Prečo si vybrať športové oblečenie značky Scott

Keď športovať, tak jedine v pohodlnom funkčnom oblečení. Značka Scott si vás získa dizajnom, ale aj skvelými vlastnosťami, bez ktorých si kvalitné športové oblečenie ani nedokážeme predstaviť.

Scott vyvíja oblečenie v spolupráci s profesionálnymi športovcami

scott-supertrac-rc-black-yellow-sport-01

Švajčiarska značka Scott pôsobí na trhu už od roku 1958, napriek tomu sa môže stať, že jej logo na niektorých produktoch prehliadneme. Okrem lyžiarskych, cyklistických, motocyklových produktov, ako sú helmy, okuliare, lyžiarske palice či bicykle, nájdeme v portfóliu značky Scott aj celkom slušnú zásobu kvalitného športového oblečenia či obuvi navrhovaných pre dámy aj pánov. Aby mohli všetky produkty značky Scott plniť svoju funkciu dokonale dobre, boli vytvárané v spolupráci s vrcholovými svetovými športovcami, teda s prihliadnutím na ich potreby a pohodlie. Takisto je nutné, aby sa na základe ich výkonov odskúšala aj odolnosť oblečenia, no niet pochýb o tom, že by to značka Scott nezvládla. Materiály a technológia výroby sa rokmi posunula na veľmi vysokú úroveň, vďaka čomu si športovanie môžeme skutočne vychutnať.

Hurá za športom v kvalitnom oblečení Scott

Kto raz vyskúša športové oblečenie Scott, o inú značku ani nebude mať záujem. Ľahké a priedušné materiály, ktoré pri kontakte s pokožkou takmer nevnímame, sú doplnené o funkčnú reflexnú grafiku zlepšujúcu našu viditeľnosť v teréne. Dámy i páni ocenia rýchloschnúci materiál, ktorý netreba žehliť, praktické vrecká či možnosť prať oblečenie Scott na bežnom programe práčky. Šortky, sukne, tričká majú moderný strih a vďaka elastickým vlastnostiam sa ľahko prispôsobia každej postave. Poteší bezšvové vyhotovenie, čo len zvyšuje odolnosť a pohodlnosť pri nosení. K výhodám športových odevov značky Scott sa zaraďuje určite aj to, že ich možno využívať aj pri vytrvalostných športoch. Nech budete v teréne akokoľvek dlho, v oblečení sa nebudete cítiť ako v zajatí, a rovnako vás nepotrápi ani podráždená pokožka

damske-sportove-tricko-kinabalu-Run

V chladnom počasí na beh či cyklistiku vytiahnite športovú bundu Scott, ktorá očarí svojou univerzálnosťou. Je ľahučká, nepremokavá a dobre skladná – jednoducho ju zložíte do vrecka, a tak nezavadzia ani pri športovaní na dlhšej trase. Aby na tele stála čo najlepšie, dá sa pracovať so šírkou manžiet i spodného lemu. 

A čo športové nohavice? V plnej alebo skrátenej dĺžke, jednofarebné či viacfarebné s modernou potlačou poslúžia pokojne aj počas spoznávania prírodných krás či budovaní lepšej postavy vo fitnescentre. V ponuke športového oblečenia Scott sa nachádzajú letné aj zimné modely s praktickými vreckami na mp3 prehrávač. Takúto výhodu ponúka oblečenie všetkým tým, ktorí si šport nedokážu predstaviť bez svojej obľúbenej hudby. Funkčné oblečenie Scott je navzájom dobre farebne kombinovateľné a poskytne potrebný komfort pri behu, cyklistike, tréningoch i turistike. Cyklistické oblečenia Scott je známe po celom svete a používajú ho tí najznámejší bajkeri. Je to prosto záruka kvality.

damske-bezecke-nohavice-scott-kinabalu-run