Klasický dizajn so smart funkciami - nový Garmin Vivomove 3

Dnes si predstavíme novinku, ktorá poteší všetkých priaznivcov klasického dizajn spolu so smart technológiami. Už pred 2 rokmi Garmin Vivomove (1. generácia) očaril zákazníkov svojim klasickým analógovým dizajnom a zároveň prekvapil digitálnym ciferníkom. Sila modelov Vivomove nie je len v dizajne, ale samozrejme aj vo funkciách, ktoré predurčujú tento model pre aktívnych ľudí. Garmin Vivomove 3 uspeje v kancelárii, na stretnutí, ale aj vo fitness centre, či na bicykli.

Garmin Vivomove 3 prichádza na trh v 3 rozmeroch:

  • verzia 3S - menšie rozmery tela hodiniek (39 mm), nižšia hmotnosť a užší remienok
  • verzia 3 - telo hodiniek 44 mm, športovejší dizajn
  • verzia Style - rozmer 42 mm, navyše farebný displej a bezkontaktné platby
  • verzia Luxe - luxusné modely z prémiových materiálov

Všetky verzie majú svoje opodstatnenie. Svoje fitness smart hodinky Garmin Vivomove 3 si vyberie každý. Ste dáma, ktorá má užšie zápästie? Máte radi športovejší vzhľad alebo radšej prémiový? Nech sa páči, Garmin má všetko v ponuke.

Garmin vivomove 3 colors

V klasickom okrúhlom dizajne, ktorý nenechá nikoho chladným sa skrývajú najnovšie funkcie na sledovanie osobnej aktivity a šport spolu so smart funkciami. Akonáhle potrebujete vedieť viac o stave plnenie vášho denného cieľa, stačí klepnutím na sklíčko vyvolať digitálny displej a razom sa Garmin Vivomove 3 premení na smart hodinky. Aké ďalšie funkcie majú tieto fitness smart hodinky? To sa už dočítate priamo v detaile tovaru, kde nájdete porovnanie s predchádzajúcou generáciou a aj odlišnosti 3. generácie.

U nás máme všetky Garmin hodinky z oficiálnej SK distribúcie, s ovládaním v slovenčine a plnou Garmin podporou (servis). Sme hrdým partnerom Garmin, poznáme ich produkty a tak sa neváhajte na nás obrátiť v prípade, že máte otázky k produktom. Ak sa chcete odlišovať od ostatných, na to sú dobré vymeniteľné farebné remienky. Ochráňte váš Garmin vivomove 3 pre poškrabaním pomocou ochrannej fólie Brotect Flex.