Polar Unite - nové fitness hodinky za výbornú cenu čoskoro

Značka Polar si pre nás opäť pripravila možno trošku nečakanú novinku. Po super športtesteroch Polar Grit X predstavil fínsky výrobca pred 3 dňami nové fitness hodinky. Novinka nesie názov Polar Unite a je nástupcom obľúbeného športové fitness náramku Polar A370 ako základného fitness trackera - monitora aktivít. Čo všetko tieto nové športové hodinky dokážu a aké majú funkcie? To sa dozviete v ďalších riadkoch.

polar-unite-colors

Fitness hodinky Polar Unite - dizajn

Ako vidíte na obrázkoch, dizajn hodiniek Unite sa nesie štýle jednoduchosti a zároveň farebnosti. Farebný dotykový displej, možnosť výmeny remienkov a farebné ciferníky sa určite budú páčiť. Ovládanie dotykom v kombinácii s jedných tlačidlo poznáme už z Polar Ignite. Hmotnosť len 32g, to je takmer nič! Unite nebudete na ruke ani cítiť a nebude vám prekážať pri tréningu a denných aktivitách, či počas spánku.

Zo spodnej strany tela hodiniek nájdete vynovený snímač srdcového tepu. Celkovo pôsobí Unite kompaktne avšak nečakajte hodinky na nejakú ťažkú turistiku alebo vysokú odolnosť voči extrémnym podmienkam.

polar-unite-blue-01

Fitness hodinky Polar Unite - sledovanie športových aktivít

S Polar Unite nebudete mať problém sledovať takmer všetky športové aktivity. Samozrejme funkcie sú limitované, keďže ako sme spomínali jedná sa o základný model v ponuke Polar. Chodíte do posilňovni, cvičíte aerobics, jógu, beháte alebo bicyiklujete? Žiadny problém.

Ak potrebujete presnejšie hodnoty tepu, k Polar Unite pomocou bluetooth pripojíte hrudný snímač tepu. Absenciu GPS modulu vyriešili pomocou tzv. connected GPS, teda využívaním GPS z pripojeného smartfónu. Pri outdoor aktivitách teda budete mať presnejší prehľad o prejdenej trase, čí rýchlosti.

Okrem športových aktivít zvládnu hodinky zmerať spánok a stav regenerácie (Nightly Recharge) vášho organizmu, čo pomáha v plánovaní ďalších tréningov. Uvoľnenie tela a mysle podporí funkcia dychové cvičenia (Serene Breathing).

polar-unite-pink-01

Fitness hodinky Polar Unite - cieľová skupina

Pre koho je Polar Unite určený? Odpoveď je viacmenej jasná. Pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí hľadajú jednoduchý a hlavne dostupný nástroj na sledovanie športových aktivít. Vzhľad si viete prispôsobiť, pohodlné ovládanie a nízka hmotnosť vám spríjemní používanie. So smart notifikáciami budete vždy online. Výdrž batérie 4 dni zodpovedá tejto rade produktov.

polar-unite-ponuka

Nám sa páči, že značka Polar myslí aj na menej náročných športovcov - používateľov a za cenu 149 EUR dostanete solídne fitness hodinky, ktoré môžete používať 24 hodín. Novinku očakávame v priebehu nasledujúcich 2 mesiacov. Sledujte nás!

polar-unite-remienky

Autor © Fitendo.sk