Garmin Venu 2 - nové ešte lepšie športové smart hodinky

Jar je v plnom prúde a tak aj výrobcovia začínajú doplňovať trh svojimi novinkami. 2.generáciu obľúbených športových smart hodiniek predstavil aj Garmin. Jedná sa o nové Garmin Venu 2. Čo všetko prinášajú, povieme vám ďalej.

garmin-venu-2-silver-granite-blue

Dizajn bol vylepšený iba jemne, veď nebol ani dôvod niečo zásadne meniť. Garmin Venu sú bestseller vo svojej kategórii. Displej hlavne jas bol vylepšený, rozlíšenie +- zostalo to isté, pribudli 2 rozmery tela hodiniek. Menšie, S-ko sa bude hodiť najmä dámam s útlejším zápästím. Farebné kombinácie sú opäť jemnejšie.

garmin-venu-2-health-01

S týmto modelom Garmin predstavil aj nové používateľské rozhranie. Ikonky, widgety sú teraz ešte prehľadnejšie. Možno sa dočkáme zmien aj v iných modeloch.

Dôležitým vylepšením je nový senzor tepu - Garmin Elevate verzia 4, čo sľubuje vyššiu presnosť merania tepu podobne ako nový Pulse OX.

Samozrejme, že pribudlo aj zopár nových funkcií a vylepšením prešla aj batéria.

Nám sa celkovo nové smart hodinky Garmin Venu 2 páči, aj keď to nie je zásadný posun. Napriek tomu si myslíme, že 2. generácia bude opäť úspešná. Viac detailov si už nájdete priamo v popise produktu. Dodáme, že Garmin venu 2 bude k dispozícii u nás v priebehu 2 týždňov, takže môžete si ho hneď predobjednať a prvé kusy budú u vás.