Garmin Venu 2 Plus - vylepšené športové smart hodinky

Máme tu nový rok a už vám predstavujeme prvú z noviniek. Tentokrát to sú vylepšené športové smart hodinky Garmin VENU 2 plus. Výrobca opäť pridáva nové funkcie a zatraktívňuje svoje portfólio smart hodiniek, ktoré sa snažia konkurovať hráčom ako je Apple, či Samsung.

Čo všetko je nového? Poďme sa pozrieť bližšie.

garmin-venu-2-plus-new

Dizajn prešiel je kozmetickými zmenami tj. VENU 2 plus sú opäť pekné okrúhle, jemná kovová luneta pridáva prémiový vzhľad celých hodiniek a spodná časť bola jemne zaoblené zrejme kvôli lepšiemu prítlaku hodiniek resp. optickému senzoru k ruke majiteľa. Na pravej strane pribudlo jedno nové ovládacie tlačidlo.

Rozmer tela hodiniek bol zvolený medzi model VENU 2s a klasickým VENU, čiže 43 mm oproti 40 a 45 mm. Z základe budú dostupné 3 farebné kombinácie - biela, sivá a čierna. AMOLED displej zostal pôvodný s rozlíšením 416 x 416 pixelov.

To, čo každého zaujíma najviac sú nové funkcie Garmin VENU 2 plus. Športové aj smart funkcie pôvodného modelu zostali (podpora Connect IQ, Garmin Pay, Body battery, Health snapshot, animované cvičenia, prehrávanie hudby atď.) a pribudli tieto novinky:

  • Tretie ovládacie hardwareové tlačidlo, ktoré slúži na vyvolanie hlasového asistenta
  • Šírka remienka - štandard 20mm
  • Vstavaný mikrofón a reproduktor, ktoré umožňujú uskutočniť telefonický hovor
  • Podpora hlasových asistentov (spojenie so smartfónom) Google, Siri, Bixby s možnosťou odpovedania na SMS využitím diktovania
  • Vytvorenie telefonického hovoru priamo z hodiniek (výber kontaktu alebo zadanie tel. čísla)

Ako môžete vidieť Garmin sa v tejto novinke zameral najmä na rozšírenie smart funkcií, čo osloví všetkých, ktorí potrebujú byť online aj pri športe a nebaví ich vyťahovať smartfón.

Toto všetko dostane u nás za stanovenú cenu 449,99 €. Nakúpte Garmin VENU 2 Plus u nás tovar z oficiálnej distribúcie.

garmin-venu-2-plus-sporty