Polar Grit X Pro - vynovený outdoorový športtester

Máme tu jeseň a môžeme očakávať prísun noviniek od všetkých značiek. Dnes je tu novinka od Polar a tou je vylepšenie outdoorového športtestera Polar Grit X. Ak by ste čakali nejaké iné označenie alebo novú modelovú radu, tak budete sklamaný. Nový kúsok nesie v názve prívlastok Pro. Predstavujeme vám teda októbrovú novinku s názvom Polar Grit X Pro. Pozrime sa v krátkosti, čo nového nám táto novinka prinesie.

polar-grit-x-pro-modely

V prvom momente si všimnete nový dizajn. Hodinky zostali pomerne masívne kvôli odolnosti, zmenila sa luneta, ktorá evokuje klasický kompas. Remienky sa dajú vymeniť s klasickou šírkou 22mm. Dostupné budú 4 farebné verzie - čierna (black), biela (champagne alebo artic gold), medená (nordic copper) a titánová verzia (ľahšia o 12%). Ovládanie zostalo nezmenené - 5 ovládacích tlačidiel a dotykový farebný displej.

Polar Grit X Pro dostal okrem zmeny dizajnu aj nové funkcie, ktoré potešia hlavne nadšencov outdooru. Tu spomenieme iba pár z nich ako napríklad nové obrazovky (tzv. dashboard), kde si budete vedieť pozrieť výškomer, kompas, či GPS koordináty alebo zobrazenie východu a západu slnka. Ďalej pribudli fitness testy z Polar Vantage V2 ako ortostatický test, cyklo a bežecký test, ovládanie hudby atď. Podľa nás celkom pekná porcia.

Viac detailov sa už dočítate priamo v popise tovaru.

A čo cena a dostupnosť?

Nové športové hodinky Polar Grit X Pro si budete môcť zakúpiť za 499Eur a titánovú verziu za 599Eur. Pred-objednávky sú spustené a prvé kusy čakáme už koncom októbra. Tak, čo poviete, zaujala vás táto novinka?