Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Polar Vantage V Titan + Oficiálna Polar distribúcia, CZ jazyk

Kód: 46413
ZADARMOZADARMO
polar vantage v titan 01
585 € 487,50 € bez DPH
Predaj ukončený

Najnovší a najmodernejší športtester od Polar, ktorý prináša nový jedinečný dizajn, farebný displej, dlhú výdrž batérie a množstvo nových metrík ako Precision Prime - meranie tepu, Recovery Pro, bežecký výkon snímaný zo zápästia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prémiový športtester Polar Vantage Titan s integrovaným GPS, vhodný pre všetky druhy tréningov – športov, vrátane triatlonu. Nezáleží na tom, či ste profesionálny športovec alebo amatér, Polar Vantage sú hodinky určené pre každého, kto chce intenzívne trénovať a hľadá najmodernejšieho spoločníka, ktorý bude vždy pripravený a ihneď po ruke.

autorizovany-predajca-polar

Nové funkcie a vylepšenia pre modely Vantage V - aktualizácia 10/2019:

 • Rozšírená podpora satelitných systémov Galileo/QZSS a vylepšenie GPS v špecifických oblastiach
 • Fitness Test - teraz ho môžete vykonávať iba použitím optického snímača tepu (nie je nutné pripojiť hrudný snímač), výsledok fitness testu je úroveň vašej telesnej kondície - hodnota Vo2max
 • Zone Lock - počas tréningu, aktivity môžete zamknúť tepovú zónu tj. hodinky vám budú signalizovať jej prekročenie
 • Lap details - po bežeckom tréningu v sumárnom prehľade uvidíte detaily pre každé koliečko ako čas, vzdialenosť, priemerné tempo
 • Manuálna kalibrácia footpod senzor (náš článok - čo je to foot pod a na čo sa používa?)
 • Sleep Plus Stages™ - viac detailných informácií o vašom spánku - spánkové cykly, spánkové skóre
 • Nightly Recharge™ - meranie regenerácie počas spánku, ako sa vaše telo zregeneruje po celom dni a tréningu (bez nutnosti použiť hrudný snímač)
 • Serene™ dychové cvičenia - vyrelaxujte telo pomocou dychových cvičení, uvoľnite telo aj myseľ, hodinky vás budú viesť celým cvičením
 • Konštantné podsvietenie displeja počas tréningu
 • Quick settings menu - rýchle menu (iba pre Vantage V), ktoré sa zobrazí z hornej časti displeja. Môžete tak rýchlo aktivovať režim lietadlo, budík, funkciu nerušiť a zároveň vidíte stav batérie
 • Upozornenie na neaktivitu - ak budete dlhšie sedieť na mieste, hodinky vás upozornia, že je čas sa pohnúť a trochu sa prejsť
Nové funkcie a vylepšenia pre modely Vantage V - aktualizácia 12/2019 (viac detailov v článku):
 • Strava Live Segments - podpora Live segmentov z aplikácie Strava
 • Fit Spark - tréningy na mieru
 • Race Pace - závodné tempo

Športtester Polar Vantage Titan obsahuje navyše nasledujúce:

 • Telo hodiniek vyrobené z titánu (vrchná časť tela)
 • Nižšia hmotnosť - len 59 g
 • Nový dvojfarebný remienok

Najmodernejšie športové technológie na dosah s Polar Vantage

Športtester Polar Vantage prináša najnovšie inovácie v oblasti nositeľných technológií, ktoré sú zárukou že namerané údaje z aktivity, ktoré potrebujete k maximalizácii vášho športového výkonu budú presné.

Meranie srdcového tepu – Precision Prime

Športové hodinky Polar Vantage predstavujú ďalšiu generáciu merania tepovej frekvencie pomocou fúznej technológie optického snímača Polar Precision Prime. Táto inovácia kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním kontaktu snímača s pokožkou športovca, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a tak skresliť namerané údaje. Hodnoty srdcového tepu sú sledované veľmi presne aj pri tých najnáročnejších tréningových podmienkach.

polar-vantage-v-precision-prime-01


Polar Vantage V a běžecký výkon

Hodinky Vantage V sú prvé športové hodinky, ktoré dokážu merať bežecký výkon zo zápästia športovca, tj. bez potreby dodatočného snímača. Bežecký výkon skvele doplňuje sledovanie tepovej frekvencie – pomáha monitorovať externú záťaž pri behu. Výkon reaguje na zmeny intenzity rýchlejšie ako tepová frekvencia, preto je bežecký výkon výborným meraním pri intervalovom tréningu do kopca. Rovnako ho možno využiť k udržaniu stabilnej úrovne vydávaného úsilia pri behu, napríklad na závodoch.
Samotný výpočet výkonu prebieha na základe vlastného algoritmu spoločnosti Polar a je založený na údajoch z GPS a barometra. Hodinky Vantage V využívajú bežecký výkon k výpočtu svalovej záťaže, teda záťaže ktorú kladie tréningová jednotka na kĺby, svalovú sústavu a kosti. Ak teda dokážete vyprodukovať rovnaký bežecký výkon (po týždňoch trénovania) pri menšej srdcovej frekvencii, je to indikácia, že vaša bežecká kondícia sa zlepšila.

polar-vantage-v-running-power-device-and-app-01


Optimalizácia tréningu

Hodinky Vantage pomáhajú nájsť rovnováhu medzi tréningom a odpočinkom a predchádzať tak zraneniam pomocou jedinečného riešenia v podobe sledovania tréningového zaťaženia a regenerácie.

Training Load Pro

Funkcia ponúka komplexný pohľad na to, ako vám tréningy rôzne zaťažujú telo. Dozviete sa úrovne zaťaženia ako pre kardiovaskulárny, tak aj pre muskuloskeletárnu sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a takisto sa berie do úvahy ako unavene sa cítite (Subjective Load).
Ak viete ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať každý ďalší tréning a vypracovať si správny systém v správnu dobu. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálnu stupnicu s odrážkami pre každú tréningovú jednotku. Zbierajte a vyhodnocujte hodnoty vašej kardio, svalovej, vnímanej záťaže a majte prehľad o vašom vypätí a zvládaní ďalších tréningov.

polar-vantage-cardio-load

Recovery Pro – s funkciou zistíte, či je vaše telo pripravené trénovať a získate informácie o svojej regenerácii. (Funkcia vyžaduje pripojenie hrudného snímača tepu Polar H10).

vantage-v-cardio-load-01

Funkcie športtesteru Polar Vantage


Polar Precision Prime – sledujte tepovú frekvenciu pomocou precízneho merania tepu na zápästí pri tréningu v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pro – kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Recovery Pro (iba model Vantage V) – zistite ako vaše zregenerovalo a získajte ohľadne regenerácie spätnú väzbu. Funkcia vyžaduje pripojenie hrudného snímača Polar H10 (nie je v balení).

Běžecký výkon (iba model Vantage V) – komplexnejší náhľad na intenzitu bežeckých tréningov. Funkcia využíva GPS a barometer, nefunguje na bežiacom páse (indoor).

Športovné profily - hodinky Polar Vantage podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do svojich hodiniek pridajte obľúbený šport podľa potreby.

Metriky plávania – sledujte svoje výkony v bazéne. Hodinky automaticky detekujú srdcový tep, plavecký štýl, preplávanú vzdialenosť, rýchlosť, tempá a odpočinok. Preplávaná vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Běžecký index (Running Index) – hodinky vám prostredníctvom odhadu hodnoty VO2max pomáhajú odhaliť ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Běžecký program – získajte osobný a adaptívny tréningový plán, ktorý vyhovuje vám i vašim cieľom.

Inteligentné kalórie (Smart Calories) – zistite koľko kalórií spálite pri tréningu na základe svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálnej max. tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu (Training Benefits) – ihneď po tréningu dostávate motivujúcu spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Kontiuálne meranie srdcového tepu – majte prehľad ako sa chová vaše srdce. Nepretržité sledovanie tepu počas celého dňa umožňuje ešte presnejšie vypočítať hodnoty spálených kalórií a informuje vás o najnižšom a najvyššom srdcovom tepe, ktorý ste dosiahli.

Sleep Plus™ - rozšírené sledovanie spánku vylepšuje regeneráciu a výkon. Funkcia automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu vášho spánku. Namerané údaje spánku ľahko a rýchlo zobrazíte priamo na displeji hodiniek.

Navigácia v teréne - s Polar Vantage V sa nestratíte. Použite funkciu "Späť na štart" (Back to start) a hodinky vás budú navigovať späť na pozíciu, z ktorej ste štartovali aktivitu. Ak si naopak potrebujete váš beh v teréne precízne naplánovať, jednoducho naimportujte súbor vo formáte GPX alebo TCX pomocou aplikácie Polar flow a priamo na hodinkách uvidíte trasu, po ktorej vás hodinky budú navigovať.

polar-vantage-v-navigacia

Vyhodnotenie nameraných údajov

Namerané hodnoty si po tréningu môžete pohodlne analyzovať v mobilnej aplikácii Polar Flow alebo jej web verzii. Údaje môžu byť tiež preposlané do obľúbených aplikácii ako sú Strava, či Training Peaks.
Polar Flow ponúka kompletný eko systém – rozšírené plánovanie tréningov a analytické nástroje, automatický tréningový diár, správy o pokroku a veľa ďalšieho. Zdieľajte vaše dosiahnuté úspechy s vašim trénerom, získajte okamžité hodnotenia pomocou bezplatnej služby Polar Flow pre trénerov.

 polar-vantage-v-ecosystem-03

Smart funkcie – po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou bluetooth dostávajte upozornenia o prichádzajúcich volaniach, sms, či iných notifikáciach z vášho mobilného telefónu priamo displej hodiniek.

Technické parametre:

 • Rozmery - 46 x 46 x 13 mm
 • Hmotnosť - 66 g
 • Displej - vždy zapnutý farebný dotykový displej so sklom Gorilla Glass. Veľkosť 1,2 palce, rozlíšenie 240 x 240 pixelov.
 • Batéria - 320mAh Li-pol. Životnosť batérie až 40h v tréningovom režime (GPS a meranie tepovej frekvencie na zápästí).
 • GPS a barometer - Integrované GPS a GLONASS. Asistované GPS pre rýchle spojenie. Barometrická výška, stúpanie, výška výstupu a zostupu.
 • Pripojenie - Bluetooth s nízkou spotrebou 4.0.
 • Snímače - kompatibilita so snímačmi tepovej frekvencie Polar BLE.
 • Odolnosť proti vode - vodotesné (WR30)

Obsah balenia:
• Športové hodinky Polar Vantage V titan (podpora CZ jazyka) remienok M/L: obvod zápästia 155–210 mm
• Nabíjací USB kábel
• Užívateľská príručka

Autor © Fitendo.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Polar Vantage V
Záruka: 2 roky
? Vhodné pre aktivity: Plávanie, Chôdza, Beh, Fitness, Tréning, Bicyklovanie
? Meranie srdcového tepu: Na zápästí ruky, Hrudným símačom
? Meranie tepu 24x7: Áno
? GPS modul: Áno
? Mobilná aplikácia: Android, iOS Apple
Farebný displej: Áno
? Dotykový displej: Áno
? Vymeniteľné remienky: Áno
? Výškomer: Áno
? Teplomer: Áno
? Barometer: Áno
? Prehrávač hudby: Nie
? Topo mapy: Nie
? Farba: Čierna
? Bezkontatkné platby: Nie

Bežecký výkon

Polar Vantage V technology

Training load

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Polar_Electro_Logo.svg

Polar - história značky

Počúvať svoje telo a rozumieť jeho reči - presne to zaujíma Polar a presne s tým pomáhajú športovcom na celom svete už dlhšie ako 30 rokov.
Odborné znalosti z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spojené s elegantným dizajnom to všetko sú špičkové produkty Polar. Práve preto je Polar absolútnou špičkou na trhu so športtestermi už od roku 1977.

Viac ako 30 rokov pokrýva výrobca potreby vrcholových atlétov, hobby športovcov a širokú populáciu cvičiacu pre radosť, lepšiu kondíciu, nižšiu hmotnosť či pre upevnenie zdravia.

polar-fitness-wearables

Polar - ponuka zariadení na sledovanie športov

Značka Polar ponúka kompletný sortiment výrobkov, spolu s rozsiahlou podporou a špičkovým servisom. Celú dobu sa Polar drží na špičke trhu, vďaka vysoko ambicióznym a talentovaným odborníkom, ktorí svoju prácu vykonávajú stále rovnako poctivo a s vášňou ako pred 30. rokmi. Novinky, akými sú jedinečné funkcie Training load Pro, Recovery Pro alebo dobre známy ortostatický či fitness test nenájdete nikde inde. A úspech je zreteľne vidieť.
Polar je mercedes medzi športtestermi!

V produktovom portfóliu nájdete wearable zariadenia určené pre každý šport a športovca.

Z našej ponuky si môžete vybrať z nasledujúcich produktov: