Nové Scott Kinabalu 2 - univerzálna trailová obuv

Značka Scott opäť inovuje portfólio a prináša novinku, ktorou sú jedinečné bežecké trailové tenisky Kinabalu 2. Séria Kinabalu je zaradená skôr medzi tréningovú obuv v tejto rade priniesol výrobca niekoľko vylepšení.

Prvým okamžite viditeľným vylepšením je nový dizajn a farebné prevedenia. Tak ako rada RC je charakteristická čierno - žltou kombináciou, tak v tomto prípade to hýri pestrými farebnými kombináciami. Veď posúďte sami - modrá, žltá, piesková, šedá, fialová atď. Dômyselne sú farby spojené do seba, kedy tmavšia je na prednej špičke a bledšia na päte alebo naopak, čo dodáva teniskám pekný farebný kontrast.

novinka-scott-kinabalu-2--blush-pink-dark-purple

Nešitý zvršok je špecialita, ktorú značka Scott používa u všetkých bežeckých topánok. Priedušný materiál zabezpečí, že vaša noha bude dobre odvetraná a zároveň chránená vyššou špičkou.

Aby nezostalo iba pri dizajne. Úpravou prešla aj podrážka. Výrobca tentokrát vsadil na tzv. Versatille traction, teda univerzálnu trakciu, čo spôsobí, že táto topánka bude dobre sedieť v technických trailoch a zároveň s ňou odbehnete aj asfaltové časti. S Kinabalu 2 získate univerzálnu trailovú obuv, ktorá si dobre poradí v lese ako aj na prístupovej ceste, po ktorej sa budete presúvať.

scott-kinabalu-2-lemongrass-yellow-dark-grey-podrazka

O tlmenie sa stará vyspelá kinetická pena, ktorá dokáže vrátiť až 14% energie ako štandardná EVA. Teda stabilita a dynamika vášho behu bude opäť na vysokej úrovni, aby ste si mohli vychutnať poriadny trail.

Čo dodať na záver v tomto úvode? Snáď len pravidlo, keď nevyskúšaš na vlastnej koži, tak nevieš. Prvá várka je už na sklade.