Bežecký batoh Scott - kvalita, ktorú oceníte

Keďže radi rozširujeme náš sortiment o naozaj potrebné a kvalitné produkty, tentokrát vám prinášame nové bežecké batohy. Do ponuky sme zaradili trailové batohy od značky Scott, ktorá sa naplno venuje bežeckým športom. Určite sa zhodneme, že dobrý batoh patrí do výbavy každého bežca a zároveň je nepostrádateľným spoločníkom na dlhších výjazdoch, či už po ceste ako po lesných trailoch. Produkty Scott boli vo svete ocenené svetovými športovcami.

Scott ocenenie - trailrunning award Scott Skialper editor choice

Bežecké batohy Scott sa vyznačujú kvalitným spracovaním a tak ako aj iné produkty od Scott sú testované resp. vyvíjané priamo v spolupráci so športovcami. V ponuke nájdete väčší 20 litrový batoh, stredný 10 litrový a najmenší iba 4 litrový, do ktorého si však dokážete nabaliť všetko čo budete potrebovať.

Batohy Scott sú vyrobené z ľahkých a pružných materiálov. Ponúkajú rôzne vychytávky ako reflexné pásy, praktické vrecká na malé predmety, mieste na hrydrovaky, či fľašky, úchyty na uchytenie bežeckých paličiek a pod. Je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete.

bezecke-trailove-batohy-scott

Bežecký trailový batoh SCOTT RC TR' 10

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie