Garmin snímač rýchlosti 2 ANT+ (bicykel)

Kód: 46805
39,90 € 33,25 € bez DPH
Na dotaz

Garmin snímač rýchlosti pre použitie na bicykli. Produkt z oficiálnej Garmin SK distribúcie, záruka kvality, originálny servis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová generácia osvedčeného bezmagnetového riešenia (bezdrôtových) snímačov pre cyklistiku. Toto balenie obsahuje snímač pre meranie rýchlosti. Okrem rozhrania ANT+ má táto nová generácia aj prepojenie Bluetooth pre voľné použitie snímačov aj s aplikáciami a zariadeniami tretích strán. Snímače teda môžete použiť aj s inými zariadeniami ako Garmin, čo otvára dvere pre použitie snímačov napríklad so športtestermi Polar, Suunto, cyklopočítačmi Polar alebo aplikáciami pre in-door (stacionárny) tréning ako ZWIFT, Strava, Endomondo a pod.

garmin-autorizovany-predajca

Snímač rýchlosti Garmin

Bezdrôtový snímač rýchlosti sníma hodnoty rýchlosti, ktorá je meraná na zadnom kolese (náboj) bicykla. Ideálny pre použitie, keď nie je možnosť využiť GPS na vašom zariadení. Napríklad pri tréningu na stacionárnom bicykli alebo v krytých priestoroch (športová hala). Snímač meria a zaznamenáva: rýchlosť, tempo a vzdialenosť. 

garmin-snimac-rychlosti-2-bicykel-ant-02

Snímač rýchlosti je možné využiť aj celkom nezávisle od pripojeného Garmin alebo iného kompatibilného zariadenia. V tom prípade snímač počas jazdy na bicykli zaznamenáva prejdenú vzdialenosť a rýchlosť do internej pamäte. Tieto zaznamenané údaje sa následne synchronizujú s vašim účtom na Connect Garmin pri opätovnom pripojení k spárovanému zariadeniu (smartfón).

Obsah balenia:

  • Garmin snímač rýchlosti vrátane batérie CR2032
  • inštalačná sada na montáž
  • návod

Napájanie je riešené vymeniteľnou batériou CR2032, ktorej výdrž je až 10 mesiacov (v závislosti od používania).

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Snímače a senzory pre cyklistov
Záruka: 2 roky
? Typ použitia: Bicykel
? Pripojenie: ANT+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

garmin-logo-small

 

 

Garmin - história značky

Spoločnosť Garmin bola založená na princípoch inovácií, výkonu, hodnôt a služieb zákazníkom v roku 1989.

Cieľ spoločnosti je vytvárať navigačné a komunikačné zariadenia, ktoré obohatia životy ľudí. Inovatívne produkty Garmin v sebe spájajú mnohé výhody, v mnohých oblastiach vrátane automobilového, leteckého, námorného, fitness, turistického a mobilného využitia. 

Garmin produkty sú navrhované s orientáciou na zákazníka. Navigácia je koncipovaná tak, aby minimalizovala stres z jazdy, disponuje jednoduchým menu, logickými voľbami a intuitívnym ovládaním.

garmin-wearables-02

Garmin - produkty nositeľná elektronika a navigácia

  1. Produkty automobilového segmentu pomáhajú vodičom dostať sa do cieľa jazdy ľahko, pričom spríjemňujú vodičovi celú jazdu
  2. Námorné produkty dopĺňajú detailné námorné mapy dôležitými dátami
  3. Letecká technológia poskytuje pilotom všetko, čo potrebujú
  4. Fitness zariadenia - fitness náramky, športové smart hodinky či profesionálne športtestery pomáhajú každým krokom tréningu zvyšovať svoju výkonnosť
  5. Outdoor prístroje sú vhodné pre turistov, rekreantov a geocacherov
  6. Mobilné aplikácie prenášajú silu GPS do smartfónov a monitorovacích zariadení.
  7. Bohatý výber pre cyklistov - cyklopočítače, rôzne cyklo senzory a ďalšie doplnky, s ktorými bude vaša jazda na bicykli nielen športová a zameraná na výkon, ale aj bezpečná.

Fitendo.sk je oficiálnym - certifikovaným predajcov značky Garmin tj. produkty sú originály, pochádzajú z SK distribúcie a majú ovládanie v slovenčine.