Bežecký kemp Fitendo.sk a Milujeme behať 2020

Tento rok sme sa rozhodli spolu so spriatelenou bežeckou skupinou Milujeme behať usporiadať náš prvý bežecký kemp! Presne sme nevedeli, čo všetko to bude obnášať, ale cieľom bolo užiť si pekný bežecký deň a otestovať priamo v teréne trailovú obuv Scott z našej ponuky. Skoré marcové plány nám prekazila korona a tak sa termín posunul na 11. júla, čo bolo správne rozhodnutie. Sice počasie nás trošku potrápilo, no správni bežci sa nedajú odradiť.

fitendo-bezecky-kemp-2020

V útulnej chate na Martinských holiach bol rozložený "základný tábor". Znamená to vyloženie všetkých testovacích trailových tenisiek, športového oblečenia a športtesterov, ktoré si mohol každý vyskúšať. Trailová obuv Scott Supertrac Ultra RC, Scott Kinabalu RC 2.0, Scott Supertrac 2.0, či novinka Scott Supertrac RC 2 bola pripravená do neľahkého terénu.

Na pláne boli dve trailové trasy.  Z vrcholu Martiniek na vrch Minčol a potom späť smer Veterné. Trail na Minčol dal celkom zabrať - hlavne finálne stúpanie a naopak cesta na Veterné bola príjemná. Úzke cestičky, kamenisté stúpanie, lesné chodníky, rýchle zbehy, či blato poriadne preverili bežeckú obuv Scott, ktorá obstála na výbornú. Počasie nás našťastie podržalo, po hmle vykuklo slnko, ustal aj vietor a úspešne sa nám podarilo vyhnúť dažďu, ktorý začal až poobede.

Občerstvenie na chate, kde robia snáď najlepšie parené buchty dobilo energiu a tak sme sa mohli venovať diskusii k produktom Scott, športetsterom (Suunto, Garmin, Polar) a vyzdieľaniu zážitkov. Nálada bola stále dobrá, no čas sa neúprosne blížil ku koncu a tak nám nezostávalo len rozlúčiť sa.

Určite sa stretneme aj v budúcnosti, do vtedy si každý môže z priložených obrázkov a videa pripomenúť fajn atmosféru nášho 1. Bežeckého kempu.

Ďakujeme všetkým účastníkom a tešíme sa na vás nabudúce!