Neprehliadnite! V termíne od 22.7. do 2.8. čerpáme dovolenku. Všetky objednávky budú odosielané po 3.8. Ďakujeme za pochopenie, užívajte si leto!

Novinka - outdoorové hodinky Garmin Instinct Tactical

V každom z nás je trochu z bojovníka, hasiča, záchranára, či policajta prosto niekoho kto vykonáva zaslúženú prácu v extrémnych podmienkach. Pre všetkých týchto ľudí, ale samozrejme nielen pre nich dokonale slúžia outdoorové GPS garmin hodinky Garmin Instinct. Na hodinky Garmin Instinct sa môžete spoľahnúť a iní sa môžu spoľahnúť zas na vás. Prečo? Pretože Garmin Instinct majú takmer nezničiteľné telo, boli vyrobené z kvalitných tvrdených materiálov a spĺňajú prísne armádne štandardy (U.S. military standard 810G) pre vysokú odolnosť voči nárazom, horeniu a ponoreniu.

garmin-instinct-colors

Hodinky Garmin Instinct vás nedostanú iba svojím spracovaním, ale aj funkciami. V takomto odolnom tele sa skrýva tá najmodernejšia technológia na meranie osobnej aktivity, navigáciu, srdcovej frekvencie a rôznych športových aktivít od behu, cez cyklistiku, lyžovanie, pádlovanie až po plávanie. Displej je monochromatický, aby celkovo zapadal do konceptu.

Nová edícia tactical - Garmin Instinct Tactical prichádza v dvoch nenápadných farbách a to čierna a zeleno - sivá. Na prvý pohľad vidno, že Garmin sa snaží zapôsobiť a osloviť tých pravých nadšencov outdoorových aktivít, kempovanie, poľovačky, či military nadšencov. S novými farbami však pridávajú taktiež nové funkcie, ktoré ešte viac podčiarkujú zameranie. Medzi tieto funkcie patrí aplikácia jumpmaster na riedené zoskoky padákom, možnosť duálneho zobrazenia GPS koordinátov aktuálnej pozície, zníženie intenzity osvetlenia displeja, aby neoslňoval nočné videnie, remienok s dvomi zaisťovacími prackami, vypnutie možnosti ukladania a zdieľania pozície a súčasne vypnúť všetky bezdrôtové pripojenia a ďalšiu komunikáciu (stealth mode).

garmin-instinct-tactical-funkcie

S hodinkami Garmin Instinct Tactical budete vždy v strehu, či už pri práci alebo pri turistike a na výlete. Sú určené do ťažkých podmienok, ktoré zdolajú na výbornú. Ako sme už spomínali s hodinkami viet takisto plne športovať a používať aj externé snímač ako sú hrudný pás na meranie tepu alebo externý senzor teploty, či footpod. Garmin už tradične pribalil aj smart funkcie, ktoré potešia hlavne tých, čo potrebujú byť on-line.

Táto novinka je dostupná k pred-objenávke a očakávame ju cca. do 2 týždňov. Tí, ktorí chcú byť prví nemusia váhať a môžu si verziu Garmin Instinct Tactical Black alebo Garmin Instinct Tactical, Coyote Tan ihneď zarezervovať. 

Garmin Instinct Tactical Coyote tan