Nová trailová obuv Scott Supertrac 2.0 - ovládni traily

A je to tu! Značka Scott si pre nás fanúšikov pripravila novinu v podobe nových trailových topánok tento raz v modelovej rade Supertrac a sice Scott Supertrac 2.0. Priblížime vám viac informácií o tomto modele.

Tak ako iné modely od značky Scott aj Supertrac 2.0 má niekoľko vychytávok, ktoré oceníte v rôznorodom teréne, počas zdolávania vášho trailu.

Podrážka All Terrain Traction

all-terrain-traction

Prostredníctvom dômyselnej štruktúry vzorku podrážky získali Supertrac 2.0 skvelú prednú trakciu a schopnosť okamžite meniť smer na rôznych povrchoch. Strategicky rozložený šípový vzor v oblasti pod nártom zaisťuje mimoriadnu stabilitu vždy, keď ju bežec najviac potrebuje. Ideálne na dlhé tréningové behy, prípadne ultra závody v akomkoľvek horskom teréne.

scott-supertrac-2-0-blue-dark-blue-real-photo-02-bottom

Ľahká priedušná sieťovina

Zvršok topánky je vyrobený z ľahkej priedušnej sieťoviny, ktorá dodáva trailovej obuvi pekný športový vzhľad a zároveň umožňuje, že topánka sedí na nohe ešte lepšie a spríjemňuje tak beh na každom traile.

scott-supertrac-2-0-blue-dark-blue-real-photo-03-front

Pohodlný strih

Nová obuv je ešte pohodlnejšia, pretože do vnútra topánky výrobca vsadil mäkkú a kvalitnú podšívku. Podporná časť okolo členku sa mu ideálne prispôsobí, čo prispieva k celkovému pohodliu a lepšiemu bežeckému výkonu.

scott-supertrac-2-0-W-purple-maroon-real-photo-01-side

Kľúčové vlastnosti Supertrac 2.0

Ako sme už spomenuli, prvú kľúčovú vlastnosť plní jedinečná podrážka, ktorá zabezpečuje dokonalú trakciu na každom povrchu. To jednoducho treba vyskúšať! Nešitá konštrukcia topánky zase podporí pohodlie a obuv pohodlne sadne. Pena Aerofoam+ sa sústredí na odpruženie, tlmenie pri došľape a dynamický odraz, aby váš bežecký krok bol čo najefektívnejší.

Ďalšie parametre si už sami nájdete v detaile tovaru. Prvé kusy tejto skvelej trailovej obuvi máme už na sklade, tak neváhajte.

scott-supertrac-2-0-W-purple-maroon-real-photo-02-front


Súvisiace články:


 
Autor © Fitendo.sk