako vaše srdce reaguje na cvičenie, a analyzovať svoju kondíciu a regeneráciu. Výsledky EKG testov môžete tiež exportovať do súboru PDF, ktorý môžete zdieľať so svojím trénerom.

polar-vantage-v3-navigacia

Polar Vantage V3 športové funkcie

Test bežeckého výkonu (Running Performance Test) - pomôže sledovať váš progres a s jeho využitím si viete presne nastaviť zóny srdcového tepu, rýchlosti a výkonu a tak trénovať efektívne.

Test cycklistického výkonu (Cycling Performance Test) - vám pomôže nastaviť zóny výkonu (power zones) pre cyklistiku a nameria vám osobnú maximálnu úroveň výkonu. Pri teste je nutný senzor power meter, ktorý nie súčasťou balenia.

Test regenerácie nôh (Leg Recovery Test) - po ťažkom tréningu, ktorý ste absolvovali je dobré veddieť, či sú vaše svaly na nohách pripravené na ďalší tréning a to vám spoľahlivo odhalí práve test regenerácie nôh. Stačia vám iba hodniky Polar Vantage V3, ktoré vám sami prevedú celým testom, ktorý je jednoduchý.

Hill Splitter™ - s touto funkciou budete vždy vedieť ako ste si počínali z kopca do kopca pri vašom behu, jazde v teréne. Hill Splitter automaticky detekuje všetky stúpania a klesania pomocou GPS, údajov o rýchlosti, vzdialenosti a nadmorskej výške. Zobrazuje podrobné údaje o vašom výkone vzhľadom na kopce. Získate údaje o výškovom profile tréningu a v aplikácii Polar Flow si budete môcť porovnávať štatistiku absolvovaných stúpaní a klesaní. Funkcia sa automaticky prispôsobuje terénu tj. ak trénujete v rovinatej oblasti, budú započítané aj malé kopce, aj v horskej oblasti, tak malé prevýšenia sa nebudú počítať.

polar-grit-x-hill-splitter

FuelWise™ - keď ste na dlhej túre, behu alebo výjazde je dôležité udržiavať energiu a úroveň hydratácie. Funkcia FuelWise predstavuje inteligentný spôsob - asistenta, ktorý vám pomôže nájsť optimálny spôsob dopĺňania energie pre vaše telo pri dlhých a náročných športových výkonoch. Inteligentné dopĺňanie energie vám pripomenie, kedy je správny čas na doplnenie energie.

Už v príprave pred výkonom sa dozviete odhad, koľko surovín / karbohydrátov si máte zobrať so sebou, aby celý tréning alebo závod dopad na výbornú. Funkcia funguje personalizovane tj. na základe vašich údajov, ktoré ste dosiahli počas aktivít (Vo2max, max. srdcový tep, kľudový tep, hmotnosť atď.) a odborných tabuliek, ktoré odporúčajú konzumovať určité množstvá výživových doplnkov počas výkonu.  

Běžecký výkon priamo zo zápästia

Hodinky Vantage V3 sú športové hodinky, ktoré dokážu merať bežecký výkon zo zápästia športovca tj. bez potreby dodatočného snímača. Bežecký výkon skvele doplňuje sledovanie tepovej frekvencie – pomáha monitorovať externú záťaž pri behu. Výkon reaguje na zmeny intenzity rýchlejšie ako tepová frekvencia, preto je bežecký výkon výborným meraním pri intervalovom tréningu do kopca. Rovnako ho možno využiť k udržaniu stabilnej úrovne vydávaného úsilia pri behu napríklad na závodoch.

Samotný výpočet výkonu prebieha na základe vlastného algoritmu spoločnosti Polar a je založený na údajoch z GPS a barometra. Hodinky Vantage V3 využívajú bežecký výkon k výpočtu svalovej záťaže, teda záťaže ktorú kladie tréningová jednotka na kĺby, svalovú sústavu a kosti. Ak teda dokážete vyprodukovať rovnaký bežecký výkon (po týždňoch trénovania) pri menšej srdcovej frekvencii, je to indikácia, že vaša bežecká kondícia sa zlepšila.

polar-vantage-v-running-power-device-and-app-01

Training Load Pro

Funkcia ponúka komplexný pohľad na to ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load).

Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

polar-vantage-cardio-load

Recovery Pro – s funkciou zistíte, či je vaše telo pripravené trénovať a získate informácie o svojej regenerácii. (Funkcia vyžaduje pripojenie hrudného snímača tepu Polar H10/H9).

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Namerané údaje spánku ľahko a rýchlo zobrazíte priamo na displeji hodiniek.

Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač)

Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením

vantage-v-cardio-load-01


Training Load Pro – kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Športovné profily - hodinky Polar Vantage V3 podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Běžecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Běžecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max.

Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie

Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo

Strava Live Segments - podpora Live segmentov z aplikácie Strava tzn. že môžete závodiť segmenty (zvolené úseky) s ostatnými športovcami na danej trati. Je nutné mať predplatenú verziu aplikácie Strava Summit.

Fit Spark - Táto funkcia vám ponúkne 2-4 možnosti cvičenia každý deň. Sami sa budete rozhodovať, ktorý z nich si vyberiete. Navrhované cvičenia hodinky automaticky odporučia na základe osobnej fitness úrovne, vašej tréningovej histórie a hodnôt z regenerácie (Night Recharge). Priamo na displeji hodiniek budete vidieť jednotlivé cviky, ktoré budete cvičiť. Na výber dostanete z kardio alebo silových cvičení.

Polar Vantage V3 smart funkcie

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu priamo displej hodiniek. 

Ovládanie hudobného prehrávača - spárujte svoj smartfón (iOS, Android) s hodinkami a priamo na nich ovládajte prehrávanie hudby - štart, stop, hlasitosť. Pri behu už nemusíte vyťahovať smartfón z vrecka, ale pohodlne si zo zápästia vyberte obľúbenú skladbu. (poznámka: hodinky nemajú internú pamäť na uloženiu skladieb)

Predpoveď počasia -  pred tým ako sa vydáte na dobrodružstvo, ale aj počas neho sa vždy hodí vedieť aktuálnu predpoveď počasia. Polar Vantage V3 vám zobrazí aktuálnu hodinovú predpoveď a aj na ďalšie 2 dni dopredu priamo na displeji. Medzi ďalšími údajmi nájdete rýchlosť a smer vetra, pravdepodobnosť zrážok a vlhkosť vzduchu. Službu zabezpečuje provider OpenWeather, hodinky musíte mať pripojené pomocou bluetooth na smartfón s internetovým pripojením.

Vyhodnotenie nameraných údajov

Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks.
Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

 polar-vantage-v-ecosystem-03

Rozmer remienkov:
 • veľkosť S a L v balení, šírka 22mm

Obsah balenia:

 • Športové hodinky Polar Vantage V3 (s ovládaním v CZ jazyku)
 • Nabíjací USB kábel
 • Užívateľská príručka

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar Vantage V3
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Áno
? Solárne dobíjanie: Nie
? Farba: Čierna
? Bezkontatkné platby: Nie
? Výrobca: Polar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: