Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Nové Garmin snímače kadencie a rýchlosti

Značka Garmin mierne inovuje snímače na bicykel a to konkrétne Garmin snímač kadencie a Garmin snímač rýchlosti. Známe Garmin snímače pre cyklistiku sú jednoduché na inštaláciu, obľúbené u cyklistov a tak sa výrobca rozhodol priniesť malú inováciu. Oba snímače používajú gyroskopický akcelerometer (nie magnetický princíp) a tým dokážu spoľahlivo zmerať kadenciu pedálovania a rýchlosť.

Čo je nového

Garmin cyklo snímače dostali nový dizajn, ktorý pôsobí kompaktnejšie avšak nie je to nič radikálneho. Stále môžete využívať pripojenie športtestera alebo kompatibilného cyklopočítača pomocou bezdrôtového prenosu údajov ANT+. Druhou zásadnou novinkou je pridaná podpora komunikačného rozhrania bluetooth.  Znamená to, že Garmin rozširuje kompatibilitu snímačov aj pre iné značky ako napríklad Polar alebo Suunto, ktoré používajú pre komunikáciu športtestera so snímačom iba bluetooth spojenie. Týmto krokom Garmin povolil využívanie snímačov resp. rozšírili kompatibilitu aj pre iných výrobcov.

Ak potrebujete kvalitný snímač kadencie alebo rýchlosti, teraz môžete s kľudom siahnuť po Garmin snímačoch.

Garmin snímač kadencie