Klasický dizajn so smart funkciami - nový Garmin Vivomove 3

Dnes si predstavíme novinku, ktorá poteší všetkých priaznivcov klasického dizajn spolu so smart technológiami. Už pred 2 rokmi Garmin Vivomove (1. generácia) očaril zákazníkov svojim klasickým analógovým dizajnom a zároveň prekvapil digitálnym ciferníkom. Sila modelov Vivomove nie je len v dizajne, ale samozrejme aj vo funkciách, ktoré predurčujú tento model pre aktívnych ľudí. Garmin Vivomove 3 uspeje v kancelárii, na stretnutí, ale aj vo fitness centre, či na bicykli.

Garmin Vivomove 3 prichádza na trh v 3 rozmeroch:

  • verzia 3S - menšie rozmery tela hodiniek (39 mm), nižšia hmotnosť a užší remienok
  • verzia 3 - telo hodiniek 44 mm, športovejší dizajn
  • verzia Style - rozmer 42 mm, navyše farebný displej a bezkontaktné platby
  • verzia Luxe - luxusné modely z prémiových materiálov

Všetky verzie majú svoje opodstatnenie. Svoje fitness smart hodinky Garmin Vivomove 3 si vyberie každý. Ste dáma, ktorá má užšie zápästie? Máte radi športovejší vzhľad alebo radšej prémiový? Nech sa páči, Garmin má všetko v ponuke.

Garmin vivomove 3 colors

V klasickom okrúhlom dizajne, ktorý nenechá nikoho chladným sa skrývajú najnovšie funkcie na sledovanie osobnej aktivity a šport spolu so smart funkciami. Akonáhle potrebujete vedieť viac o stave plnenie vášho denného cieľa, stačí klepnutím na sklíčko vyvolať digitálny displej a razom sa Garmin Vivomove 3 premení na smart hodinky. Aké ďalšie funkcie majú tieto fitness smart hodinky? To sa už dočítate priamo v detaile tovaru, kde nájdete porovnanie s predchádzajúcou generáciou a aj odlišnosti 3. generácie.

U nás máme všetky Garmin hodinky z oficiálnej SK distribúcie, s ovládaním v slovenčine a plnou Garmin podporou (servis). Sme hrdým partnerom Garmin, poznáme ich produkty a tak sa neváhajte na nás obrátiť v prípade, že máte otázky k produktom. Ak sa chcete odlišovať od ostatných, na to sú dobré vymeniteľné farebné remienky. Ochráňte váš Garmin vivomove 3 pre poškrabaním pomocou ochrannej fólie Brotect Flex.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie