Snímače na bicykel

4 položiek celkom
garmin ant snimac kadencie 2 bicykel 01
Garmin snímač kadencie 2 ANT+ (bicykel)
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
39,90 €

Bezdrôtový snímač kadencie pre použitie na bicykli. Tovar z oficiálnej Garmin SK distribúcie. Kvalita, spoľahlivosť, servis a záruka.

46447
garmin snimac rychlosti snimac kadencie ant na bicykel 01
69,90 €

Garmin snímač rýchlosti a kadencie pre použitie na bicykli. Produkt z oficiálnej Garmin SK distribúcie, záruka kvality, originálny servis.

46448
Polar snímač kadencie Bluetooth Smart
Polar snímač kadencie Bluetooth Smart
Na objednávku (zvyčajne do týždňa)
42 €

Polar snímač kadencie určený pre cyklistických nadšencov. Balenie obsahuje snímač kadencie, ktorý prepojíte s kompatibilným zariadením pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth...

46095
Polar snímač kadencie a rýchlosti Bluetooth Smart
66 €

Set dvoch snímačov určených pre cyklistických nadšencov. Balenie obsahuje snímač rýchlosti a kadencie, ktoré prepojíte s kompatibilným zariadením pomocou bezdrôtovej technológie...

46064

So špeciálnym snímačom na bicykel si zabezpečíte viac detailnejších resp. presnejších hodnôt vášho cyklistického výkonu. Tieto malé senzory jednoducho pripevníte na kostru bicykla a využitím bezdrôtového pripojenia ANT+ alebo bluetooth spojíte s vašim športtesterom, či cyklopočítačom. Merané aktuálne hodnoty kadencie, rýchlosti budete vidieť v reálnom čase priamo na displeji hodiniek. Veľmi dobre sa to dá využiť aj pri indoorových cyklo trenažéroch.