Polar Grit X - outdoorové hodinky už k objednaniu!

Ešte minulý týždeň sme písali o Polar Grit X ako horúcej novinke a dnes s radosťou oznamujeme, že už máme tieto skvelé outdoorové hodiny v ponuke.

Potvrdili sa naše očakávania a tento nový kúsok sa zaradil do kategórie niekde medzi top športtester Polar Vantage V a nižšiu radu Vantage M. Takže Polar Grit X vyplnil chýbajúce miesto hlavne pre nadšencov trail run, ultra maratónov a celkovo aktivít v kopcoch a teréne. Tomu nasvedčujú nové funckie ako sú Hill Splitter (real-time prehľad o stúpaniach a klesaniach na trati), FuelWise (inteligentné dopĺňanie energie), digitálny kompas alebo predpoveď počasia (aktuálna aj na pár dní dopredu).

polar-grit-x-3-colors

Fantastická výdrž batérie až 40 hodín pri zapnutom GPS určite osloví všetkých, ktorí si pobyt v teréne užívajú dlhé hodiny. Aby ste sa nestratili, na to vám poslúži navigácie v teréne, ktorá vám vždy udá správny smer podľa naplánovanej trasy. Trasy teraz môžete plánovať v populárnej aplikácii Komoot.

Samozrejme, že väčšina funkcií zo série Vantage zostala zachovaných, takže sa máte na čo tešiť. Porovnanie Polar Grit X s top triedou Vantage V určite pripravíme. Zatiaľ sa sústredíme na prvé pred-objednávky, ktoré spúšťame už od dnes a noví majitelia sa budú tešiť z týchto skvelých hodiniek už v máji. Tak neváhajte!