Fitendo miluje behať

Nájsť fajn ľudí, ktorí si športom spríjemňujú voľné chvíle je naozaj potešujúce. Nám sa to podarilo a natrafili sme na skupinu bežcov z Martina, ktorí s radosťou  spolu behajú pravidelne každý týždeň.

Na vzniku bežeckej skupiny s príznačným názvom Milujeme behať sa najviac podieľala Lenka, ktorá je zároveň jej dušou. Bežci sú prevažne z Martina a okolia,  v rôznom veku a výkonnosti. V skupine však platí pravidlo "Čakáme sa!" aby nikto nezostal sám. Spoločným športovaním získavajú pekné zážitky a urobia niečo pre seba a kondičku.

milujeme-behat-martinsky-beh-01

Skupina Milujeme behať má dnes svojich stabilných členov a prispievateľov. Z prvých troch členov sa postupne rozrástla a dnes ju pozná celý Martin. Aj na Facebooku sa ich fanúšikovská základňa rozšírila a dnes má ich stránka viac ako 750 fanúšikov.

Keďže sme hľadali športovcov, ktorých by sme mohli podporiť oslovili sme ich a dohodli spoluprácu. Prvým krokom bolo pomôcť tím obliecť do skupinových tričiek, aby ich bolo dobre rozoznať keď budú na tréningu alebo na štarte pretekov. Myslíme si, že zladenie sa podarilo na výbornú a tímové dresy sú neprehliadnuteľné.

milujeme-behat-kolaz-01

Pravidelné behy každú stredu sa zatiaľ darí dodržiavať a už sa pomaly pripravujú na prvé tohtoročné bežecké preteky.

Veríme, že spolupráca bude pokračovať aj naďalej. Tento rok chceme spolu s nimi zorganizovať prvý bežecký kemp, kde si okrem milovaného behu vyzdieľame tipy, rady a otestujeme produkty z našej ponuky.

Autor © Fitendo.sk