Polar Unite - fitness hodinky pre nenáročných

Určite každý z nás začínal so športom, chcel sa sa začať viac hýbať, mať pod kontrolou príjem kalórií, či zacvičiť si s osobným trénerom. Nie vždy je začiatok ľahký a preto sú na trhu zariadenia, ktoré nám / vám v tom pomôžu a určite si ich obľúbime. Značka Polar si pre zákazníkov pripravila novinku, ktorá osloví najmä začiatočníkov, možno aj pokročilých športovcov, ktorí nechcú veľa investovať, no za svoje peniaze by radi dostali kvalitné fitness zariadenie, ktoré im pomôže v sledovaní osobnej aktivity a športových výkonov. Touto novinkou sú fitness hodinky Polar Unite.

polar-unite-colors-02

Polar Unite - dizajn, spracovanie a ovládanie

Z priložených obrázkov vidíte, že Polar sa drží osvedčeného jednoduchého, okrúhleho dizajnu, ktorý sa nikde neopozerá. Tak ako aj v prípade Polar Ignite, aj Unite sa ovláda dotykovým displejom s rozlíšením 240x204 px a jedným tlačidlom na ľavej strane hodiniek.

Farba tela hodiniek je čierna a k nej výborne ladia pastelové farby, ale aj klasické akými sú čierna a modrá. Remienok z príjemného materiálu ľahko vymeníte pomocou rýchlo upínacieho mechanizmu a ako vidíte spona je inšpirovaná remienkami Apple Watch.

Na spodnej strane hodiniek nájdete vylepšený optický senzor tepu Precision prime, ktorý je zapustený do tela hodiniek, takže vôbec nevytŕča. Senzor meria tepovú frekvenciu počas dňa aj noci, takže budete mať dobrý prehľad o vašom zdraví. Na hornej strane - na displeji sa vyníma logo Polar.

Hodinky sú veľmi tenké a naozaj ľahké (iba 32 g), čo je veľká výhoda.

Polar Unite - sledovanie športov a aktivity

Napriek tomu, že fitness hodinky Polar Unite sú primárne určené pre nenáročných športovcov majú podporu 100 športových aktivít. Odmeriate s nimi beh, chôdzu, cvičenie vo fitku, či bicyklovanie. Nemajú zabudované GPS a preto ak chcete využívať výhody GPS (presná vzdialenosť, tempo, rýchlosť atď.) musíte ich pripojiť na váš smartfón. Je to klasická funkcia pripojeného / zdieľaného GPS.

Senzor 3d akcelerometer sleduje pohyb počas dňa, počíta kroky a v noci meria kvalitu spánku. Polar má jednu z najlepších spánkových analýz na trhu Sleep Plus a zároveň dokáže zmerať aj stav regenerácie tela, čo sa hodí najmä po športovom výkone.

S Polar Unite sa hravo môžete pustiť do bežeckého programu a plánovať si tréningy. Po skončení aktivity vám dá spätnú väzbu o účinku tréningu.

Viac informácií si môžete prečítať priamo v detaile produktu.

No a čo cena? Tá je výborná! Polar Unite je dostupný už za 149 a v balení nájdete 2 rozmery remienka - pre užšie aj širšie zápästie. U nás si produkty Polar zakúpite z oficiálnej distribúcie s ovládaním v CZ jazyku a originálnym servisom.

fitness-hodinky-polar-unite-ponuka

polar-unite-colors-01

Upozornenie - všetky fotografie uverejnené na tejto stránke sú chránené autorským právom a sú majetkom spoločnosti Redigo Systems, s.r.o. -  prevádzkovateľa internetového obchodu Fitendo.sk. Akékoľvek použitie a šírenie bez predchádzajúceho povolenia je zakázané.

Autor © Fitendo.sk