Nová trailová bežecká obuv od Altra - Olympus 4 a Lone Peak 5

Bežecká sezóna sa konečne začína poriadne rozbiehať a tak aj my prinášame novinky od značky Altra. Ak Altra ešte nepoznáte, verte že tieto bežecké tenisky sú jedinečné. V ich ponuke nájdete modely pre všetky povrchy, tréningové aj pretekové. Ak sa zatiaľ len rozhodujete, pozrite si nášho nákupného poradcu ako si vybrať model od Altra.

Poďme sa ale pozrieť na novinky v našej ponuke.

Altra Olympus 4

Ako už názov hovorí bude to niečo veľkolepé. 4. generácia modelu Olympus prichádza v prvom rade s novým dizajnom, ktorý výrazný a nezameniteľný. My sme vybrali kombináciu bielej a čiernej, doplnenej o červenú podrážku a detaily. Vyzerá to fantasticky. Celá topánka pôsobí kompaktne a živo.

Olympus sú trailovky určené pre ťažších bežcov, ktorí potrebujú spoľahlivú oporu v akomkoľvek teréne. Podrážka VIBRAM to celé zariadi. Výstupky na podrážke nie sú také veľké ako napr. pri modely Lone Peak, plnia však svoju funkciu na výbornú.

Zvršok je taktiež vynovený a určite odolá poveternostným vplyvom aj nástrahám lesa. Pozrite si našu malú video prezentáciu.

Altra Lone Peak 5

Ten, kto behá traily určite pozná model Lone Peak. Pokojne ho môžeme zaradiť za jeden z najobľúbenejších trailových modelov značky Altra. Aj 5. generácia dostala nové vylepšenia. Z nových farebných kombinácii, u nás nájdete Blue / Lime a konzervatívnejšiu Dark Slate / Red. Nová medzipodrážka Altra EGO dodá potrebné tlmenie, ktoré je v tomto modely stredné oproti Olympus.

Podrážka MaxTrac so strategicky umiestnenými výstupkami zabezpečí istý došľap. Zvršok prešiel tiež malou úpravou, zachováva si svoju priedušnosť a odolnosť. Viac už v samotnom popise produktu.

altra-lone-peak-5-balsam-green

altra-lone-peak-5-dark-slate-red

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie