Nové farby a remienky pre fitness hodinky Polar Ignite

K výborným fitness hodinkám Polar Ignite vám dnes prinášame 2 novinky, ktoré nás potešili. Určite viete, že Polar Ignite priniesol na trh okrem skvelej ceny aj nové funkcie ako sú Nightly Recharge™ - meranie úrovne regenerácie tela počas noc, či FitSpark™ - denné tréningy na mieru, pomocou ktorých vždy budete vedieť trénovať, keďže vidíte animáciu cvičenia priamo na displeji. K trom základným farbám - čiernej, bielej a žltej sa dnes pridali ďalšie dve farebné kombinácie, ktoré pôsobia prémiovo. Privítajme teda:

Polar Ignite black - copper alebo čierna - medená

polar-ignite-black-copper-01

Polar Ignite rosegold - pink alebo ružová - zlatá

polar-ignite-rosegold-pink-01

Prvá farebná kombinácia čierna - medená sa hodí skôr pre pánov, vyzerá naozaj luxusne a sadne k obleku ale aj na outdoorové aktivity. Tomu bol prispôsobený aj rozmer remienka vo veľkosti L. Po osvedčenej ružovo - zlatej kombinácii určite siahnu dámy. V tomto modely sa skrýva nežnosť, ladnosť kriviek a zároveň sú hodinky odolné a pohodlne zvládnu okrem behu, fitness aj plávanie. Ružový model má remienok o veľkosti S, takže na dámsku ruku ako stvorený. Oba modely očakávame v priebehu 2 týždňov, takže si ich môžete predobjenať a mať tento skvost medzi prvými.

Ak by sa vám farieb zdalo málo resp. aby vás hodinky tak skoro nenudili alebo ak ste nadšenec módy, ktorý potrebuje byť vždy zladený tip-top, novinka číslo 2 je určená pre vás. Tou druhou novinkou sú farebné originálne remienky pre Polar Ignite. Vyberte si čiernej, bielej alebo žltej farby a buďte na tréningu vždy jedinečný. 

Fitness hodinky Polar Ignite sú určené všetkým fitness nadšencom, ktorí majú radi indoor alebo aj outdoor aktivity. S novým GPS a dobrou výdržou batérie budete môcť trénovať podľa potreby. Hodinky vám sami odporučia tréning na mieru podľa stavu vášho tela - únava alebo dostatok energie. Neváhajte a pozrite si našu recenziu hodiniek Polar Ignite, kde sme o nových funkciách napísali viac.