Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Polar V650

Kód: 45829
ZADARMOZADARMO
Polar V650
215 € 179,17 € bez DPH
Predaj ukončený

Výkonný a spoľahlivý cyklopočítač s GPS funkciami určený pre cyklistov, ktorí to s cyklistikou myslia naozaj vážne. Polar V650 nabitý funkciami dá vášmu tréningu jasné kontúry. Po pripojení hrudného snímača tepu (nie je v balení) umožňuje zobrazenie tepovej frekvencie priamo na displeji.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný a spoľahlivý cyklopočítač s GPS funkciami určený pre cyklistov, ktorí to s cyklistikou myslia naozaj vážne. Polar V650 nabitý funkciami dá vášmu tréningu jasné kontúry. Po pripojení hrudného snímača tepu (nie je v balení) umožňuje zobrazenie tepovej frekvencie priamo na displeji. Vlastnosti a funkcie GPS modul Vďaka zabudovanému GPS modulu nie je nutné použiť žiadny ďalší senzorov.

autorizovany-predajca-polar

Polar V650 meria vzdialenosť, tempo (aktuálne, priemerné, maximálna), tréningové koleso alebo celkovo prejdenú vzdialenosť.

Funkcia späť na štart zabezpečí vždy bezpečný návrat. Navedie vás späť na začiatok čo najkratšou možnou trasou, zároveň ukazuje vzdialenosť k tomuto východziemu bodu. Pri pauze oceníte funkciu autostart / stop.

Prehľad o nastúpanej výške

Polar V650 je skvelou voľbou aj do alpských serpentín. Pomocou senzora meracieho tlak vzduchu sa zaznamenáva stúpanie i klesanie, vrátane toho, ako ste si viedli za poslednú hodinu. Hodnoty sa zobrazujú v nastúpaných / klesaných metroch alebo v percentách strmosti.

Meranie srdcového tepu

Na meranie srdcového tepu slúži hrudný snímač tepu, ktorý pripojíte pomocou bluetooth (nie je súčasťou balenia). 5 zón tepovej frekvencie poskytuje jednoduchý spôsob ako sledovať intenzitu vášho tréningu. Tepová frekvencia môže byť zobrazená ako počet tepov za minútu alebo percento z vašej maximálnej tepovej frekvencie.

S funkciou Smart Calories budete mať presný prehľad o množstve spálených kalórií. Výpočet je založený na osobných hodnotách, ktoré slúžia ako vstupné údaje (hmotnosť, výška, vek, pohlavie, intenzita fyzickej aktivity).

Ako motivačný prvok slúži Training Benefit, ktorý ihneď po skončení aktivity zhodnotí, ako ste si viedli pri tréningu.

Tréningové funkcie

Súčasťou tréningových funkcií je aj zvuková notifikácia počas jazdy, napríklad keď potrebujete spomaliť alebo zrýchliť. Nechýba automatické alebo ručné zaznamenávanie tréningových kolies. Na displeji pohybujúci sa ukazovateľ ZonePointer zobrazuje, či ste v zóne alebo mimo požadovanej zóny tepovej frekvencie. ZoneLock uzamkne zónu tepovej frekvencie pred aj počas tréningu.

Prednosťou dotykového displeja je dobrá čitateľnosť a možnosť nastavenia informácií, ktoré budú zobrazené.

Tréningový denník zaznamená až 30 hodín (v závislosti od nastavenia jazyka) tréningu. Môžete si prezerať vašu tréningovú históriu až 4 týždne staré tréningy a vaše plány 4 týždne dopredu.

LED svietidlo

Špecialitou Polar V650 je aj zabudované LED svietidlo, ktoré sa zapne pri zníženej viditeľnosti. Nechýbajú vychytávky ako ukazovateľ dátumu, či dňa v týždni alebo zámok tlačidiel.

Súčasťou balenia je držiak na bicykel.

Technické parametre

• Hmotnosť - 120g

• Hrúbka - 16 mm (s držiakom 20 mm)

• Rozlíšenie farebného dotykového displeja - 320x240

• Vodeodolnosť – IPX7 • Odolné sklíčko - Asahi Dragon Trail glass

• Polykarbonátové telo

• Zvukové upozornenia

• LED indikátory • Pamäť kapacity - 10,000h

• Nabíjateľná batéria - výdrž do 10h tréningového času

Kompatibilita:

Polar Flow web service pripojením USB kábla do: • PC Windows XP, Windows 7, Windows 8 a novšie • Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 a novšie Export dát: • Dátové súbory tréningov vo formáte TCX, GPX alebo CSV.

Kompatibilný so športovou aplikáciou Strava. Cyklocomputer je kompatibilný aj s externými Bluetooth senzormi napríklad snímač kadencie a hrudný snímač tepu.

Obsah balenia

  • cyklopočítač Polar V650
  • dátový, nabíjací USB kábel
  • držiak na bicykel
  • návod na obsluhu

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklo počítače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: