Garmin Instinct Solar - nové funkcie a solárne dobíjanie

Podľa očakávania výrobca Garmin opäť rozširuje ponuku športtesterov a tentokrát nám priniesol vylepšenie pre obľúbený, outdoorový a odolný športtester Garmin Instinct Solar. Novinka to nie je prevratná v zmysle od základu prepracovanej 1. generácie a tak sa poďme pozrieť, na čo všetko sa môžete tešiť. 

Ako vidíte z priloženého obrázka dizajn Garmin Instinct Solar je takmer na nerozoznanie od predchodcu. Na displeji pribudlo solárne dobíjanie, ktoré novým hodinkám pridá na výdrži. Odolnosť v podaní military štandardov zostala zachovaná, tak ako celkový moderný tvar tela hodiniek.

garmin-instinct-solar Ku klasickým farebným prevedeniam a taktickým modelom pribudli dva nové, ktoré sú určené nadšencom surfingu. 

Presnosť GPS záznamu zlepšuje nový GPS čip od SONY, ktorý zároveň umožňuje ešte efektívnejšie využitie batérie. Tá sa dokáže dobíjať pomocou špeciálneho solárneho sklíčka a tak sa výrazne predlžuje doba používania športtestera. 

Samozrejme zostali aj smart funkcie v podobe aktuálneho počasia, či notifikácií o prijatej správe alebo pripomienke z kalendára. Čo však stále chýba je podpora aplikačného obchodu Garmin Connect IQ a Garmin Pay.

Viac si o tomto novom športtesteri prečítajte priamo v detaile tovaru. Čoskoro vám prinesieme detailnejšie porovnanie funkcií oboch generácií.

Novinku nájdete v našej ponuke s ovládaním v slovenčine a podporou Garmin SK.