Vážení zákazníci, aktuálne prebieha inventúra skladových zásob a presun skladu, preto vaše objednávky môžu byť v omeškaní 2-3 dni. Ďakujeme za pochopenie.

Nové smart fitness hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2

Zdravý životný štýl sa niekedy nedarí dodržiavať a ľahšie sa vám to podarí s osobným asistentom, ktorý je vždy k dispozícii na vašom zápästí. Smart fitness hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 sú práve ním. Pomôžu vám pri práci svojimi smart funkciami a potom pri tréningu sledovaním a záznamom športovej aktivity.

Nová séria 2 prináša niekoľko vylepšení už tak populárnej prvej generácie Samsung Galaxy Watch Active. Pozrime sa, čo všetko táto novinka obsahuje, aké funkcie budete môcť využívať.

V prvom rade vás ihneď úputa nový dizajn. Na výber máte 2 rozmery displeja a to 44mm a menší 40mm vhodnejší pre útle zápästie. Tak ako prvá generácia, aj Watch Active 2 budú k dispozícii v 3 farebných kombináciach - čierna, strieborná a ružovozlatá. Výhodou sú vymeniteľné remienky, ktorými si budete vedieť vzhľad prispôsobiť.

samsung-galaxy-watch-active-2-line-up

Výbava senzorov pre šport

Aj senzorová výbava prešla inováciou. V prvom rade je to nový optický senzor srdcového tepu, ktorý má vylepšený tvar a tým posilní presnosť merania tepovej frekvencie počas športových aktivít. Nezabúdajme však na podporu GPS, teda vstavaný GPS čip aj s podporou GLONASS, na presnejšie meranie rýchlosti a určenie prejdenej trasy napríklad počas bicyklovania. Galaxy Watch Active 2 majú aj barometer, gyroskop a akcelerometer, ktorý sa stará o sledovanie dennej osobnej aktivity.

Hodinky automaticky detekujú viacero športov a po novom k nim pribudlo aj plávanie. S fitness hodinkami môžete teda smelo aj plávať, dokonca spĺňajú military štandard odolnosti k čomu prispieva aj Gorilla glass - ochranné sklíčko displeja. 

Veľkou výhodou je podpora športových aplikácií

Do hodiniek si prostredníctvom aplikačného shopu stiahnete športové aplikácie ako Endomondo, Strava, či MyFitnessPal, ktoré vám zabezpečia pohodlné uchovanie a analyzovanie nameraných údajov, získaných počas športu. Taktiež je to dobrá interackia s priateľmi tým, že zdieľate svoje úspechy alebo ich vyzývate k súťaži.

samsung-galaxy-watch-active-2-applications

O ďalších skvelých funkciách si prečítate priamo v popise tovaru. Táto novinka bude už čoskoro k dispozícii (vydanie je ohlásené na September 2019) a vy si ju môžete u nás už predobjednať. V našom internetovom obchode máme produkty z oficiálnej SK distribúcie, ktoré obsahujú slovečinu a sú s plnou zárukou aj oficiálnym servisom. Tak neváhajte urobiť rezerváciu a budete mať túto novinku ako prvý.