Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Novinka taktické hodinky Garmin tactix 7

Vždy, keď vyjde nový Fénix, môžeme očakávať aj ďalšie "produktové klony" ktorými sú Quatix (pre nadšencov jachtingu) a tactix (pre našencov military štýlu). Dnes vám ako novinku predstavíme práve ten druhý model Garmin tactix séria 7.

Čo môžete od novinky očakávať? Nuž skalných fanúšikov určite poteší, pretože tí sa už netrpezlivo nevedeli dočkať a tých druhých snáď presvedčí ku kúpe. Na prvý pohľad si každý všimne podobu s radou 7 nakoľko skrutky už nie sú umiestnené na lunete, ale na výstupkoch,ktoré držia remienok. Či je to zmena dizajnu smerom k lepšiemu, posúďte sami. Luneta je opäť pekne plochá a podčiarkuje ostrý výraz. Veľkosťou vieme tactix 7 porovnať so 7X, najvyšším modelom fénixov.

Vyberte si zo základného modelu, PRO so solárnym dobíjaním batérie alebo špeciálnou edíciou Ballistics.

garmin-tactix-7-series

Výbavou ničím nezaostávajú za sedmičkami, práve naopak ako sme zvyknutí majú všetky taktické funkcie, ktoré dodávajú punc originality (kill switch, night vision, stealth móde, halo atď.). Je to proste imidžovka a zároveň veľmi spoľahlivý prístroj pre tých, čo dokážu oceniť tieto dodatočné funkcie.

Samozrejme s tactix 7 môžete naplno športovať a monitorujú vašu úroveň zdravia, telesnej kondície po celý deň. Pripojíte k nim množstvo dodatočných senzorov - teplota, kadencia, rýchlosť, snímač tepu, footpod. Nenechajú vás nikdy nepripravených.