Brotect Flex Full-cover ochranná fólia - Garmin Venu (43 mm)

Kód: 46530
7 € 5,83 € bez DPH
Predaj ukončený

Nemecká kvalita za výbornú cenu, to sú ochranné fólie značky Brotect. Ľahká inštalácia, nezanechá stopy na displeji, výborná ochrana s rozmermi určenými presne pre daný produkt. Ochráňte vašu investíciu proti nežiaducemu poškrabaniu a zvýšte jeho životnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

S ochrannou fóliou BROTECT Flex Full-Cover získate perfektnú ochranu celého displeja (so zaoblenými okrajmi) vašich hodiniek.

Perfektne sadne a ochráni celý displej
Ochranná fólia Flex Full-Cover je vyrobená presne podľa rozmerov displeja športových hodiniek priamo v Nemecku. S touto ochrannou fóliou ochránite oblý displej proti nežiadúcim škrabancom a prachu.

Super pružná a zároveň silná
Ochranná fólia Flex je veľmi inovatívny materiál, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre zakrivené, oblé povrchy. Vysoká pružnosť a zároveň silná priľnavá vrstva umožní výbornú ochranu pre vaše fitness hodinky Garmin Venu.

Samočistiaca
Povrch fólie BROTECT Flex Full-Cover je pokrytý špeciálnym náterom, ktorý dokáže eliminovať malé škrabance. Presvedčte sa sami.

Príjemná na dotyk
Samozrejme pôvodný pocit z dotykového displeja bude zachovaný. Vďaka vysokej kvalite povrchu fólie zostane pocit dotyku na nerozoznanie od reálneho displeja. Ako vždy aj v tomto sa môžete spoľahnúť na značku BROTECT.

Absorbcia otrasu
Ochranná fólia dokáže absorbovať resp. znížiť vplyv otrasov, ktoré zvyšujú šancu poškodenia displeja.

Vysoká priehľadnosť
Tento vysoko kvalitný materiál zabezpečí výborný priehľadnosť. Preto všetky údaje na displeji hodiniek uvidíte ostro a čisto.

Montáž
Ochrannú fóliu ľahko nainštalujete vďaka špeciálne vyvinutej priľnavej vrstve. Dôležité je dodržať postup ako ukazuje inštruktážne video. Ak sa po inštalácii fólie na displej objavia malé vzduchové bublinky, buďte trpezlivý a počkajte 24 hodín pokým zmiznú. Po inštalácii hodinky nepoužívajte aspoň 12 hodín, fólia lepšie dosadne na displej.

Obsah balenia:

  • 2x ochranná fólia BROTEC Flex Full-Cover, čistiaca handrička, inštalačná kartička, odstraňovač prachu, návod
Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Garmin Venu
Záruka: 2 roky
? Značka hodiniek: Garmin

Ako nalepiť ochrannú foliu Brotect na displej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: