3 položiek celkom
garmin venu granite blue silver 01
SK / CZ Bezkontaktné platby
ZADARMOZADARMO
319 €

Sledovanie zdravia s výbavou ako GPS, meranie tepu na ruke 24x7, Garmin Pay, prehrávač hudby, body battery, hydratácia a veľa ďalších funkcií. Produkt z SK distribúcie,...

46494
brotect flex ochranna folia na displej pre garmin venu 43mm 01
7 €

Nemecká kvalita za výbornú cenu, to sú ochranné fólie značky Brotect. Ľahká inštalácia, nezanechá stopy na displeji, výborná ochrana s rozmermi určenými presne pre daný produkt....

46530
garmin venu light sand rose gold 01
SK / CZ Bezkontaktné platby
ZADARMOZADARMO
343 €

Sledovanie zdravia s výbavou ako GPS, meranie tepu na ruke 24x7, Garmin Pay, prehrávač hudby, body battery, hydratácia a veľa ďalších funkcií. Produkt z SK distribúcie,...

46496

Hľadáte fitness smart hodinky, ktorým nikto neodolá a ktoré majú dostatok športových funkcií? Tak ste ich práve našli. Predstavujeme smart fitnes hodinky Garmin Venu, ktoré sú novou radou v produktovej línii značky Garmin.

#ShowMore#

Garmin Venu - displej a smart funkcie

to je v prvom rade úžasný AMOLED displej, ktorý má jasné farby a je stále aktívny. Okrem smart funkcií ako sú smart notifikácie, či prehrávač hudby alebo Garmin Pay bezkontaktné platby tu nájdete všetky dostupné funkcie na sledovanie vašej dennej aktivity a športu

Garmin Venu - športové funkcie a sledovanie aktivity

Zaujíma vás koľko krokov prejdete, aký máte tep, ako rýchlo ste bežali? Žiadny problém Garmin Venu toto všetko zvládne. Obsahuje monitor aktivity, ktorý je pripravený 24 hodín, 7 dní v týždni sledovať vašu aktivitu a v noci kvalitu spánku.

Na pohľad sú to však elegantné hodinky, ktoré sa hodia tak k obleku, do práce ako aj na šport. V ponuke je predinštalovaných dostatočné množstvo aplikácií, ktoré spoľahlivo budú monitorovať vaše športové aktivity. So hodinkami Garmin Venu nie je žiadny problém ísť na bicykel, behať, cvičiť v posilňovni alebo ísť plávať. Zabudované GPS vám dá presné údaje o rýchlosti, prejdenej vzdialenosti a tempe.

Garmin Venu Black Slate Garmin Venu Shadow Gray Silver

Okrem toho v Garmin Venu nájdete aj tzv. asistované cvičenia, s ktorými sa nikdy nebudete nikdy nudiť pri tréningu. Rovno na displeji vidíte cviky, ktoré zaradíte do denného tréningu / zostavy a tieto si môžete ľubovoľne kombinovať. Garmin Venu je teda aj váš osobný coach.

Funkcie ako body battery, sledovanie stresu a ženského cyklu, či hydratácie vás udržia vždy na správnej ceste za zdravím. Pomocou nich budete tiež vedieť, či máte dostatok energie na tréning alebo máte radšej odpočívať, prípadne vám pomôžu pri relaxovaní.
 
To všetko sú Garmin Venu, ktorý nájdete v našej ponuke z oficiálnej SK distribúcie tj.  so slovenským ovládaním a originálnym servisom!
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo a rýchly nákup
Doručenie od 120€ neplatíte a nákup rýchlo dokončíte bez nutnosti registrácie.
Originálne produkty
Originálne produkty
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Vlastný sklad
Vlastný sklad, rýchle dodanie
Väčšina produktov je na našom sklade s dodaním už ďalší deň.
Špecializovaný obchod
Špecializovaný obchod
Sme špecialisti na to, čo predávame. Radi poradíme pri výbere.