Garmin Lily - dámske smart hodinky, ktoré vás očaria

Dnes vám predstavíme prvú novinku od Garmin pre rok 2021. Možno trošku netradične, ale tieto nové smart hodinky sú venované pre všetky dámy. Určite si to zaslúžia! Veď každá z nich túži byť vždy perfektne zladená a zároveň dnes už aj mať pomocníka, ktorý jej bude poskytovať informácie o zdravotnom stave.

Takýmto smart pomocníkom môže byť určite aj novinka smart hodinky Garmin Lily.

Rozmerovo najmenšie inteligentné hodinky značky Garmin, ktoré vynikajú na prvý pohľad klasickým okrúhlym dizajnom. Po ťuknutí na displej sa zobrazí digitálny ciferník s rôznymi údajmi. Okrem toho každý model má jedinečnú tapetu ciferníka. Samozrejmosťou sú vymeniteľné remienky a rôzne farby tela hodiniek, aby si dokázala vybrať aj tá najnáročnejšia dáma.

novinka-garmin-lily-orchid

V klasickom tele hodiniek však nájdete tú najmodernejšiu technológiu. Meranie srdcového tepu na zápästí, sledovanie dennej aktivity, stresu počas dňa a spánku v noci atď. Garmin Lily nezaostáva ani v sledovaniu športových aktivít. Pokojne si ich zoberte na hodiny jógy, do fitka, či na beh alebo bicykel, zvládnu toho naozaj dosť. Všetko však neprezradíme a viac informácii sa dozviete priamo v detaile produktu.

Táto novinka je u nás už v predpredaji a očakávame ju už za pár dní! Neváhajte, keď si chcete urobiť radosť alebo obdarovať vašu polovičku na sviatok zamilovaných, je najvyšší čas vyplniť pred-objednávku. Uvádzacia cena Garmin Lily Classic 249 Eur a verzie Sport 199Eur. Určite stoja za to!